Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x
مشاوره و آموزش مدیریت منابع انسانی رایان راهبرد چابک
با بهره گیری از مدلهای جاری در دنیا و با توجه به تجربیات سازمانهای موفق و برگزیده
دوره ویژه کارگاهی آنالیز شغل و تهیه شناسنامه شغل به روش هی گروپ
دوره های کارگاهی با تعداد بسیار محدود متخصصین تشکیل می شود و مدرس دوره که دوره را در مؤسسه هی گروپ طی نموده و در پروژه تهیه شناسنامه شغل با ایشان همکاری داشته، بر تمامی موارد تهیه شده توسط شرکت کنندگان نظارت می کند
دوره های آموزش مجازی، با محتوایی غنی
دوره ها به صورت خودآموز طراحی شده اند، هرچند امکان پاسخگویی به سؤالات نیز وجود دارد
دوره های تخصصی و عملی مدیریت منابع انسانی رایان راهبرد چابک
بر اساس مدلهای روز دنیا و با رویکرد کارگاهی و اجرایی برگزار می شوند

خانم‌هايي كه بايد شغل‌شان را عوض كنند

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

 

بعضي از خانم‌هايي كه دچار اضافه وزن هستند، بهتر است به جاي رژيم گرفتن به فكر تغيير شغل خود باشند.

برترین ها: تحقيقات نشان مي‌دهد، زناني كه بيش از اندازه كار مي‌كنند يا برعكس در محل كار حوصله‌شان سر مي‌رود با احتمال بيشتري نسبت به ديگران ممكن است شروع به خوردن بي‌رويه كنند.در اين نوع از پرخوري كه در اصل از حالت‌هاي رواني و احساسي سرچشمه مي‌گيرد، فرد به‌طور ناخودآگاه غذا مي‌خورد تا بر استرس، نگراني يا بي‌حوصلگي خود غلبه كند. در اين حالت شما تا تمام شدن بيسكويت‌‌ها، شكلات‌ها، تنقلات و خلاصه هر چيزي كه در مقابل‌تان قرار گرفته است به خوردن ادامه مي‌دهيد.

اما بعد از اين حالت بازهم احساس مي‌كنيد نياز به خوردن داريد و بسته جديدي از يك ماده خوراكي را باز مي‌كنيد. دانشمندان از اين حالت با عنوان «پرخوري احساسي» ياد مي‌كنند و براساس آمار تعداد قابل توجهي از زناني كه اضافه‌وزن دارند به آن دچار هستند. معمولا زناني كه فشار كاري زيادي دارند و مشغله زياد در حال فرسوده‌كردن جسم و روح آن‌هاست، بيشتر به اين نوع پرخوري دچار مي‌شوند و در عين حال توانايي زيادي هم در كنترل رفتارهاي خود ندارند. نزديك به 22 درصد از زنان شاغل در محل كار خود با اين وضعيت دچار هستند. دسته ديگر از قربانيان اين بيماري هم زناني هستند كه به شغل خود علاقه ندارند يا در محل كار احساس بي‌حوصلگي دارند البته علاوه بر شغل، نارضايتي از عوامل ديگر مانند ازدواج يا وضعيت اقتصادي نيز ممكن است زنان را به سمت پرخوري احساسي سوق بدهد.

منبع: مجله اینترنتی برترین ها

 

اصل مقالات قبلی سایت به ترتیب بازدید