آموزش – مفاهیم

یکی از کمبودهایی که در نظام آموزشی و سرفصل های دانشگاه ها به روشنی دیده می شود، جدی گرفته نشدن رسالت آموزش و پژوهش در برخی از آن هاست. به طوری که تأمین محتوای آموزشی به روز و کاربردی از جمله در حیطه ی مدیریت و منابع انسانی که اولین کارکرد دانشگاه و انتظار دانشجویان و صنعت و بازار کار است، ناکام می ماند.

در این راستا و برای کمک به از میان برداشتن این شکاف، رایان راهبرد چابک با دسترسی که به منابع اصیل و کاربردی دارد و نیز با توجه به تجربه و حضور فعال مشاوران آن در صنایع مختلف، برنامه های آموزشی و کارگاهی تدارک دیده و اجرا نموده که مورد استقبال شرکتها، سازمان ها و صنایع مختلف قرار گرفته است. 

در این جهت، سعی نموده ایم کمبودها و نقص های موجود در محتوای آموزشی عمدتاً تئوریک دانشگاهها را تشخیص دهد و با ارائه محتوای مکمل تحصیلات دانشگاهی، دانشجویان و فارغ التحصیلان منابع انسانی و هر فردی که به این مباحث علاقه داشته باشد را با مفاهیم کاربردی مدیریت، مخصوصاً مدیریت منابع انسانی آشنا نماید. گفتنی است در ده سال گذشته تلاش کرده ایم تا منابع دست اول (که همگی برای اولین بار به زبان فارسی منتشر می شوند و حتا برخی از آن ها برای اولین بار در کشور طرح و اجرا شده اند) را به دست علاقه مندان برسانیم. رایان راهبرد چابک ارائه این دسته از محتوای تخصصی که مورد استقبال مخاطبان قرار گرفته را جزئی از مسئولیتهای اجتماعی خود می داند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Scroll to top