Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x
مشاوره و آموزش مدیریت منابع انسانی رایان راهبرد چابک
با بهره گیری از مدلهای جاری در دنیا و با توجه به تجربیات سازمانهای موفق و برگزیده
دوره ویژه کارگاهی آنالیز شغل و تهیه شناسنامه شغل به روش هی گروپ
دوره های کارگاهی با تعداد بسیار محدود متخصصین تشکیل می شود و مدرس دوره که دوره را در مؤسسه هی گروپ طی نموده و در پروژه تهیه شناسنامه شغل با ایشان همکاری داشته، بر تمامی موارد تهیه شده توسط شرکت کنندگان نظارت می کند
دوره های آموزش مجازی، با محتوایی غنی
دوره ها به صورت خودآموز طراحی شده اند، هرچند امکان پاسخگویی به سؤالات نیز وجود دارد
دوره های تخصصی و عملی مدیریت منابع انسانی رایان راهبرد چابک
بر اساس مدلهای روز دنیا و با رویکرد کارگاهی و اجرایی برگزار می شوند

سمینار پیشگیری از جرائم رایانه ای در حوزه منابع انسانی برگزار شد

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

در ابتدای سمینار، با طرح موضوع حفاظت از اسرار ، اسرار شخصی، اسرار تجاری و اسرار قضایی ، قوانین مربوطه و تعاریف آن و مجازات های افشای اسرار بین کارمندان و کارفرما مورد بررسی قرارگرفت

کمیسیون افتای سازمان نظام صنفی رایانه ای استان تهران، هفتمین سمینار خود با عنوان پیشگیری از جرائم رایانه ای در حوزه منابع انسانی را برگزار کرد.

به گزارش ایتنا، در این سمینار که با حضور علاقه‌مندان بسیاری از شرکت‌های بخش خصوصی و دولتی برگزار گردید، رضا پرویزی، متخصص حقوق فناوری اطلاعات و وکیل پایه یک دادگستری، مباحثی در خصوص مسئولیت کیفری شرکت ها، چگونگی محافظت حقوقی از اسرار تجاری، تکالیف کارمند و کارفرما و مشتریان نسبت به یکدیگر و مسائلی از این دست را مطرح نمود.

بنابر این گزارش، در ابتدای سمینار، با طرح موضوع حفاظت از اسرار ، اسرار شخصی، اسرار تجاری و اسرار قضایی ، قوانین مربوطه و تعاریف آن و مجازات های افشای اسرار بین کارمندان و کارفرما مورد بررسی قرارگرفت.

سپس با بحث مسئولیت کیفری شرکت ها و با بیان اینکه مفاد قانونی این مسئولیت چیست و نسبت به مخاطبان چه تعهداتی دارد، سمینار ادامه یافت.

رضا پرویزی که اشراف بسیار خوبی به موضوعات حقوق فناوری اطلاعات و پرونده های حقوقی این حوزه دارد با اشاره به قوانین این حوزه و ویژگی های قوانین جمهوری اسلامی در زمینه تجارت الکترونیک و مجازات ها حاضران را با جنبه های مختلف این مسائل آشنا ساخت.

سمینار با ذکر مثالهای واقعی و جاری در کشور و در دنیا ارائه گردید و پرسش و پاسخ حاضران، نشان از توجه و علاقمندی ایشان به مباحث مطرح شده داشت.

پایان بخش سمینار نیز چند پرسش و اهدای هدایایی به حاضران بود.

این سمینار در راستای یکی از اهداف مهم کمیسیون افتا مبنی بر ارتقاء سطح آگاهی و دانش عمومی در حوزه امنیت اطلاعات، در تاریخ چهارشنبه هفتم تیرماه در محل همایش های سازمان نظام صنفی رایانه ای استان تهران برگزار گردید.

شایان ذکر است پیش از این شش سمینار از سری آشنایی با موضوعاتی همچون آشنايي با استاندارد ايزو ۲۷۰۰۱، مصادیق جرائم رایانه ای، آشنایی با یو تی ام ها، آشنایی با حفاظت فیزیکی و پیرامونی و آشنایی با مدیریت تداوم کسب و کار از سوی کمیسیون افتای سازمان نظام صنفی رایانه ای استان تهران برپا شده است.

مرجع : سايت خبری ايتنا

اصل مقالات قبلی سایت به ترتیب بازدید