Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x
مشاوره و آموزش مدیریت منابع انسانی رایان راهبرد چابک
با بهره گیری از مدلهای جاری در دنیا و با توجه به تجربیات سازمانهای موفق و برگزیده
دوره ویژه کارگاهی آنالیز شغل و تهیه شناسنامه شغل به روش هی گروپ
دوره های کارگاهی با تعداد بسیار محدود متخصصین تشکیل می شود و مدرس دوره که دوره را در مؤسسه هی گروپ طی نموده و در پروژه تهیه شناسنامه شغل با ایشان همکاری داشته، بر تمامی موارد تهیه شده توسط شرکت کنندگان نظارت می کند
دوره های آموزش مجازی، با محتوایی غنی
دوره ها به صورت خودآموز طراحی شده اند، هرچند امکان پاسخگویی به سؤالات نیز وجود دارد
دوره های تخصصی و عملی مدیریت منابع انسانی رایان راهبرد چابک
بر اساس مدلهای روز دنیا و با رویکرد کارگاهی و اجرایی برگزار می شوند

هشت نفر کشته در ازدحام متقاضیان شغل در زامبیا

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

رادیو ملی زامبیا روز دوشنبه اعلام کرد بر اثر ازدحام هزاران نفر از متقاضیان کار در یکی از مراکز ماهیگیری در زامبیا در نزدیکی مرز تانزانیا، هشت نفر کشته و سی و هشت نفر زخمی شدند.

امانوئل موامبا، یکی از مسئولان استان شمالی زامبیا اعلام کرد در این ازدحام « هشت نفر کشته شدند و سی و هشت نفر نیز بر اثر جراحات وارده به بیمارستان انتقال یافتند که حال شش نفر از آنها وخیم اعلام شده است «.

وی همچنین اعلام کرد این حادثه در شهر امپولونگو (Mpulungu) واقع در کناره دریاچه تانگانیکا (Tanganyika) هنگامی روی داد که حدود پنج هزار نفر برای به دست آوردن شغلی موقتی در مقابل این مرکز صید ماهی ازدحام کرده بودند و ناگهان شایعه ای منتشر شد که مالک شرکت ماهیگیری در محل حضور دارد.

این منبع افزود صحران سلیم، مالک این مرکز ماهیگیری که در شهر دیگری اقامت دارد، غالباً زمانی که به شهر امپولونگو می آید، اشخاصی را در شرکت خود استخدام می کند.

به گزارش خبرگزاری فرانسه از لوزاکا، موامبا تصریح کرد نگهبانان شرکت که در باز کردن درب ها تعللمی کردند، ازدحام کنندگان با بی صبری روی نرده های شرکت فشار آوردند که به این حادثه منجر شد.

واحد مرکزی خبر / اجتماعی 1391/03/08

اصل مقالات قبلی سایت به ترتیب بازدید