آموزش حرفه ای و کاربردی منابع انسانی

با بهینه کاوی صنایع موفق دنیا و سطح شایستگی های موجود در متخصصان و مدیران این صنایع، جای خالی برخی مهارتها، دانشها و تکنیکها و قابلیتها در بین متخصصان و فعالین متولیان منابع انسانی احساس می شود. دوره های آموزش تخصصی، حرفه ای و کاربردی منابع انسانی رایان راهبرد چابک که بر اساس دوره های حرفه ای منابع انسانی که هم اکنون توسط شرکتهای معتبر مشاوره مدیریت دنیا در حال ارائه هستند، سعی دارد که توانمندی متخصصان و مدیران منابع انسانی کشور را ارتقا داده و آنان را به سمت ایده کارشناسان شرکتیار منابع انسانی HR Business Partner که توسط همتایان بین المللی شان مورد استقبال قرار گرفته رهنمون گردد. کارشناسانی که مفاهیم کسب و کار را به خوبی درک کرده و بتوانند بین شریک کسب و کار بودن و حامی کارکنان و اخلاقی بودن پیوند محکمی برقرار نمایند.

ضمن اینکه تسلط بر شایستگی های امروزی منابع انسانی حاصل از آموزش و مشاوره حرفه ای و کوچینگ می تواند مسیر کارراهه و ارتقای شغلی فرد را تقویت کرده و در یافتن جایگاه مناسبتر در فضای تغییر یافته کسب و کار به ایشان کمک کند.

لیست دوره ها و کارگاههای تخصصی مدیریت منابع انسانی که لازمه فعالیت تخصصی در این حیطه بر اساس استانداردهای جهانی و نیز تسهیل کننده پیشرفت شغلی در این زمینه تخصصی می باشند را در لینک ذیل مشاهده فرمایید:

لیست دوره های آموزشی

 

مطالب و یادداشت های مرتبط:

مفاهیم مدیریت استعداد و کارراهه

کارراهه به مثابه صخره نوردی

رویکرد کارراهه ای به پاداش

نردبان دو مسیره برای کارراهه شغلی

میزان حمایت شرکت های ایرانی از کارراهه

حمایتهای کارراهه ای از کارکنان

منابع انسانی و تکنولوژی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Scroll to top