Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x
مشاوره و آموزش مدیریت منابع انسانی رایان راهبرد چابک
با بهره گیری از مدلهای جاری در دنیا و با توجه به تجربیات سازمانهای موفق و برگزیده
دوره ویژه کارگاهی آنالیز شغل و تهیه شناسنامه شغل به روش هی گروپ
دوره های کارگاهی با تعداد بسیار محدود متخصصین تشکیل می شود و مدرس دوره که دوره را در مؤسسه هی گروپ طی نموده و در پروژه تهیه شناسنامه شغل با ایشان همکاری داشته، بر تمامی موارد تهیه شده توسط شرکت کنندگان نظارت می کند
دوره های آموزش مجازی، با محتوایی غنی
دوره ها به صورت خودآموز طراحی شده اند، هرچند امکان پاسخگویی به سؤالات نیز وجود دارد
دوره های تخصصی و عملی مدیریت منابع انسانی رایان راهبرد چابک
بر اساس مدلهای روز دنیا و با رویکرد کارگاهی و اجرایی برگزار می شوند

اولویتهای نسلی برای جبران خدمت و مزایا

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

هر نسلی در نیروی کار اهداف و اولویتهای متفاوتی دارد که در هنگام طراحی برنامه جبران خدمت و مزایا بایستی مورد ملاحظه قرار گیرد.

برنامه های جبران خدمت و مزایا حلقه حلقه هستند. حلقه اولیه فلسفه سازمان، استراتژی، مزایا و از این قبیل را پوشش می دهد. حلقه بعدی شامل برنامه پرداخت پایه است. سومین حلقه شامل برنامه پرداخت متغیر است؛ در حالی که بالاترین حلقه شامل پاداشها و تقدیرهای شخصی سازی شده است. ترکیب پرداخت به این مسأله بر می گردد که شما بودجه تان را چگونه در بین این حلقه ها تقسیم می کنید.

متولدین پس از جنگ جهانی که به Baby Boomer شهره شده اند، بیشتر روی بازنشستگی تمرکز می کنند و علاقه بیشتری به حقوق ثابت و مشخص به همراه مزایا و توازن کار و زندگی نشان می دهند تا بتوانند بچه های بزرگشان را به سر و سامان برسانند و یا مسافرت کنند.

نسل ایکس که تقریباً از دهه 1960 تا 1980 به دنیا آمده اند نیز تمایل به تمرکز روی توازن کار و زندگی و نیز برنامه پرداختی که تقریباً ثابت و پایدار باشد داشته و پیشنهاد می شود که برای ایشان مقدار بیشتری از مجموعه پرداخت به پرداختهای متغیر اختصاص داده شود.

در مقابل نسل هزاره Millennial که پس از ایشان و تا حدود سال 2000 متولد شده اند، روی پیشرفت شغلی تمرکز کرده اند و می خواهند که بخش بزرگتری از مزدشان را تحت ریسک و به صورت متغیر دریافت کنند. علاوه بر این، ایشان علاقه دارند که محیط کاری راحت و تفریحی داشته باشند؛ بدین معنی که سازمانها باید از برند کارفرمایی شان در زمینه محیط کار، به عنوان ابزاری برای نگهداری و جذب ایشان استفاده کنند.

PayScale  ترجمه: رایان راهبرد چابک

لینک دوره آموزشی مدیریت استعدادها و کارراهه شغلی 

اصل چاشنی ها (مطالب کوتاه)