Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x
مشاوره و آموزش مدیریت منابع انسانی رایان راهبرد چابک
با بهره گیری از مدلهای جاری در دنیا و با توجه به تجربیات سازمانهای موفق و برگزیده
دوره ویژه کارگاهی آنالیز شغل و تهیه شناسنامه شغل به روش هی گروپ
دوره های کارگاهی با تعداد بسیار محدود متخصصین تشکیل می شود و مدرس دوره که دوره را در مؤسسه هی گروپ طی نموده و در پروژه تهیه شناسنامه شغل با ایشان همکاری داشته، بر تمامی موارد تهیه شده توسط شرکت کنندگان نظارت می کند
دوره های آموزش مجازی، با محتوایی غنی
دوره ها به صورت خودآموز طراحی شده اند، هرچند امکان پاسخگویی به سؤالات نیز وجود دارد
دوره های تخصصی و عملی مدیریت منابع انسانی رایان راهبرد چابک
بر اساس مدلهای روز دنیا و با رویکرد کارگاهی و اجرایی برگزار می شوند

آمار حوادث ناشی از کار

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

براین اساس، تعداد 14 هزار و 286 مورد از حوادث ناشی از کار داخل کارگاه اتفاق افتاد که 1/95 درصد از کل آسیب‌دیدگی‌ها در محل کار را شامل می‌شود و از طرفی 590 مورد نیز خارج از کارگاه و 143 مورد نیز در هنگام رفت و آمد به محل کار روی داده است.

لازم به ذکر است، در سال گذشته 13 هزار و 972 نفر از آسیب‌دیدگان ناشی از کار به بهبودی کامل دست یافته‌اند، 132 نفر ازکارافتادگی کلی، 208 نفر ازکارافتادگی جزیی و 648 نفر نیز غرامت نقص عضو دریافت کرده‌اند.

گفتنی است، 762 نفر از بیمه‌شدگان به دلیل استفاده از وسایل بی‌حفاظ، 571 نفر به دلیل استفاده از وسایل معیوب، 8 هزار و 907 نفر به دلیل بی‌احتیاطی، یک‌هزار و 69 نفر به دلیل عدم رعایت مقررات ایمنی، 91 نفر به دلیل ازدحام و بی‌نظمی تجهیزات در سال گذشته دچار حوادث ناشی از کار شده‌اند.

بر این اساس، نور ناقص، تهویه نامطلوب، لباس خطرناک، عدم آموزش نیز از دلایلی است که باعث ایجاد حوادث ناشی از کار شده و بی‌احتیاطی با 3/56 درصد بیشترین عامل ایجاد آسیب‌دیدگی در محیط کار بوده است.

http://khabarfarsi.com/ext/2526019

 

 

اصل مقالات قبلی سایت به ترتیب بازدید