Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x
مشاوره و آموزش مدیریت منابع انسانی رایان راهبرد چابک
با بهره گیری از مدلهای جاری در دنیا و با توجه به تجربیات سازمانهای موفق و برگزیده
دوره های آموزش مجازی، با محتوایی غنی
دوره های کارگاهی با تعداد بسیار محدود متخصصین تشکیل می شود و مدرس دوره که دوره را در مؤسسه هی گروپ طی نموده و در پروژه تهیه شناسنامه شغل با ایشان همکاری داشته، بر تمامی موارد تهیه شده توسط شرکت کنندگان نظارت می کند
دوره های تخصصی و عملی مدیریت منابع انسانی رایان راهبرد چابک
دوره ها به صورت خودآموز طراحی شده اند، هرچند امکان پاسخگویی به سؤالات نیز وجود دارد

 

دوره های آموزشی مجازی تخصصی منابع انسانی

بوروکراسی در منابع انسانی

در شرکتهای بزرگ، سازمانهای منابع انسانی اغلب هم قسم شده اند تا وزن زیادی را به بوروکراسی اختصاص دهند و کاغذ بازی زیادی را ایجاد کنند. ولی آیا این نیاز صحیح است؟ این سوال با پشتیبانی پیتر آلی، دانش آموخته مک کینزی که رویکردهای منابع انسانی را در شرکتش توصیف کرد، پاسخ پیدا کرد. شرکت متبوع وی به نام آگودا (Agoda ) تلاشی داشت که نیاز به بسیاری از فرایندهای سنتی منابع انسانی را به حداقل برساند و تا اندازه ای در این کار از طریق انتقال آنها به رهبران کسب و کار موفق شد. کتاب "رسیدن به فلسفه ای جدید از منابع انسانی" را ملاحظه کنید.[1] اگر چه به آسانی می توان برخی از دستاوردهای منابع انسانی در شرکت آگودا را که قابل کاربرد برای شرکتهای نوپا[2] است را مشاهده کرد، تجربیات ما نشان می دهد که علاوه بر این می توان توازن را بدون دور شدن از هدف اصلی در شرکت های بزرگ نیز برقرار نمود. دو کلید موفقیت عبارتند از "استراتژیک تر شدن" و "عمل با صلابت بیشتر" .

 

استراتژیک شدن

یک دلیل برای اینکه سازمانهای بزرگ با زیر ساختارهای منابع انسانی بیش از حد بزرگ، کار را تمام می کنند این است که منطق کسب و کاری برای فرایندهای منابع انسانی فراموش شده است. به جای آن یک نوشدارو برای سیستمهای منابع انسانی گسترده، از جمله پرسشنامه های بیش از حد و فرمت های چند صفحه ای وجود دارد: شبیه سازی یک گفتگو در خصوص هدف استراتژیک تحت این ابزارها گفتگویی که به مدیریت کمک می کند تا تشخیص دهد این موارد می توانند به صورت موثری کنترل و به کار گرفته شوند. به عنوان نمونه یک شرکت بین المللی در خصوص خدمات بهداشتی، به این نکته رسید که فرایند مرور عملکرد آن تنها درکی سطحی از اینکه چه کسی از سطح عملکرد بالایی برخوردار است و چه بازخوردی به آنها کمک کرد تا توسعه پیدا کنند ارائه می کند. به همین خاطر تصمیم گرفته شد تا از هدر رفتن انرژی شان در جداول وقت گیر نه خانه ای و رویه های ارزیابی مربوط به آن جلوگیری کرده و مرور عملکرد کارکنان را به صورت رادیکالی ، ساده کنند. همچنین مدیر ارشدی را سراغ داریم که مرور عملکرد شرکتش را از چهار صفحه به چهار سوال کاهش داد و به درستی روی این مطلب پافشاری کرد که این چهار سوال حتماً بایستی پاسخ داده شوند و با سختگیری بیشتری پیگیری شوند. درموردی که به آن اشاره می شود، رهبر فرآیند، یک مسئول ارشد منابع انسانی (CHRO) با این دید که مسائل اصلی کسب و کار را تعریف کند و زاویه را حذف کند بوده است. رهبری استراتژیک می تواند از بیرون منابع انسانی نیز برخیزد. یک شرکت ارائه دهنده خدمات مالی به تازگی ، مدیر ارشد دوم خود را مسئول هدایت رویه های بررسی استعداد کارشناسان رده بالای شرکت نمود. این موضوع نیازمند این بود که گامی به عقب برگشته و شاخصهای مهم استعداد در کسب و کار را که قبلا در سیستمهای منابع انسانی اش ضعیف و به طور ناقص منعکس شده بود، بررسی کند. رهبران شرکت قبلاً روی یک کار روزمره که رویکردی فرایندی داشت تمرکز کرده بودند، اما اکنون میتوانستند بگویند که منطق استراتژیک آنچه که در حال انجامش بودند و چرایی اهمیت این قضیه را چطور می توان به هم متصل کرد؛ در این مورد خاص درک افراد سازمان، کمک به پر کردن شکاف استعدادها و بدین ترتیب بهبود درآمد را شامل می شد. در حال حاضر این سیستم در حال ساختن پایگاه داده ها و زیر ساختهای لازم برای اخذ آن نتایج و مشخص نمودن دقیقتر آنهایی که عملکرد برجسته ای داشتند، می باشد. منابع انسانی ممکن است در حال گذراندن دوره سختی باشد. در داخل خود باید با شرکت همکاری کند تا حیطه های جدید عملکردی را تعریف کند و منابع لازم برای بروز کردن سیستم خود را کسب کند، در عین حال باید با رهبر اصلی سازمان همکاری کند که این بخش خصوصاً قسمت سخت داستان را تشکیل می دهد.

عمل با صلابت بیشتر

آسان است که بگوییم منابع انسانی باید کنار برود و به دیگران اجازه عبور بدهد ولی این آونگ می تواند به راحتی از سوی دیگر بسیار دور شود. اعطای آزادی بی حد و حصر به مدیران برای تصمیم گیری در خصوص منابع انسانی می تواند منجر به تغییر پذیری بیش از حد، زیر پا گذاشتن تعهد به صورت بالقوه و افزایش نامحسوس هزینه ها شود. و بیشتر از این وقتی که منابع انسانی از این قضایا بیرون کشیده می شود فرصتهایی که برای استفاده از دقت و واقعیات برای دریافت نشانه های پیشگویانه وجود دارد از بین می رود. خصوصاً اینکه با داده های بزرگ[3] موجود و تحلیلهای پیشرفته این پیشگویی ها تقویت می شوند.

خزانه استعدادها و شکافها

اطلاعات با کیفیت و به موقع در خصوص خزانه استعدادها و شکافها مبین یک مزیت رقابتی هستند که منابع انسانی به طور خاص در جایگاه برآوردن آنها قرار گرفته است. به عنوان نمونه یک مدیر فروشگاه در یک سازمان خرده فروشی جهانی در آرژانتین ممکن است خود را از طریق شکافی که در مکزیکو به وجود آمده، بسنجد. یک سازمان نفت و گازی می تواند رهبر در حال رشد خود که از سقف رشد در خاور میانه خسته شده، و از سوی دیگر نیاز به تخصص مشابهی در جایگاه بالاتری در هوستون وجود دارد، را شناسایی و هدایت کند. منابع انسانی باید مطمئن شود که این ارتباط کلیدی ساخته شده اند و سپس به مدیران عملیاتی کمک کند تا فرصتها را در اختیار بگیرند.

بهترین سازمانهای منابع انسانی دیدگاهی در خصوص شکافهای در حال پدید آمدن ارائه می دهند. به عنوان نمونه اطلاع رسانی اینکه دیجیتالی کردن برای اتوموبیلها حیاتی شده است. بدین ترتیب سازندگان پیشرو اتومبیل نیازمند این هستند که تاکید بیشتری روی استخدام مهندسین کامپیوتر داشته باشند. چالشی برای سازمانهایی که به استخدام مهندسان مکانیک خو گرفته اند.

پیروی

تلاشهای پیروی در حیطه هایی نظیر کار و الزامات عدم تبعیض به راحتی می توانند موجب شکل گیری اشکالی از لایه ها و پر شاخه و برگ شدن بوروکراسی گردند. اما یک واحد منابع انسانی جسور می تواند در برابر عملکرد هموار عملیات یک کسب و کار بایستد. شرکتها با داشتن واحدی که همانند یک کاغذ دیواری عمل می کند، بهتر خدمات دریافت نمی کنند. واحدی که اخطارهای قرمز را نمی بیند و یا اهمیت انضباط را نادیده می گیرد.

یک عملیات منابع انسانی دقیق- مشاوری باصلابت - باید از داده ها استفاده نموده و آنها را تفسیر کند. بر این دیدگاه تصریح داشته باشد: "بله ما با تشخیص اهداف داخلی یا تطابق با بهترین نمونه های صنعت به خوبی عمل می کنیم" و یا " نه، ما در حال خارج شدن از ریل هستیم".

یک تولید و توزیع کننده کالاهایی که به خوبی برای مصرف کننده تدارک دیده شده است، در جایی که مدیران عمومی داخلی قبلاً رهبری را به عهده داشتند، به تازگی تیم فرصت ها، تهدیدها و نقاط قوت و ضعف[4] را برای روابط کار و پیروی تشکیل داده اند. تیم از روی احتیاط شاخصهایی را برای محافظت از نشانه های بازدارنده و حرکت در موقعی که شرکت به متخصصان خبره نیاز دارد، پایش می کند. اشتباهات بهبود پیدا کرده و مدیران از انگیزه های روشن برای پیروی مناسب برخوردارند. بدون اینکه به کارشناسان منابع انسانی فشار بیاورند تا پلیس همیشه حاضر فرایند شوند. فراتر از این، ماموریت ایشان تفسیر وقایع و پاسخ سریع به اختلالات موثر بالقوه خواهد بود.

توسعه رهبری:

بسیاری از تلاشهای توسعه رهبری به اهدافشان دست پیدا نمی کنند. چون زمینه کسب و کار را در نظر نگرفته و فرصتهای را ارائه می نمایند.

در حالی که خارج نگه داشتن منابع انسانی شرکت آسان است ولی می تواند فعالیتهای توسعه رهبری را کمتر موثر کند. واقعیت پیچیده تر از این است. اجازه دادن به یک "دسته گل هزار تایی" اغلب به معنی فراموش کردن رهبری در بخشی از قسمت های شرکت بوده و در بخش های دیگر به شکل سرمایه گذاری مجدد روی اختراع چرخ بروز پیدا می کند. یک واحد منابع انسانی جسور انتظارات از توسعه رهبری در شرکت را مشخص کرده و ستون پایه ای برای ابزارهای اثبات شده و روش شناسی را مهیا می کند؛ در عین حال اولویتهای لازم برای سازگاری را برای کسب و کار و افراد نشانه گذاری می کند. منابع انسانی و رهبر واحد کسب و کار سپس در جهت تنظیم مناسب برنامه ها همکاری می کنند.

طبق جمع بندی مشاوره منابع انسانی رایان راهبرد چابک؛ مدیران باید رهبری کنند و منابع انسانی برای این کار به ایشان کمک کند. ولی شیب متناسب برای چرخش پاندول منابع انسانی از بوروکراسی دور است و برای نائل شدن به سطح بالاتری از آزادی در دستان مدیران، نباید سازمان را به سمت انحرافی از چاله به چاه هدایت کنیم. واضح است که تغییر شدید، ایده بدی است. در بسیاری از موارد، بازنگری اساسی واحد منابع انسانی ضروری نیست. در همه وقایع، منابع انسانی فرصت دارد تا تخصص و دیدگاه استراتژیک اش را به روشی غیر مزاحمت آمیز و غیر پیچیده تصریح کند که این امر هم مستلزم صلابت و هم ممانعت است. اما مشخص شده که همه سازمانها بدون توجه به اندازه شان نشانه هایی از مدیریت استعداد، مدیریت عملکرد و رهبری بروز داده اند.

کارشناسان شرکتیار منابع انسانی

دوره آموزشی سازماندهی و طراحی ساختار منابع انسانی

دوره آموزشی مدیریت استعدادها و کارراهه شغلی

 

دانلود اصول اخلاق حرفه ای در مدیریت منابع انسانی SHRM

 [1] Toward a new HR Philosophy

[2] StartUp

[3] Big Data

[4] SWOT

مطالب تخصصی منابع انسانی برای حرفه ای ها

بهاریه و شکل دهی جدید برای منابع انسانی

بهاریه و شکل دهی جدید برای منابع انسانی

اکنون زمان مناسبی برای تعریف دوباره و بازطراحی منابع انسانی است. در متن زیر ده چیزی که همه...

گامهایی برای پذیرفته شدن نقش منابع انسانی

گامهایی برای پذیرفته شدن نقش منابع انسانی

  بسیار دیده شده که متولیان منابع انسانی از اینکه توسط مدیران ارشد کسب و کار در برنامه ریزی...

حیطه نظارت مناسب مدیران

حیطه نظارت مناسب مدیران

در طول قرن بیستم، بسیاری از سازمانها به دنبال رؤیای کشف و استفاده از ایده های جهانشمول در مورد...

دسته بندی واحدهای عملکردی در خصوص میزان چابکی

دسته بندی واحدهای عملکردی در خصوص میزان چابکی

مؤسسه ­ی مک­ کینزی در خصوص میزان چابکی (Agile) واحدهای عملکردی (سازمان، شرکت، واحد عملیاتی و ...)...

منابع انسانی چابک

منابع انسانی چابک

منابع انسانی چابک (Agile HR) یک متدولوژی مدیریت کارهاست؛ راهی است که طی آن کار به عنوان اجزایی...

نسبت بهینه تعداد کارکنان منابع انسانی

نسبت بهینه تعداد کارکنان منابع انسانی

یکی از ابهاماتی که معمولن کارفرمایان و مدیران ارشد در هنگام برنامه ریزی برای تشکیل واحد منابع...

پیچیدگی برنامه ریزی نیروی انسانی در صنعت انرژی

پیچیدگی برنامه ریزی نیروی انسانی در صنعت انرژی

همه موافق این نکته هستند که آینده بسیار متفاوت خواهد بود و تغییرات تکراری برای ایجاد رشد و سهم...

مربی گری:دیدن،گفتن،انجام

مربی گری:دیدن،گفتن،انجام

کارآفرین، احتمالاً تاکنون تمام توصیه های ساده که می توانست هضم کند مانند "برجریان نقدینگی نظارت...

ابزار خط زندگی (Lifeline)

ابزار خط زندگی (Lifeline)

ابزار خط زندگی (Lifeline tool) ابزاری است که به افراد کمک می کند زندگی شان را در برابر...

پارادوکس سیمسون در پرداختهای عملکردی

پارادوکس سیمسون در پرداختهای عملکردی

  پارادوکس سیمسون (Simpson) ، یک پارادوکس آماری است که طی آن، روندهای مشاهده شده در چند گروه وقتی...

الگوهای مرخصی استحقاقی

الگوهای مرخصی استحقاقی

2.5 روز مرخصی در ماه برای هر کارمند یکی از الزامات و مواد قانون کار است که همگی بدون چون و چرا...

پیشنهاد تخفیف ویژه دوره آموزش مجازی

پیشنهاد تخفیف ویژه دوره آموزش مجازی

با تبریک شروع سال تحصیلی جدید و در جهت تقویت فضای یادگیری در سازمانها، دوره حرفه ای غیرحضوری...

گزارش بانک جهانی در مورد بازار کار ایران

گزارش بانک جهانی در مورد بازار کار ایران

خلاصه گزارش بانک جهانی در سال 2017 با عنوان: "انجام کسب و کار، فرصت برابر برای همگان" در خصوص...

واحد منابع‎انسانی یا تکنولوژی‎اطلاعات

واحد منابع‎انسانی یا تکنولوژی‎اطلاعات

مأموریتهای واحد منابع انسانی و تکنولوژی اطلاعات (IT) در بسیاری از مواقع مخصوصاً زمانی که ارتباط...

مدیریت عملکرد چابک کارکنان

مدیریت عملکرد چابک کارکنان

بازخوردهای مداوم در محیط کار هر روز اهمیت بیشتری برای کارکنان بیشتری پیدا می کند تحقیقات جدید...

پرورش رهبران آینده؛ فعالیت مهم منابع انسانی

پرورش رهبران آینده؛ فعالیت مهم منابع انسانی

این نوشته به مرور تجربه نگاشت سوزان پترز، معاون ارشد مدیر عامل در امور منابع انسانی شرکت جنرال...

چالش کسب و کار: نسل Y

چالش کسب و کار: نسل Y

زیرک است اما زود خسته می‌شود. مشتاق پیشرفت اما پیگیر توازن در ارزش‌هایش است. دوستدار شبیه‌سازی...

محاسبه ROI در آموزش

محاسبه ROI در آموزش

سازمانها معمولن روی اندازه گیری حضور، تکمیل دوره و رضایت کارآموزان برای تعیین میزان موفقیت...

بازطراحی واحد منابع انسانی

بازطراحی واحد منابع انسانی

جداکردن کارهای ضروری از کارهای استراتژیک یکی از مهمترین اقدامات در مسیر تحول منابع انسانی است....

آموزش مجازی منابع انسانی

آموزش مجازی منابع انسانی

خدمات غیر حضوری شرکت رایان راهبرد چابک شامل  آموزش های تخصصی غیرحضوری برای مدیران و متخصصان...

دانلود فایلهای صوتی تصویری

ریات مصاحبه کننده استخدام به نام ویرا چارچوب مدل کرک پاتریک در ارزیابی اثربخشی آموزش تفاوت در...

دانلود فایلهای متنی

گزارش مک کینزی از اقتصاد ایران در سال 97 دانلود گزارش برآورد افزایش حقوق 2018 در دنیا توسط هی/...

افراد دخیل در فرآیند کسب استعدادها (Talent Acquisition)

افراد دخیل در فرآیند کسب استعدادها (Talent Acquisition)

  لینک دوره های آموزشی هی گروپ و منابع انسانی     سازمانها باید بدانند که هر کدام از افراد...

 • بهاریه و شکل دهی جدید برای منابع انسانی

  بهاریه و شکل دهی جدید برای منابع انسانی

 • گامهایی برای پذیرفته شدن نقش منابع انسانی

  گامهایی برای پذیرفته شدن نقش منابع انسانی

 • حیطه نظارت مناسب مدیران

  حیطه نظارت مناسب مدیران

 • دسته بندی واحدهای عملکردی در خصوص میزان چابکی

  دسته بندی واحدهای عملکردی در خصوص میزان چابکی

 • منابع انسانی چابک

  منابع انسانی چابک

 • نسبت بهینه تعداد کارکنان منابع انسانی

  نسبت بهینه تعداد کارکنان منابع انسانی

 • پیچیدگی برنامه ریزی نیروی انسانی در صنعت انرژی

  پیچیدگی برنامه ریزی نیروی انسانی در صنعت انرژی

 • مربی گری:دیدن،گفتن،انجام

  مربی گری:دیدن،گفتن،انجام

 • ابزار خط زندگی (Lifeline)

  ابزار خط زندگی (Lifeline)

 • پارادوکس سیمسون در پرداختهای عملکردی

  پارادوکس سیمسون در پرداختهای عملکردی

 • الگوهای مرخصی استحقاقی

  الگوهای مرخصی استحقاقی

 • پیشنهاد تخفیف ویژه دوره آموزش مجازی

  پیشنهاد تخفیف ویژه دوره آموزش مجازی

 • گزارش بانک جهانی در مورد بازار کار ایران

  گزارش بانک جهانی در مورد بازار کار ایران

 • واحد منابع‎انسانی یا تکنولوژی‎اطلاعات

  واحد منابع‎انسانی یا تکنولوژی‎اطلاعات

 • مدیریت عملکرد چابک کارکنان

  مدیریت عملکرد چابک کارکنان

 • پرورش رهبران آینده؛ فعالیت مهم منابع انسانی

  پرورش رهبران آینده؛ فعالیت مهم منابع انسانی

 • چالش کسب و کار: نسل Y

  چالش کسب و کار: نسل Y

 • گامهای اصلاح جبران خدمت

  گامهای اصلاح جبران خدمت

 • محاسبه ROI در آموزش

  محاسبه ROI در آموزش

 • بازطراحی واحد منابع انسانی

  بازطراحی واحد منابع انسانی

 • 9 نشانه فرهنگ کاری سمی

  9 نشانه فرهنگ کاری سمی

 • مزایای مشوق جذب کارکنان

  مزایای مشوق جذب کارکنان

 • انجمن مجازی منابع انسانی

  انجمن مجازی منابع انسانی

 • مدیریت عملکرد سنتی/ چابک

  مدیریت عملکرد سنتی/ چابک

 • دانلود فرآیند منابع انسانی

  دانلود فرآیند منابع انسانی

 • روشهایی نوین در آموزش

  روشهایی نوین در آموزش

 • نوکیا اشتباه نکرده بود

  نوکیا اشتباه نکرده بود

 • نرخ خروج خدمت ایران/ جهان

  نرخ خروج خدمت ایران/ جهان

 • دامهای ارزیابی اثربخشی آموزش

  دامهای ارزیابی اثربخشی آموزش

 • کلیپ روانه سازی Onboarding

  کلیپ روانه سازی Onboarding

 • مشاغل آینده

  مشاغل آینده

 • دانلود کلیپ اثربخشی آموزش

  دانلود کلیپ اثربخشی آموزش

 • نردبان دو مسیره برای کارراهه شغلی

  نردبان دو مسیره برای کارراهه شغلی

 • آموزش مجازی منابع انسانی

  آموزش مجازی منابع انسانی

 • سوالات اساسی در جلسات مرور عملکرد

  سوالات اساسی در جلسات مرور عملکرد

 • مهارتهای تسهیلگری منابع انسانی Facilitation Skills

  مهارتهای تسهیلگری منابع انسانی Facilitation Skills

 • شکاف در شایستگی های میانی

  شکاف در شایستگی های میانی

 • شیوه های گوناگون توسعه کارکنان

  شیوه های گوناگون توسعه کارکنان

 • سنجش اثربخشی کارکنان – مدل هی گروپ

  سنجش اثربخشی کارکنان – مدل هی گروپ

 • سطح 3 آموزش – درسهایی از یک منبع غیرمتعارف

  سطح 3 آموزش – درسهایی از یک منبع غیرمتعارف

 • ارزیابی آمیخته؛ جدیدترین راه ارزیابی اثربخشی آموزش

  ارزیابی آمیخته؛ جدیدترین راه ارزیابی اثربخشی آموزش

 • فرآیند خروج خدمت کارکنان

  فرآیند خروج خدمت کارکنان

 • حقوق و مزایا در سازمان‌های عمومی و دولتی

  حقوق و مزایا در سازمان‌های عمومی و دولتی

 • دانلود فایلهای صوتی تصویری

 • دانلود فایلهای متنی

 • اصلاح نظام ارزیابی مشاغل و جبران خدمت وزارت کار

  اصلاح نظام ارزیابی مشاغل و جبران خدمت وزارت کار

 • ممیز منابع انسانی HR Auditor

  ممیز منابع انسانی HR Auditor

 • نحوه پاداش به مدیر ارشد اجرایی (CEO)

  نحوه پاداش به مدیر ارشد اجرایی (CEO)

 • جنگ استعدادها و افزایش دستمزدها

  جنگ استعدادها و افزایش دستمزدها

 • افراد دخیل در فرآیند کسب استعدادها (Talent Acquisition)

  افراد دخیل در فرآیند کسب استعدادها (Talent Acquisition)

 • دوره سازماندهی و ساختار واحد HR

  دوره سازماندهی و ساختار واحد HR

 • پاداش به کارکنان در شرایط سخت اقتصادی

  پاداش به کارکنان در شرایط سخت اقتصادی

 • واحد مناسب برای اداره امور حقوق و دستمزد

  واحد مناسب برای اداره امور حقوق و دستمزد

 • دانلود بخشنامه مزد 1396

  دانلود بخشنامه مزد 1396

 • قانون وبر در خصوص آستانه تشخیص تفاوت

  قانون وبر در خصوص آستانه تشخیص تفاوت

 • استراتژی جبران خدمت و مدیران صف

  استراتژی جبران خدمت و مدیران صف

 • عنوان شغلی جدید: مدیر توسعه افراد

  عنوان شغلی جدید: مدیر توسعه افراد

 • یک کارفرمای مطلوب منتخب

  یک کارفرمای مطلوب منتخب

 • جنگ استعدادها، بازیگران ABC

  جنگ استعدادها، بازیگران ABC

 • عوامل مؤثر بر تعهد و تعلق کاری

  عوامل مؤثر بر تعهد و تعلق کاری

دوره های آموزشی حرفه ای منابع انسانی

Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x
دوره آموزشی مدیریت عملکرد کارکنان بر اساس توافقنامه های عملکردی
مخاطب دوره: مدیران واحدهای صف و نیز متخصصان و مدیران منابع انسانی، کارشناسان شرکتیار منابع انسانی؛ جهت مشاهده محتوای دوره، روی عکس کلیک کنید
دوره آموزشی آنالیز مشاغل برای تهیه شناسنامه های شغلی به روش هی گروپ
مخاطب دوره: مدیران واحدهای صف و نیز متخصصان و مدیران منابع انسانی، کارشناسان شرکتیار منابع انسانی و کارشناسان طراحی شغل؛ جهت مشاهده محتوای دوره، روی عکس کلیک کنید
دوره آموزشی ارزیابی مشاغل به روش هی گروپ
مخاطب دوره: متخصصان و مدیران منابع انسانی و اعضای کمیته های ارزیابی مشاغل، کارشناسان طبقه بندی مشاغل؛ جهت مشاهده محتوای دوره، روی عکس کلیک کنید
دوره آموزشی جبران خدمت و مزایای عادلانه و رقابتی بر اساس مدل هی گروپ
مخاطب دوره: متخصصان و مدیران منابع انسانی و کارشناسان جبران خدمت و کاارشناسان طبقه بندی مشاغل؛ جهت مشاهده محتوای دوره، روی عکس کلیک کنید
دوره آموزشی مدیریت استعدادها
مخاطب دوره: متخصصان و مدیران منابع انسانی و مدیران و کارشناسان آموزش و توسعه؛ جهت مشاهده محتوای دوره، روی عکس کلیک کنید
دوره آموزشی برنامه ریزی کارراهه شغلی
مخاطب دوره: مدیران منابع انسانی، جبران خدمت، آموزش؛ جهت مشاهده محتوای دوره، روی عکس کلیک کنید
دوره آموزشی طراحی ساختار واحد منابع انسانی پیشرو بر اساس مدل مرسر و دیو اولریش
مخاطب دوره: مدیران منابع انسانی و کارشناسان مهندسی وطراحی ساختار، سیستمها و روشها؛ جهت مشاهده محتوای دوره، روی عکس کلیک کنید

مقالات قبلی به ترتیب بازدید

مطالب کوتاه منابع انسانی