Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x
مشاوره و آموزش مدیریت منابع انسانی رایان راهبرد چابک
با بهره گیری از مدلهای جاری در دنیا و با توجه به تجربیات سازمانهای موفق و برگزیده
دوره ویژه کارگاهی آنالیز شغل و تهیه شناسنامه شغل به روش هی گروپ
دوره های کارگاهی با تعداد بسیار محدود متخصصین تشکیل می شود و مدرس دوره که دوره را در مؤسسه هی گروپ طی نموده و در پروژه تهیه شناسنامه شغل با ایشان همکاری داشته، بر تمامی موارد تهیه شده توسط شرکت کنندگان نظارت می کند
دوره های آموزش مجازی، با محتوایی غنی
دوره ها به صورت خودآموز طراحی شده اند، هرچند امکان پاسخگویی به سؤالات نیز وجود دارد
دوره های تخصصی و عملی مدیریت منابع انسانی رایان راهبرد چابک
بر اساس مدلهای روز دنیا و با رویکرد کارگاهی و اجرایی برگزار می شوند

لپ تاپها اغلب از کجا دزدیده می شوند؟

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

یکی از بزرگترین ریسکهای امنیتی برای کاربران مسافر، این است که لپ تاپ، تبلت و دیگر دستگاه های همراهشان دزدیده شود. ولی خطرناک ترین مکانها برای همراه داشتن لپ تاپ کجاست؟

بر اساس یک مطالعه از طرف ابسولوت سافت وِیر[i] که شرکتی در زمینه بازیابی کامپیوترهای دزدیده شده است، بسیاری از لپ تاپها زمانیکه کاربر در ترانزیت است، اغلب در فرودگاهها دزدیده می شود. بر اساس یافته های داده های حاصل از مشتریان ابسولوت، بسیاری از حوادث مطالعه شده، در مورد دستگاههای شرکتی و از مسافرانی که در مأموریت شرکتی به سر می برند، اتفاق افتاده است.

گزارشها نشان می دهند که فرودگاهها مکانی معمول برای دزدی هستند، چون بزه کاران می دانند که فرصتهای بیشماری برای دزدی کامپیوتر وجود دارد و بسیاری از آنها اطلاعات باارزش شرکتی را نیز در خود دارند. اغلب دزدی ها نتیجه بی دقتی کاربران است ولی بعضی از حوادث شامل حلقه های بزه کاران برنامه ریزی شده هستند که بعضی از اعضا حواس کاربر را پرت کرده و دیگران دستگاه را می دزدند.

درس باارزشی که تحقیق ابسولوت برای کاربران شرکتتان می تواند داشته باشد، این است که هرگز در طول سفر، حتی یک لحظه چشم از دستگاه بر ندارند.

برای دزدی هایی که در فرودگاه اتفاق می افتند، بیشترین مقدار (29%) مربوط به زمان بسته بندی بار بوده و پس از آن ترمینالها و سالن ترانزیت با 22% قرار دارد. در هر صورت بسیاری هم در خود هواپیما (18%) و مکان بازرسی ورود (12%) دزدیده می شود.

(این داده ها مربوط به تماسهای گرفته شده با شرکت ابسولوت در طول سال 2011 است و اغلب مشتریان این شرکت در آمریکای شمالی قرار دارند)

منبع: رایان راهبرد چابک

اصل مقالات قبلی سایت به ترتیب بازدید