استخدام و انتشار مقالات در رایان راهبرد چابک

استخدام:

رایان راهبرد چابک به عنوان مرجعی مستقل و مبتنی بر رقابت آزاد، از کارشناسان مدیریت و منابع انسانی خصوصاً از فارغ التحصیلان گرایش های مدیریت که دارای مهارت کاربرد کامپیوتر و زبان انگلیسی و دانش تجزیه و تحلیل آماری و سابقه مرتبط با منابع انسانی هستند، دعوت به همکاری می نماید. این کارشناسان به عنوان مشاور پاره وقت در پروژه های منابع انسانی با شرکت مشاوره مدیریت منابع انسانی رایان راهبرد چابک همکاری خواهند نمود.

برنامه ی کارراهه منابع انسانی نیز برای فارغ التحصیلان جدید این رشته که هنوز جذب بازار کار نشده اند در دست تهیه است. کارآموزان در برنامه کارراهه، تحت نظر کارشناسان راهبرد آموزش خواهند دید.

از مقالات و یادداشت های کاربردی مخاطبان و نیز شرح تجربیات و درس آموخته های ایشان برای انتشار در وب سایت و نیز شبکه های اجتماعی استقبال می شود.

آدرس ارسال رزومه و درخواست همکاری با شرح نوع همکاری مورد نظر:

hr@isurvey.ir

فکس:۰۲۱۴۴۶۶۷۳۸۴

انتشار مقالات:

رایان راهبرد چابک علاوه بر ارائه خدمات منابع انسانی به شرکتها و سازمانها، سعی نموده تا با انتشار مقالات علمی منابع انسانی و ترجمه های به روز در این زمینه از سایتهای مرجع و معتبر بین المللی، گامی در جهت ارتقای این فن و دانش در زبان پارسی بردارد. به همین مناسبت، رایان راهبرد چابک به عنوان یکی از سایتهای فعال مدیریت منابع انسانی کشور، از کارشناسان و متخصصان منابع انسانی دعوت می نماید که مقالات علمی، تألیف و ترجمه خود را جهت انتشار در وب سایت به آدرس info@isurvey.ir ارسال نمایند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Scroll to top