Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x
مشاوره و آموزش مدیریت منابع انسانی رایان راهبرد چابک
با بهره گیری از مدلهای جاری در دنیا و با توجه به تجربیات سازمانهای موفق و برگزیده
دوره ویژه کارگاهی آنالیز شغل و تهیه شناسنامه شغل به روش هی گروپ
دوره های کارگاهی با تعداد بسیار محدود متخصصین تشکیل می شود و مدرس دوره که دوره را در مؤسسه هی گروپ طی نموده و در پروژه تهیه شناسنامه شغل با ایشان همکاری داشته، بر تمامی موارد تهیه شده توسط شرکت کنندگان نظارت می کند
دوره های آموزش مجازی، با محتوایی غنی
دوره ها به صورت خودآموز طراحی شده اند، هرچند امکان پاسخگویی به سؤالات نیز وجود دارد
دوره های تخصصی و عملی مدیریت منابع انسانی رایان راهبرد چابک
بر اساس مدلهای روز دنیا و با رویکرد کارگاهی و اجرایی برگزار می شوند

استخدام و انتشار مقالات در رایان راهبرد چابک

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

استخدام:

رایان راهبرد چابک به عنوان مرجعی مستقل و مبتنی بر رقابت آزاد، از کارشناسان مدیریت و منابع انسانی خصوصاً از فارغ التحصیلان گرایش های مدیریت که دارای مهارت کاربرد کامپیوتر و زبان انگلیسی و دانش تجزیه و تحلیل آماری و سابقه مرتبط با منابع انسانی هستند، دعوت به همکاری می نماید. این کارشناسان به عنوان مشاور پاره وقت در پروژه های منابع انسانی با شرکت مشاوره مدیریت منابع انسانی رایان راهبرد چابک همکاری خواهند نمود. در صورت تمایل، نیز ضمن مذاکره با شرکتهای معظم طرف قرارداد، استخدامشان به عنوان کارشناس و مدیر منابع انسانی در این شرکتها تسهیل خواهد گردید.

برنامه ی کارراهه منابع انسانی نیز برای فارغ التحصیلان جدید این رشته که هنوز جذب بازار کار نشده اند در دست تهیه است. کارآموزان در برنامه کارراهه، تحت نظر کارشناسان راهبرد آموزش دیده و در آینده همکار پروژه های منابع انسانی شده و یا به شرکتهایی که به دنبال جذب کارشناسان منابع انسانی هستند، معرفی خواهند شد.

آدرس ارسال رزومه:این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

فکس:02144667384

لینک فرم استخدام

 

انتشار مقالات:

رایان راهبرد چابک علاوه بر ارائه خدمات منابع انسانی به شرکتها و سازمانها، سعی نموده تا با انتشار مقالات علمی منابع انسانی و ترجمه های به روز در این زمینه از سایتهای مرجع و معتبر بین المللی، گامی در جهت ارتقای این فن و دانش در زبان پارسی بردارد. به همین مناسبت، رایان راهبرد چابک به عنوان یکی از سایتهای فعال مدیریت منابع انسانی کشور، از کارشناسان و متخصصان منابع انسانی دعوت می نماید که مقالات علمی، تألیف و ترجمه خود را جهت انتشار در وب سایت به آدرس این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید ارسال نمایند.

اصل مقالات قبلی سایت به ترتیب بازدید