Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x
مشاوره و آموزش مدیریت منابع انسانی رایان راهبرد چابک
با بهره گیری از مدلهای جاری در دنیا و با توجه به تجربیات سازمانهای موفق و برگزیده
دوره ویژه کارگاهی آنالیز شغل و تهیه شناسنامه شغل به روش هی گروپ
دوره های کارگاهی با تعداد بسیار محدود متخصصین تشکیل می شود و مدرس دوره که دوره را در مؤسسه هی گروپ طی نموده و در پروژه تهیه شناسنامه شغل با ایشان همکاری داشته، بر تمامی موارد تهیه شده توسط شرکت کنندگان نظارت می کند
دوره های آموزش مجازی، با محتوایی غنی
دوره ها به صورت خودآموز طراحی شده اند، هرچند امکان پاسخگویی به سؤالات نیز وجود دارد
دوره های تخصصی و عملی مدیریت منابع انسانی رایان راهبرد چابک
بر اساس مدلهای روز دنیا و با رویکرد کارگاهی و اجرایی برگزار می شوند

افراد دخیل در فرآیند کسب استعدادها (Talent Acquisition)

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

کسب استعدادها یا Talent Acquision

 

لینک دوره های آموزشی هی گروپ و منابع انسانی

 

 

سازمانها باید بدانند که هر کدام از افراد ذیل چه نقشی در استخدام مدرن دارند و چگونه ترکیب آنها می تواند به عملیات موفقیت آمیز استخدامی منجر شود. باید توجه داشت که هر یک از این نقشها (شخصیتها) خوب یا بد نیستند.

نکته کلیدی برای اینکه یک استخدام کننده مدرن باشیم، انتخاب نقش مناسب از بین این موارد نیست؛ بلکه یکپارچه کردن آنهاست. سازمانها باید به این درک برسند که چگونه هر یک از این نقشها در استخدام مدرن مشارکت کرده و این امر به استخدام کنندگان کمک می کند که به عملیات موفقیت آمیز استخدامی دست پیدا کنند. این نقشها که در گذشته کاملاً از یکدیگر مجزا شده بودند، در صورت یکپارچه شدن می توانند ابزارها و مزیتهای مورد نیاز برای جلب، انتخاب و استخدام استعدادها را به استخدام کنندگان پیشکش کنند. این تغییر در استخدام مدرن شبیه آنچیزی است که در بازاریابی اتفاق افتاده است.

  • شبکه کار (The networker)

این افراد روی ساختن روابط کار کرده و به طور مداوم خطوط مرتبط استعدادها را می سازند. بر اساس تحقیقی که توسط G2V Careers انجام شده، این استخدام کنندگان به طور متوسط در هر سال با 13000 نفر صحبت می کنند. شایستگی هایی که این افراد باید داشته باشند عبارت است از: مهارتهای ارتباطی، مهارتهای نفوذ و کار شبکه ای. شاخصهای سنجش عملکرد ایشان نیز عبارت است از میزان تعهد کاندیداها، مدت زمان لازم برای پرکردن سمت خالی، تبدیل کاندیدا به استخدام شده، تجربه کاندیداها و کیفیت استخدام.

  • کارشناس ماهر کار با داده ها (Data Scintist)

این افراد روی قابلیتهای تحلیلی تمرکز می کنند تا بفهمند که چگونه داده ها می توانند منجر به تصمیم گیری بهتر شوند. شایستگی های لازم عبارتند از مهارتهای تحلیلی، مهارتهای مذاکره، بازاریابی و فروش. شاخصهای ارزیابی افراد در این دسته نیز شامل هزینه هر استخدام، منبع استخدام، مدت زمان لازم برای پر کردن سمت خالی، مدت زمان طول کشیده تا رسیدن به بهره وری، کیفیت استخدام و میزان ماندگاری فرد جدید است.

  • افراد فراتر از حد انتظار (Overachiever)

این متخصصان کسب استعدادها به دنبال پر کردن سمتها با سرعت و هزینه مناسب هستند. آنها نسبت به اثرات بلندمدت کم توجه بوده ولی در عوض روی پیروزی های فوری تمرکز می کنند. شایستگی های ایشان نیز جهت گیری به جزئیات، مهارتهای سازمانی و مدیریت زمان است. شاخصهای سنجش از جمله مدت زمان پر کردن سمتها و هزینه هر استخدام برای این گروه قابل به کارگیری است.

  • نوآوران (The Innovator)

این متخصصان کسب استعدادها، آماده بر عهده گرفتن ریسک بوده و استراتژی ها و تکنولوژی های جدید را برای انگیزش کاندیداها به روش جدید به کار می گیرند. شایستگی های مورد نیاز برای این دسته عبارتند از: مهارتهای بازاریابی، مهارت شبکه های اجتماعی و مهارتهای ارتباطی. شاخصها شامل کیفیت استخدام، مدت زمان لازم تا بهره وری و تجربه کاندیدا می باشد.

در حالی که تمامی این افراد برای فعالیت استخدام ارزش آفرینی می کنند، با این حال متخصصان کسب استعدادها باید ترکیبی از همه این شایستگی ها را دارا باشند.

مشاوره و آموزش مدیریت منابع انسانی رایان راهبرد چابک

 

 لینک دوره های آموزشی هی گروپ و منابع انسانی

اصل مقالات قبلی سایت به ترتیب بازدید