Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x
مشاوره و آموزش مدیریت منابع انسانی رایان راهبرد چابک
با بهره گیری از مدلهای جاری در دنیا و با توجه به تجربیات سازمانهای موفق و برگزیده
دوره ویژه کارگاهی آنالیز شغل و تهیه شناسنامه شغل به روش هی گروپ
دوره های کارگاهی با تعداد بسیار محدود متخصصین تشکیل می شود و مدرس دوره که دوره را در مؤسسه هی گروپ طی نموده و در پروژه تهیه شناسنامه شغل با ایشان همکاری داشته، بر تمامی موارد تهیه شده توسط شرکت کنندگان نظارت می کند
دوره های آموزش مجازی، با محتوایی غنی
دوره ها به صورت خودآموز طراحی شده اند، هرچند امکان پاسخگویی به سؤالات نیز وجود دارد
دوره های تخصصی و عملی مدیریت منابع انسانی رایان راهبرد چابک
بر اساس مدلهای روز دنیا و با رویکرد کارگاهی و اجرایی برگزار می شوند

مربی گری:دیدن،گفتن،انجام

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

مربی گری و هدایت سه پایه و ستون اساسی و اصلی دارد. 

پایه اول "دیدن" است. مربی گری به افراد کمک می کند که مشکلات موجود را به شکل متفاوتی ببینند و یا اینکه تشخیص دهند که چه موقع در جهت موافق با اهداف حرکت نمی کنند. زمانی که یک کارآفرین این موارد را در خود دید، به عبارت جادویی "بالاخره یافتم" دست یافته است.

این یک عبارت همانند "آهان!" و "وه!" است که شما در موارد متعددی از افرادی که هدایت می کنید، می شنوید. این عبارت نشانه ای از این است که انگار دنیا تنها برای آنان تغییر کرده است و اینکه آنها راهی را برای خروج از مشکلی که پیش آمده، پیدا کرده اند.

پایه دوم نیز "گفتن" است. در طی هزاران سال، افراد آموخته اند که اگر بتوانی کسی را واداری که کاری را که در حال انجامش هست را توصیف کند، وی ترجیح می دهد که از آن به بعد همان کار را دنبال کند. در طی فراگرد مربی گری، معمولاً افراد زمانی که تنها به بینشی دست یابند که عبارتی نظیر "بالاخره یافتم" را به زبان بیاورند، کارها را بر اساس این بینش انجام نخواهند داد، مگر اینکه مربی آنان را به توضیح مفصل هدف کاملاً گویا دربرگیرنده اینکه دقیقاً چه کاری را در چه زمانی انجام خواهند داد، راهنمایی کند.

پایه سوم نیز "انجام دادن" است. معمولاً حتی موقعی که افراد می گویند که کاری را انجام خواهند داد، آن را به انجام نخواهند رساند. مربی آنها را بر اساس چیزهایی که می گویند، قابل ارزیابی می کند. این فرد احتمالاً نتواند به طور کامل به اهداف معین شده دست یابد. بنابراین یک مربی پیشرفت وی را در این جهت پی گیری کرده و به او کمک خواهد کرد که چطور می تواند تاثیرگذار باشد و چطور می تواند بی اثر بماند. آنگاه فرآگرد دوباره شروع خواهد گردید.

اصل مقالات قبلی سایت به ترتیب بازدید