پرسشنامه دیدگاههای کارکنان

به نام خدا

پرسشنامه دیدگاههای کارکنان

 

دیدگاههای کارکنان که نتیجه فعالیتهای مدیریتی است، در بسیاری از شرکتهای موفق دنیا پیوسته مورد پایش قرار می­ گیرد تا شرکت بتواند فعالیتهای مدیریتی را هدایت کند و روند آن را بهبود دهد.

برای سنجش دیدگاههای کارکنان و میزان موفقیت مدیریت در بهبود آنها، پرسشنامه ای تهیه شده که شامل 50 پرسش است و طی آن کارکنان با ارائه نظراتشان و میزان موافقتشان با گزاره های ارائه شده – از «کاملاً موافق» تا «کاملاً مخالف» – وضعیت برآوردی خود را در خصوص ابعاد و مؤلفه های مورد نظر این مدل در شرکت ابراز می کنند.

در نظر است تا پس از تحلیل نتایج، اقدامات بهبود شیوه های مدیریت منابع انسانی و اولویتها متناسب با وضعیت واحد مربوطه تعریف و پیگیری شود.

در این راستا و به منظور کمک به شناخت اولویتها، از شما همکار گرامی خواهشمند است این پرسشنامه را که تکمیل آن کمتر از 20 دقیقه زمان می برد، ظرف حداکثر یک هفته پس از انتشار تکمیل نمایید و از این طریق با مدیریت سازمان در شناخت و تعریف اولویتها همکاری نمایید. روشن است که این کار می تواند به ساختن محیط بهتری برای کار و زندگی رهنمون شود.

شایان ذکر است که در این نظرسنجی اطلاعات شخصی پاسخ دهندگان کاملاً مخفی می ماند و پاسخ دهندگان در نظراتشان کاملاً آزاد هستند. همانطور که توضیح داده شد، در این میان دیدگاههای مجموعه کارکنان نسبت به سیاستها و خط مشی های مدیریتی شرکت و واحد محل خدمت مورد نظر است. آدرس ایمیل Content@ISURVEY.IR برای پاسخ به پرسشها یا ابهامات احتمالی پاسخ دهندگان درنظر گرفته شده است.

برای شرکت در این نظرسنجی و ارائه ی دیدگاههای ارزشمندتان، لطفاً از گامهای ذیل پیروی نمایید:

  • ورود با نام کاربری و رمز ورود ارائه شده از طریق لینک ورود به آدرس:
  • https://isurvey.ir/user.html

 

 

با تشکر

مدیریت منابع انسانی

 

 

پرسشنامه دیدگاههای کارکنان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Scroll to top