Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x
مشاوره و آموزش مدیریت منابع انسانی رایان راهبرد چابک
با بهره گیری از مدلهای جاری در دنیا و با توجه به تجربیات سازمانهای موفق و برگزیده
دوره ویژه کارگاهی آنالیز شغل و تهیه شناسنامه شغل به روش هی گروپ
دوره های کارگاهی با تعداد بسیار محدود متخصصین تشکیل می شود و مدرس دوره که دوره را در مؤسسه هی گروپ طی نموده و در پروژه تهیه شناسنامه شغل با ایشان همکاری داشته، بر تمامی موارد تهیه شده توسط شرکت کنندگان نظارت می کند
دوره های آموزش مجازی، با محتوایی غنی
دوره ها به صورت خودآموز طراحی شده اند، هرچند امکان پاسخگویی به سؤالات نیز وجود دارد
دوره های تخصصی و عملی مدیریت منابع انسانی رایان راهبرد چابک
بر اساس مدلهای روز دنیا و با رویکرد کارگاهی و اجرایی برگزار می شوند

استراتژی منابع انسانی

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

امروزه بقا و رشد در فضای کسب و کار بدون داشتن هدف مشخص امکان پذیر نمی باشد. کسب و کارها نیازمندند که استراتژی خود را با تجزیه و تحلیل فضای کسب و کار و سنجیدن فرصتها و تهدیدهای موجود و مقایسه آن با قوتها و ضعفهای خود، تعیین و به مدیران و کارکنان اطلاع رسانی کنند. این استراتژی مدون بدون داشتن پشتیبانی استراتژی های وظیفه ای (تأمین مالی، میزان و تنوع تولید، بازار و گروههای هدف، منابع انسانی مورد نیاز برای اجرای استراتژی ها و برنامه ها و ...) تنها به کاغذهایی تبدیل می شوند که برای فعالیتهای بخش بایگانی به کار می آیند.

استراتژی های کسب و کار باید خصوصاً توسط منابع انسانی سازمان درک و حمایت شود و این کار شرکتها را محتاج استراتژی منابع انسانی می نماید. اینکه سطح پرداخت مناسب با توجه به بازار کار موجود و رقبای فعال در آن به چه میزان باشد و اینکه بهتر است به منظور تأمین سرمایه های انسانی، کارآموزان را به کار فرا خواند و بر روی آموزش ایشان سرمایه گذاری کند، یا برای هر جایگاه شغلی، فردی خبره استخدام کند در کنار بسته جبران خدمت پیشنهادی (پرداخت نقدی، مشارکت در انواع بیمه ها و صندوق ها، سبد سهام، تعطیلات مازاد و تشویقی، اینترنت رایگان و ... ) و نحوه تعامل با توازن بین کار و زندگی، گوشه هایی از فعالیتهای استراتژی منابع انسانی هستند.

رایان راهبرد چابک با دارا بودن کارشناسان آموزش دیده در سطوح بین المللی در زمینه برنامه ریزی استراتژیک منابع انسانی و منابع انسانی به عنوان شریک کسب و کار منبعی قابل اتکا برای شرکتها در این زمینه فراهم آورده است.

اصل مقالات قبلی سایت به ترتیب بازدید