Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x
مشاوره و آموزش مدیریت منابع انسانی رایان راهبرد چابک
با بهره گیری از مدلهای جاری در دنیا و با توجه به تجربیات سازمانهای موفق و برگزیده
دوره ویژه کارگاهی آنالیز شغل و تهیه شناسنامه شغل به روش هی گروپ
دوره های کارگاهی با تعداد بسیار محدود متخصصین تشکیل می شود و مدرس دوره که دوره را در مؤسسه هی گروپ طی نموده و در پروژه تهیه شناسنامه شغل با ایشان همکاری داشته، بر تمامی موارد تهیه شده توسط شرکت کنندگان نظارت می کند
دوره های آموزش مجازی، با محتوایی غنی
دوره ها به صورت خودآموز طراحی شده اند، هرچند امکان پاسخگویی به سؤالات نیز وجود دارد
دوره های تخصصی و عملی مدیریت منابع انسانی رایان راهبرد چابک
بر اساس مدلهای روز دنیا و با رویکرد کارگاهی و اجرایی برگزار می شوند

کارکنان بومرنگی؛ Boomerang Employees

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

اصطلاح کارکنان بومرنگی یا کارکنانی که بر می گردند؛ اولین بار در یکی از مقالاتی که توسط آنجلا هیل در BLR منتشر گردید، مورد استفاده قرار گرفت. در اینجا نکاتی که وی برای پرهیز از مشکلات معمول با این دسته از کارکنان مطرح نمود، ذکر گردیده است.

رهیدن از مشکلات بومرنگ

استعداد بومرنگی همیشه سلاح مؤثری نیست. برای تیمهای اکتساب استعدادها، هنگامی که به دنبال استخدام کارکنان سابق هستند، ضروری است در فرآیند الک کردن از گامهای حیاتی این کار پیروی کنند.

تنها به دلیل اینکه کارمندی در گذشته برای سازمان مفید بوده است، نمی توان مطمئن بود که مجموعه مهارتهایش با نیازهای فعلی سازمان همراستا است. تیمهای کسب استعدادها باید کاندیداهای بومرنگی را برای تعیین اینکه پس از ترک سازمان چگونه رشد کرده اند و چه مهارتهای جدیدی را به دست آورده اند و اینکه آیا با استراتژی فعلی سازمان و اهداف کسب و کاریش همخوان هستند، با دقت ارزیابی کنند.

در محیط کسب و کار امروز، یعنی جایی که متوسط مدت تصدی کارکنان برای هر شغل به طور مداوم در حال کاهش یافتن است و منافع و برنامه های توسعه سازمان در حال از دست دادن توانشان هستند، سازمانها باید در برابر ایده دلبسته کردن استعدادهای بومرنگی با ذهنیت مثبتی ظاهر شوند. تشویق استعدادهای سابق برای بازگشت به سازمان، استراتژی بلندمدت و آینده نگرانه ای است که پتانسیل تقویت نیروی کار را داشته و در عوض موجب تقویت سطح عملیات می شود.

 

دوره آموزشی مدیریت استعدادها و کارراهه شغلی

اصل چاشنی ها (مطالب کوتاه)