Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x
مشاوره و آموزش مدیریت منابع انسانی رایان راهبرد چابک
با بهره گیری از مدلهای جاری در دنیا و با توجه به تجربیات سازمانهای موفق و برگزیده
دوره ویژه کارگاهی آنالیز شغل و تهیه شناسنامه شغل به روش هی گروپ
دوره های کارگاهی با تعداد بسیار محدود متخصصین تشکیل می شود و مدرس دوره که دوره را در مؤسسه هی گروپ طی نموده و در پروژه تهیه شناسنامه شغل با ایشان همکاری داشته، بر تمامی موارد تهیه شده توسط شرکت کنندگان نظارت می کند
دوره های آموزش مجازی، با محتوایی غنی
دوره ها به صورت خودآموز طراحی شده اند، هرچند امکان پاسخگویی به سؤالات نیز وجود دارد
دوره های تخصصی و عملی مدیریت منابع انسانی رایان راهبرد چابک
بر اساس مدلهای روز دنیا و با رویکرد کارگاهی و اجرایی برگزار می شوند

گوگل مَپ می گوید که کارکنانتان کجا هستند

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

در روز سه شنبه، گوگل از محصولی جدید رونمایی کرد که کسب و کارها را قادر می سازد بدانند کارکنانش در هر زمانی، کجا به سر می برند. این محصول که «نقشه ها هماهنگ می کنند»[i] نامیده شده، ورژنی استاندارد از نقشه ی گوگل[ii] که قابل خرید برای کسب و کارها است را با افزونه ای که در تلفن هوشمند کارمند دانلود می شود همراه کرده و بدینوسیله مکان حضور کارمند را در هر لحظه ثبت می کند.

 

آنطور که گوگل در بلاگ معرفی محصول جدید نوشته: («نقشه ها هماهنگ می کنند» به منظور کمک به سازمانها در اختصاص وظایف و به کارگیری کارآتر منابع انسانی، قدرت تکنولوژی های نقشه ای گوگل را با تلفنهای هوشمند مدرن ترکیب کرده است)

آنطور که گوگل گفته، شرکتها می توانند از این خدمات با هزینه پانزده دلار برای هر کاربر در هر ماه به منظور تسریع در به کارگیری اعضای تیمها، به اشتراک گذاری اطلاعات مکانی و ضبط و نگهداری مکانهایی که هر فرد بوده، استفاده کنند. اطلاعات خاص شرکت نظیر مکان انبار آن نیز می تواند در این افزونه گنجانده شود. گوگل گفته که این محصول در موقعیتهایی نظیر خدمات دولتی، تعمیرات خدمات عمومی آب و برق و گاز و حمل و نقل پیتزا تست شده است.

شاخص «زمان واقعی خواب»[iii] موجود در آن که کنترل افراد، حتی در داخل ساختمان را ممکن می سازد در معرفی محصول گفته نشده است. حتی بعضی از رؤسا نگران این هستند که این مورد چگونه دیده خواهد شد.

جک اِمِرت که از مدیران ارشد و نوآوران شرکت کریپتیک استودیو[iv] تهیه کننده بازی های ویدئویی آنلاین است می گوید که این محصول بسیار دلهره آور است. بدین ترتیب می توان از رد پاها فهمید که چه کسی ایستاده و چه کسی به خواب رفته؟ این احمقانه است. شما باید نگران باشید که افراد چه چیزی تولید می کنند نه اینکه کجا آن را تولید می کنند. او البته اشاره می کند که «این هم یکی از موارد اجتناب ناپذیر است؛ کارهایی که امروزه همه ما در حال انجامش هستیم.»

تیم درینان یکی از سخنگویان گوگل می گوید که این محصول به معنی این نیست که کارکنان همیشه حاضر را محدودتر کنیم بلکه در جهت مدیریت بهتر منابع است. تیم تولید روی مقررات استفاده از آن به میزان زیادی کار کرده و هر زمان که شما بخواهید می توانید از دسترس خارج شوید یا اینکه افزونه را طوری تنظیم کنید که هر روز رأس ساعت شش زمانی که ساعت کاری تمام می شود، خودبخود غیر فعال شود.

رایان راهبرد چابک به نقل از نیویورک تایمز[i] Maps Coordinate

[ii] Google map

[iii] The real-time bed

[iv] Cryptic Studios

 

اصل مقالات قبلی سایت به ترتیب بازدید