Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x
مشاوره و آموزش مدیریت منابع انسانی رایان راهبرد چابک
با بهره گیری از مدلهای جاری در دنیا و با توجه به تجربیات سازمانهای موفق و برگزیده
دوره ویژه کارگاهی آنالیز شغل و تهیه شناسنامه شغل به روش هی گروپ
دوره های کارگاهی با تعداد بسیار محدود متخصصین تشکیل می شود و مدرس دوره که دوره را در مؤسسه هی گروپ طی نموده و در پروژه تهیه شناسنامه شغل با ایشان همکاری داشته، بر تمامی موارد تهیه شده توسط شرکت کنندگان نظارت می کند
دوره های آموزش مجازی، با محتوایی غنی
دوره ها به صورت خودآموز طراحی شده اند، هرچند امکان پاسخگویی به سؤالات نیز وجود دارد
دوره های تخصصی و عملی مدیریت منابع انسانی رایان راهبرد چابک
بر اساس مدلهای روز دنیا و با رویکرد کارگاهی و اجرایی برگزار می شوند

بازی بی برنده HR در تخت گاز

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

چه کار را انجام دهید و چه انجام ندهید، گناهکار خواهید بود. پوشش اخبار ملی انگلستان به خاطر تعلیق خدمت یک نفر دچار مشکل و تردید شده و به نظر می رسد که واحد منابع انسانی در شرایط بدون برنده گیر افتاده است. واضح است که جرمی کلارکسون یک شخص معمولی نیست، و از سه مجری برنامه تلویزیونی تخته گاز (Top Gear) که در خصوص اتومبیلهاست، شناخته شده تر است. این برنامه هر هفته توسط ده درصد از جمعیت بریتانیا تماشا می شود و توسط شبکه بی بی سی به شبکه های تلویزیونی 214 منطقه دنیا فروخته می شود. بدین ترتیب بسیار مورد اقبال و سود آور بوده است.

 

بخش عمده ای از این فراگیری به خاطر سه مجری متفاوت از یکدیگر (کلارکسون، جیمز مِی و ریچارد هَمون) آن است. به طور قابل انتظاری این موضوع موجب تخلف شده و کلارکسون تاکنون در چند مورد توبیخ شده و محکوم به عذرخواهی از عموم شده است.

در این مورد خاص مشکل در هنگام نمایش پدید نیامده است. کلارکسون به خاطر مشکلاتی که از سوی سرویس تغذیه برای تیم تخته گاز در حالی که خارج از محدوده و در محل فیلمبرداری بوده اند، پیش آمد، عصبانی شد. گزارش شده که وی مشتی به سوی یکی از تهیه کنندگان که بر اساس قضاوتش مسئول این قضیه بود، پرتاب کرد. تهیه کننده در اقامتگاه شکایتی رسمی تنظیم نموده و بی بی سی کلارکسون را از کار معلق کرده و سه قسمت باقیمانده از برنامه های سریال را ملغی نمود.
بزرگترین رقیب بی بی سی به نام اسکای (Sky) تلاش نموده که سه مجری را تشویق کند که از آنجا به شبکه اسکای منتقل شوند. قرارداد فعلیشان در پایان ماه منقضی می شود و این انتقال بدین ترتیب برایشان بسیار آسان خواهد بود و در عین حال موجب خسارتی عظیم به بی بی سی خواهد شد.

از سوی دیگر کلارکسون چند ماه پیش نیز به خاطر رفتار ناخوشایند در حال نمایش، توبیخ نهایی را دریافت کرده بود. تلاش برای اعتصاب از سوی یک کارمند بی بی سی به سختی می تواند موجب اغماض یا چشم پوشی شود.

شما در خصوص نتیجه چه فکر می کنید؟

منبع:

https://www.linkedin.com/grp/post/3761-5981409853103497220

لینک دوره های آموزشی تخصصی حضوری و غیر حضوری مدیریت منابع انسانی:

http://www.isurvey.ir/index.php/component/content/article/2433-hr-professional-training-services.html

اصل مقالات قبلی سایت به ترتیب بازدید