Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x
مشاوره و آموزش مدیریت منابع انسانی رایان راهبرد چابک
با بهره گیری از مدلهای جاری در دنیا و با توجه به تجربیات سازمانهای موفق و برگزیده
دوره ویژه کارگاهی آنالیز شغل و تهیه شناسنامه شغل به روش هی گروپ
دوره های کارگاهی با تعداد بسیار محدود متخصصین تشکیل می شود و مدرس دوره که دوره را در مؤسسه هی گروپ طی نموده و در پروژه تهیه شناسنامه شغل با ایشان همکاری داشته، بر تمامی موارد تهیه شده توسط شرکت کنندگان نظارت می کند
دوره های آموزش مجازی، با محتوایی غنی
دوره ها به صورت خودآموز طراحی شده اند، هرچند امکان پاسخگویی به سؤالات نیز وجود دارد
دوره های تخصصی و عملی مدیریت منابع انسانی رایان راهبرد چابک
بر اساس مدلهای روز دنیا و با رویکرد کارگاهی و اجرایی برگزار می شوند

ارزیابی آمیخته؛ جدیدترین راه ارزیابی اثربخشی آموزش

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

ارزیابی آمیخته (Blended Evaluation) جدیدترین روش ارزیابی اثربخشی آموزش است. آیا از این روش استفاده می کنید؟

ارزیابی آمیخته متدی است که در آن داده ها از منابع متنوع و با استفاده از متدهای چندگانه جمع آوری و دسته بندی می شود. در مدل آمیخته مذکور، چهار سطح ارزیابی اثربخشی مدل کرک پاتریک در راستای پایش، گزارش دهی و تطبیق یافته ها برای بهینه کردن اثر برنامه و نتایج پایدار سازمانی به کار گرفته می شوند. ارزیابی آمیخته هدفگرا بوده و بر پایه اطلاعاتی که برای اتخاذ تصمیمات مناسب و کاربردی آموزش لازمند بنا نهاده می شود و داده های لازم برای ذینفعان را به منظور سرمایه گذاری روی آن و مورد اعتماد واقع شدن آن فراهم می کند.

ارزیابی آمیخته سپس به صورت آگاهانه اطمینان می بخشد که این موارد همگی در جهت هدف هستند. این متد پیش نیاز برای آموزش است ولی برای آن کافی نیست. ضمناً می توان در طول اجرای برنامه برای ارزیابی آمیخته و چندهدفی، برنامه ریزی کرد. بدین منظور با این پرسش آغاز کنید که "چه ارزیابی ای باید برقرار باشد؟" ممکن است بخواهید که برنامه های آموزشی و پشتیبانی عملکردی پس از آموزش (Post Training Performance Support) و یا یادگیری و عملکرد را تقویت کنید و یا اینکه ارزش برنامه را به ذینفعان نشان دهید. این موارد و سایر گزینه های ممکن را مورد ملاحظه قرار داده، سپس به صورت سنجیده نحوه انتخاب، دسته بندی، تجزیه و تحلیل ، استفاده و گزارش دهی داده های کمی و کیفی مورد نظر را انتخاب نمایید.

مطمئن شوید که از منابع ارزیابی آموزش، تنها در سطوح یک و دو استفاده نمی کنید.

اصل مقالات قبلی سایت به ترتیب بازدید