Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x
مشاوره و آموزش مدیریت منابع انسانی رایان راهبرد چابک
با بهره گیری از مدلهای جاری در دنیا و با توجه به تجربیات سازمانهای موفق و برگزیده
دوره ویژه کارگاهی آنالیز شغل و تهیه شناسنامه شغل به روش هی گروپ
دوره های کارگاهی با تعداد بسیار محدود متخصصین تشکیل می شود و مدرس دوره که دوره را در مؤسسه هی گروپ طی نموده و در پروژه تهیه شناسنامه شغل با ایشان همکاری داشته، بر تمامی موارد تهیه شده توسط شرکت کنندگان نظارت می کند
دوره های آموزش مجازی، با محتوایی غنی
دوره ها به صورت خودآموز طراحی شده اند، هرچند امکان پاسخگویی به سؤالات نیز وجود دارد
دوره های تخصصی و عملی مدیریت منابع انسانی رایان راهبرد چابک
بر اساس مدلهای روز دنیا و با رویکرد کارگاهی و اجرایی برگزار می شوند

پرسشنامه سنجش مرخصی در تعطیلات نوروز

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

 

هر سال در آستانه تعطیلات نوروز، موضوع تقسیم بندی و برنامه ریزی تعطیلات در کنار سایر فعالیتها و تلاشها، به یکی از مشغولیتهای اساسی خانواده ها تبدیل می شود.

افرادی از خانواده که شاغل هستند، باید بتوانند برنامه ای بریزند تا ضمن برآوردن نیاز خانواده به تفریح، در کارشان نیز خللی ایجاد نکند.

از سوی دیگر شرکتها و سازمانها هم نگرانند که مبادا در حین تعطیلات نوروز نتوانند پاسخگوی مشتریان باشند و یا اینکه از برنامه هایشان عقب بمانند.

داشتن اطلاعاتی در مورد نحوه برنامه ریزی شرکتهای مختلف برای این تعطیلات نه چندان کوتاه مدت می تواند به شرکتها در پروراندن برنامه های کاری متناسب به نحوی که خللی در برنامه هایشان پیش نیاید، کمک کند.

از سوی دیگر کارکنان نیز می توانند آلترناتیوهای مورد استفاده همتایانشان در شرکتهای دیگر را به عنوان گزینه های جدید مورد توجه قرار دهند.

تحقیق حاضر از دسته تحقیقات بازارسنجی است که شرکت مشاوره منابع انسانی رایان راهبرد چابک به طور معمول برای جریان آزاد اطلاعات در فضای کسب و کار کشورمان ترتیب داده است. آخرین نمونه از این تحقیقات، شرایط کاری در ماه مبارک رمضان بوده است که لینک نتایج آن هم اکنون در وب سایت قرار دارد.

طبق زمان بندی صورت گرفته برای این تحقیق بازار سنجی، تمامی پاسخ دهندگانی که در اسرع وقت به این پرسشنامه کوتاه آنلاین پاسخ داده باشند، یک نسخه از نتیجه آن را در تاریخ بیست و پنجم اسفندماه به همراه تحلیلهای مربوطه از طریق آدرس ایمیل معرفی شده دریافت خواهند نمود.

لینک پرسشنامه

 

اصل مقالات قبلی سایت به ترتیب بازدید