$doc->addStyleSheet('templates/'.$this->template.'/css/custom.css');
Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x
رایان راهبرد چابک؛ مشاوره، آموزش و همکاری در پروژه های بهبود منابع انسانی
در پروژه های بهبود منابع انسانی، همزمان با اجرای مطلوب و استقرار سیستمهای نوین، دانش فنی نیز به تیم کارفرما منتقل می شود
آموزش مجازی و وبینارهای مدیریت منابع انسانی
آموزشهای مجازی بر اساس محتوای به روز و کاربردی تنظیم شده اند و فرصت راهنمایی و رفع ابهامات از طریق ایمیل و سایر ابزارهای تکنولوژی اطلاعات نیز وجود دارد
دوره منابع انسانی برای مدیران غیرمنابع انسانی
مرور نقش مدیران غیر منابع انسانی در منابع انسانی نوین
تنها به صورت اختصاصی برای شرکتهای متقاضی برگزار می شود
دوره های کارگاهی حضوری
بر اساس محتوای دوره های معادل بین المللی
شامل آنالیز مشاغل، ارزیابی مشاغل، جبران خدمت و مزایا به روش هی گروپ و تدوین استاندارد آموزشی به روش دیکوم
دوره کارگاهی آنالیز شغل و تهیه شناسنامه شغل
بر اساس محتوای دوره بین المللی هی گروپ
قابل برگزاری اختصاصی برای شرکتهای متقاضی
دوره کارگاهی ارزیابی مشاغل
بر اساس محتوای دوره بین المللی هی گروپ
قابل برگزاری اختصاصی برای شرکتهای متقاضی
دوره کارگاهی جبران خدمت و مزایا
بر اساس محتوای دوره بین المللی هی گروپ
قابل برگزاری اختصاصی برای شرکتهای متقاضی
دوره کارگاهی استاندارد آموزشی دیکوم
بر اساس محتوای دوره بین المللی دیکوم
تنها به صورت اختصاصی برای شرکتهای متقاضی برگزار می شود
دوره کارگاهی مدیریت عملکرد
با روش هدفگذاری و توافقنامه عملکردی
تنها به صورت اختصاصی برای شرکتهای متقاضی برگزار می شود
دوره مدیریت استعدادها و کارراهه شغلی
با روش کارراهه دوگانه Dual
تنها به صورت اختصاصی برای شرکتهای متقاضی برگزار می شود
دوره منابع انسانی پایه
شامل آشنایی با مدلهای حرفه ای منابع انسانی به صورت یکپارچه
تنها به صورت اختصاصی برای شرکتهای متقاضی برگزار می شود
ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

 

این مطلب از وال استریت ژورنال ترجمه شده است

مدیران اجرایی منطقه در مورد پویایی فرهنگ و تغییرات سریع آن بحث می کنند.

نکته اصلی این روند - مدیریت در آسیا معمولاً مستقیماً در طول مصاحبه های هفتگی (وال استریت ژورنال) مشخص می شوند.

از مدیران اجرایی صنایع و ملیتهای مختلف پرسیده شد که آیا تفاوتی بین کسب و کار در آسیا و دیگر نقاط دنیا وجود دارد یا خیر؟ هیچ پیش نگری را در این خصوص در نظر نگرفتیم. نکته ای که عموماً مطرح شد، تغییرات زود هنگام در زمان انجام امور تجاری در این منطقه بود. در اینجا بعضی از مواردی که از سال گذشته مشخص شده اند ذکر گردیده است.

وال استریت ژورنال: آیا در صنعت بیمه مجدد تفاوتی بین آسیا و دیگر نقاط دنیا وجود دارد؟

تفاوت در محو سریع است. مسلم است که بیمه مجدد کسب و کاری بالفطره بین المللی است و همه عملیات بین المللی اصول مشترکی دارند. اگر تفاوتی وجود داشته باشد در فرهنگ و قضاوتهای ارزشی است که اداره سازمان را تحت تأثیر قرار می دهد.

- (هوانگ سو جین، رئیس بازنشسته شده و مشاور ارشد شرکت بیمه مجدد سنگاپور)

وال استریت ژورنال: آیا تفاوتی بین آسیا و بقیه دنیا در کسب و کار تکنولوژی وجود دارد؟

مردم آسیا تکنولوژی را با اشتیاق و قوتی که سریعتر از بقیه نقاط دنیا به نظر می رسد، می پذیرند؛ از جمله می توان به تکنولوژی های اینترنت، تلفن همراه و تکنولوژی های دیگر اشاره کرد. امروزه بیش از یک میلیارد انسان از اینترنت استفاده می کنند که نیمی از آنها در آسیا زندگی می کنند.

رشد پدیده اینترنت در طول چند سال گذشته در آسیا اثرات مثبتی داشته است، ولی در همان حال افزایش جرم و جنایت از جمله کلاهبرداری اینترنتی، سوء استفاده از اطلاعات شخصی استثمار جنسی و تجاری از کودکان با میلیاردها دلار سود را نیز به دنبال داشته است.

- کاترین بوستیک مدیر ارشد امور حقوقی و مسائل شرکت مایکروسافت در حوزه آسیا و اقیانوس آرام

وال استریت ژورنال: آیا تفاوتی بین مدیریت مبادله سهام در شرکتهای آسیایی و به عنوان مثال شرکتهای نیویورک وجود دارد؟

نحوه اداره شرکت (از نظر شاخصهای مقاومت کنترل) بین ژاپن و ایالات متحده امریکا کاملاً متفاوت است. شرکتهای ژاپنی اغلب از این جنبه توسط سرمایه گزاران خارجی نقد می شوند؛ اما کدامشان حق دارند؟ من فکر می کنم که این مورد به ماهیت شرکت بستگی دارد. به عنوان مثال می توان به شرکتی که در بخش مایحتاج عمومی مشغول فعالیت است، اشاره نمود.

من روی این نکته پافشاری نمی کنم که درک ما نسبت به ارزشها و یا معیارها کاملاً درست و یا بهتر از دیگران است. من فکر می کنم که ما بایستی در این مورد تعادل را رعایت کنیم. ما بعضی از ارزشها را با آنها قسمت می کنیم، ولی هر دو طرف باید وقت بگذارند تا ارزش واقعی اداره شرکت را پیدا کنند.

- آتسوشی سایتو، مدیر مبادلات  بورس توکیو

وال استریت ژورنال: آیا ثروت در آسیا متفاوت با ثروت در اروپا است؟ شما چگونه با این تفاوت برخورد می کنید؟

اگر شما در پی تعمیم هستید، موضوع ثروت در اروپا سابقه ای به طول چندین قرن دارد در حالی که این موضوع در آسیا تنها در سی یا چهل سال گذشته مطرح شده است.

تعداد زیادی از ثروتمندان آسیا شرکت خود را به عنوان کارآفرین تأسیس کردند و بنابراین نقش فعالتری در مدیریت مجموعه سهامشان به عهده گرفتند. آنها دوست دارند اجناس، عقاید، خدمات، سهام را تجارت کنند. اینجا یک فرهنگ متفاوت است و کسب و کار باید خود را با آن هماهنگ کند.

این موضوع به فلسفه ما در مورد درک مشتریانمان بر می گردد. نیاز است که بدانیم آنها چه پس زمینه ای دارند، از چه می ترسند ، چه تعصباتی داشته، چه چیزی دوست دارند و از چه چیزی متنفر هستند. تنها پس از دانستن این موارد شما نحوه عملشان را خواهید فهمید.

- هانس پیتر برونر، رئیس مدیران اجرایی رویال بانک اسکاتلند

وال استریت ژورنال: در شغلتان به عنوان یک مدیر آیا تفاوتی در عملیات خارج از ایالات متحده و خارج از آسیا وجود دارد؟

آنها بسیار متفاوتند. من به مدت بیست و پنج سال یک گروه درجه اول اقتصادی جهانی را رهبری کرده ام و مدت زیادی از وقتم را در آسیا سپری کرده ام. ولی در حال حاضر به کسب و کار وسیعتری با دید کاملاً متفاوتی می نگرم. آسیا به خودی خود یک فرهنگ متفاوت است با مجموعه متفاوتی از استعدادها؛ کشورها هم متفاوتند. این موضوع بسیار جالب است ولی در عین حال بسیار چالش برانگیز نیز هست.

- استفن روچ، رئیس قسمت آسیایی شرکت هنگ کنگی مورگان استنلی

وال استریت ژورنال: آیا تفاوتی بین مدیریت در آسیا و جاهای دیگر وجود دارد؟

آسیایی ها کمی بیشتر از غربی ها رسمی هستند. آنها دوست دارند که به روش بسیار ساختار مند مدیریت شوند. این تنها روش من نیست؛ مدیران من نیز مجبور بودند به روشی که من عمل می کنم، عمل کنند. من فکر می کنم که این موضوع موقعیت ایشان را کمی خوب کرده است. من همچنین می گویم که آسیایی ها می توانند دوستانه و پذیرا باشند. آنها مثل بعضی از غربی ها عیبجو نیستند. آنها دوست دارند که یاد بگیرند و خود را توسعه دهند.

- روبرت سنیور، رئیس اجرایی شرکت بین المللی یورو مونیتور

- وال استریت ژورنال: آیا تفاوتی در کسب و کار بازاریابی ورزشی در آسیا و دیگر نقاط دنیا وجود دارد؟

بله، در حقیقت تفاوت وسیعی وجود دارد. صنایع ورزشی آسیا به سرعت در حال رشد است، حرکت از نسل جوان به میانسال، مخصوصاً در بازارهایی با اقتصادهای رو به رشد، خروج کنترل رسانه ها و مشتریان عمده از دست دولت با افزایش قشر متوسط در حال وقوع است. بازار هم اکنون در آمریکای شمالی و اروپا به مرحله بلوغ رسیده است. ورزش و لیگ حرفه ای در کنار نشانهای تجاری جهانی و شرکتهای چند ملیتی در آمریکا و اروپا همگی بر روی آسیا برای ساختن مشتریان بیشتر و نیز بر مبنای تماشاچیان که هرکدام بر سطوح زیرین خود تأثیر می گذارند، تمرکز کرده اند.

- سیموس اٌ برین رئیس و مدیر اجرایی شرکت بازریابی ورزشی دبلیو اس جی با مرکزیت سنگاپور

وال استریت ژورنال: آیا در کسب و کار شما تفاوتی بین آسیا و دیگر نقاط دنیا وجود دارد؟

اگرچه بازارهای آسیا از سال 1980 راه طولانی را طی نموده اند، ولی همچنان بازارهایی با رشد بالا در بازار سرمایه هستند. چالشهایی چون خزانه های استعداد همچنان به دلیل دیر شروع کردن کوچک هستند. اداره شرکتها همچنان در حال بهبود است؛ به همین دلیل شاهد انواع مختلف چالشها هستید. همچنین، افراد در آسیا به سرعت مشاغلشان را تغییر می دهند. مشکل تنها کوچک بودن خزانه استعداد نیست، بلکه مشاغل به میزان خارق العاده ای متحرکند.

چالش دیگر در این بازارهای به سرعت در حال رشد، محیط به سرعت متغیر است، به همین دلیل شما هم مجبورید که استراتژی خود را به صورت مداوم تغیر دهید. راستش را بخواهید این موضوع بسیار جالب است.

- تان هی تک مدیر اجرایی شرکت رسورتس وورد در سنتوسا

وال استریت ژورنال: آیا تفاوتی بین آسیا و بقیه دنیا در دنیای تجاری شما وجود دارد؟

تجارت الکترونیک بازار با ارزشی در کشورهای غربی، یعنی جایی که متممی برای بازار تجاری پیشرفته است می باشد. ولی در آسیا تجارت الکترونیک می تواند راه حل و مسیر اصلی برای کسب و کار باشد.

- دیوید وی مدیر اجرایی شرکت علی بابا در مرکز هنگ کنگ

وال استریت ژورنال: آیا تفاوتی بین آسیا و دیگر نقاط دنیا در کسب و کار شما وجود دارد؟

تفاوتهای دقیقی وجود دارد، ولی به طور کلی روندهای ارتباطات و فضای سرگرمی که ما در آن مشغول فعالیت هستیم، در گوشه و کنار دنیا ثابت است. نوع رضایت و سرگرمی متنوع است ولی تنوعات اساسی کسب و کار مشابه است: تمرکز روی مشتری، هدایت از طریق بازاریابی و حرکت با ابزارهای مالی.

- مایک رینالد، مدیر عامل استار هاب

وال استریت ژورنال: آیا تفاوتی بین آسیا و دیگر نقاط دنیا در کسب و کار حیوانات وحشی و حفظ منابع طبیعی وجود دارد؟

سلامت طبیعی در حیطه ما تحت چند تهدید اساسی است. منطقه آسه آن ASEAN (شامل مالزی، اندونزی، فیلیپین، برونئی، کامبوج، لائوس، میانمار، سنگاپور، تایلند و ویتنام) اگرچه تنها 3% از سطح زمین را شامل می شود، محل سکونت طبیعی بیش از 40% گیاهان جهان و تنوع گونه های حیوانی می باشد. از 64800 گونه شناخته شده منطقه، 1312 مورد در خطر هستند. متأسفانه تنوع زیستی از طرف فعالیتهای بشر و نیز از طرف بلاهای طبیعی مورد تهدید واقع شده است. آسه آن همچنین بالاترین نرخ قطع درختان جنگلی در مقایسه با مناطق استوایی را دارا می باشد؛ ما به خاطر قطع درختان 75% جنگلهای انبوه و 20% از انواع گونه های این جنگها را تا سال 2100 از دست خواهیم داد. علاوه بر قطع درختان، آسیایی ها بزرگترین مشتریان گونه های حیات وحش نایاب نیز هستند.

آسیا همچنین سه کشور از مجموع چهار کشور پرجمعیت دنیا یعنی چین، هند و اندونزی را در خود جای داده که به شکل مارپیچ به سطوح بالاتر جمعیت نیز می رسند. رقابت بر سر فضا بین انسان و طبیعت مبارزه پیش رو است و اگر کسی برنده شود، به از دست دادن مقدار بیشتری منابع طبیعی، تنوع زیستی و کیفیت زندگی منجر می شود. یک فرصت بزرگ برای اینکه به منظور نجات حیات وحش و حفظ منابع طبیعی با یکدیگر همکاری کنیم وجود دارد.

- فانی لای، مدیر گروه نجات حیات وحش سنگاپور مجری پارک پرندگان جورونگ و باغ وحش سیاحتی سنگاپور

وال استریت ژورنال: آیا تفاوتی بین آسیا و دیگر نقاط دنیا در کسب و کار حمل و نقل و صادرات وجود دارد؟

صنایع در کل دنیا با اهداف مشابهی برانگیخته می شوند. به هر حال در آسیا فرآیند رسیدن به این اهداف به دلیل فرهنگ خاص هر کشور متفاوت است. آسیا در مقایسه با اروپا بسیار متنوع تر است. از این جهت ما محتاج استفاده از افراد بومی هستیم. ما جهانی فکر می کنیم و منطقه ای عمل می کنیم.

- کنت تُرُک رئیس شرکت خدمات پستی آسیا پاسیفیک

وال استریت ژورنال: احساس حداقل اینجا در فیلیپین بدین شکل است که وقتی دختری در خانواده چینی به کسب و کار خانوادگی وارد می شود، دارای نقش کم اهمیتی است. آیا این مشکل شما نیز هست؟

این مورد چیزی بیش از یک احساس است. در واقع یک دختر در یک کسب و کار خانوادگی چینی معمولاً یک مسئول هزینه ها و مسائل مالی هم است. ولی من از گروهی نیستم که حسابداری و امور مالی را دوست داشته باشد و عددها را به پدرم بسپارم.

ولی من فکر می کنم که این دیگر بیشتر یک افسانه است که یک دختر خانواده چینی سنگین، خجالتی و محتاط است. وقتی که من در دهه هشتاد به چین مسافرت کردم، دختران چابک زیادی را دیدم و دختران بسیار سریعتر در کسب و کار رشد می کنند.

در ضمن در بسیاری از خانواده هایی که گرایش چینی دارند، (در فیلیپین) همسران معمولاً در پس زمینه هستند و ممکن است بسیار ساکت به نظر برسند. ولی در حقیقت ایشان کسانی هستند که محرک انجام شدن کارها هستند. امروزه بعضی از آنها بسیار بیشتر درگیر کسب و کار خانوادگی هستند. من نیز گاهی فکر می کنم که خیلی حراف هستم و با توجه به راهی که از طریق آن کارها را انجام می دهم، خیلی شبیه چینی ها نیستم. ممکن است این به دلیل تحت نفوذ منابع و رسانه های غربی بودن باشد. من یک فرد چند فرهنگی هستم و با هر دو روش شرقی و یا غربی راحتم. این توانایی هماهنگ کردن خود با ایده های جدید را آسان می کند.

- ترسیتا سی کسون معاون رئیس شرکت سرمایه گذاری SM

http://online.wsj.com/article/asia-business-management.html

 

مطالب، یادداشتها و مقالات مرتبط:

14 ایده عالی برای شروع کسب و کار
دورنمای شبکه در کسب و کارها
مرسر: سونامی تحولات جهانی نیروی کار
نوکیا اشتباه نکرده بود
دفتر کار آینده
چالش کسب و کار: نسل Y
مجموعه «اهداف کسب و کار» شرکت SAP
سه نکته برای کوچک سازی به روش صحیح
ده نوآوری برتر تکنولوژیکی سال 2012

نوشتن دیدگاه

از اینکه مطلب را مطالعه نموده و کامنت می گذارید متشکریم.


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

یادداشتهای تخصصی برای حرفه ای های منابع انسانی

نقش منابع انسانی شرکت ­یار HRBP

نقش منابع انسانی شرکت ­یار HRBP

منابع انسانی شرکت­ یار (HR Business Partner) مسئول همراستا کردن اهداف کسب­ وکار با کارکنان و...

ارزش پیشنهادی به کارکنان (EVP)

ارزش پیشنهادی به کارکنان (EVP)

سازمانها به منظور مهیا نمودن بنیادی استوار برای برندسازی کارفرمایی و مدیریت تجربیات کارکنان، از...

تکنیکهای مصاحبه خروج خدمت

تکنیکهای مصاحبه خروج خدمت

خروج خدمت یکی از مهمترین تصمیمات کارکنان و نوع واکنش در برابر آن یکی از مهارتهای مهم متخصصان...

احمق دوست داشتنی یا توانمند ناخوشایند

احمق دوست داشتنی یا توانمند ناخوشایند

افراد چه نوع همکارانی را ترجیح می دهند؟ وقتی که حق انتخاب به خودشان داده شود، چه کسانی را ترجیح...

کمبود استعدادها برای سمتهای سازمان

کمبود استعدادها برای سمتهای سازمان

اصطلاح (Talent Crunch) برای کمبود استعدادها و نیروی انسانی ماهر در سازمانها استفاده می شود به یک...

انتشار اطلاعات جبران خدمت شرکت

انتشار اطلاعات جبران خدمت شرکت

یکی از دغدغه های سازمانها و مدیرانشان پس از اعمال تغییرات و اصلاح سیستم جبران خدمت، نحوه اطلاع...

منابع انسانی و مدیریت عملکرد

منابع انسانی و مدیریت عملکرد

گزارش شرکت مک کینزی از مطالعه انجام شده بر روی نظرات مدیران ارشد اجرایی شرکتها

آیا نام واحد منابع انسانی مناسب است؟

آیا نام واحد منابع انسانی مناسب است؟

اگر مدیر یا متخصص منابع انسانی بوده و از عناوینی اینچنینی برخوردار هستیم، آیا فرصتی پیدا کرده...

تحولات پیش روی مدیریت عملکرد

تحولات پیش روی مدیریت عملکرد

بر اساس نتایج مطالعه ی جهانی مرسر در سال 2019 هرروزه، گزارشهایی در مورد رویکردها، تکنولوژیها یا...

رویارویی جلسات و رونوشتها با بهره وری

رویارویی جلسات و رونوشتها با بهره وری

مسئولیت و مسئولیت پذیری به عنوان لازمه ی انجام شدن امور، همواره یکی از موضوعات پراهمیت در صنایع...

برچسبهای منقضی شده برخی از مدیران

برچسبهای منقضی شده برخی از مدیران

سازمانهای زیادی این روزها از تستها برای شناخت ویژگی های افراد استفاده می کنند و متأسفانه در اغلب...

حمایتهای کارراهه ای از کارکنان

حمایتهای کارراهه ای از کارکنان

کاندیداها و کارکنان، سازمانهایی را که از کارکنانشان در طی مسیر شغلی حمایت می کنند، به سایر...

روند مدیریت استعدادها طبق گزارش مرسر

روند مدیریت استعدادها طبق گزارش مرسر

شرکت مشاوره ای مرسر مطالعه ای در سال 2018 انجام داد و بر اساس یافته های حاصل از آن، موارد ذیل را...

درسی از آشپزی برای پروژه های بهبود

درسی از آشپزی برای پروژه های بهبود

اجرای پروژه های بهبود مدیریتی و استقرار مدلهایی که از بهینه کاوی نمونه های موفق حاصل می شوند،...

مصاحبه با مدیر منابع انسانی گوگل

مصاحبه با مدیر منابع انسانی گوگل

کلیپی بی نظیر از توصیه های مدیر سابق عملیات منابع انسانی گوگل مدیر عملیات منابع انسانی گوگل در...

بهاریه و شکل دهی منابع انسانی

بهاریه و شکل دهی منابع انسانی

اکنون با فرارسیدن فصل بهار و سال نو؛ زمان مناسبی برای تعریف دوباره سرفصل فعالیتها و بازطراحی...

سال نو و آرزوی شادکامی و مدارا

سال نو و آرزوی شادکامی و مدارا

از پنجره بیرون را تماشا می کنم جوانی ۲۰، ۳۰ ساله که ماسکی تیره هم به چهره دارد و با لباسی تیره...

دانشگاه کارآفرین را فراموش کن!

دانشگاه کارآفرین را فراموش کن!

برای این که بتوانیم نسبت دانشگاه، صنعت و بازار را با یکدیگر و با جامعه به خوبی درک و توصیف کنیم،...

نتیجه گرایی و نیاز به بازآرایی سازمان

نتیجه گرایی و نیاز به بازآرایی سازمان

به لطف پدربزرگ؛ دوره ای در کودکی، همراه کشاورزان زیسته ام. به روشنی، آنچه که تفاوت سبک کار و...

اتومبیل استخدام کننده؛ نوآوری ولوو

اتومبیل استخدام کننده؛ نوآوری ولوو

معرفی اتومبیلی که توانایی استخدام مکانیکش را دارد در نمایشگاه اتومبیل بلژیک

دگرگونی­های پیشِ­ روی HRM در دنیا

دگرگونی­های پیشِ­ روی HRM در دنیا

 گردهمایی یک روزه مدیران ارشد منابع انسانی دنیا به صورت آنلاین در 18 سپتامبر گذشته (برابر با 27...

مهارتهای فروش و بازاریابی در HR

مهارتهای فروش و بازاریابی در HR

آیا به این فکر کرده اید که برای آگهی جذب در واحد منابع انسانی به دنبال افرادی با سابقه فعالیت و...

مزیت مدلهای جهانی HR

مزیت مدلهای جهانی HR

برخی از توصیه های مدیریتی که فارغ از آنچه که در شرکتهای پیشرو دنیا می گذرد، جنگلی از مدلها و...

دسته بندی واحدهای عملکردی در خصوص میزان چابکی

دسته بندی واحدهای عملکردی در خصوص میزان چابکی

مؤسسه ­ی مک­ کینزی در خصوص میزان چابکی (Agile) واحدهای عملکردی (سازمان، شرکت، واحد عملیاتی و...)...

 • نقش منابع انسانی شرکت ­یار HRBP

  نقش منابع انسانی شرکت ­یار HRBP

 • ارزش پیشنهادی به کارکنان (EVP)

  ارزش پیشنهادی به کارکنان (EVP)

 • تکنیکهای مصاحبه خروج خدمت

  تکنیکهای مصاحبه خروج خدمت

 • احمق دوست داشتنی یا توانمند ناخوشایند

  احمق دوست داشتنی یا توانمند ناخوشایند

 • کمبود استعدادها برای سمتهای سازمان

  کمبود استعدادها برای سمتهای سازمان

 • انتشار اطلاعات جبران خدمت شرکت

  انتشار اطلاعات جبران خدمت شرکت

 • منابع انسانی و مدیریت عملکرد

  منابع انسانی و مدیریت عملکرد

 • آیا نام واحد منابع انسانی مناسب است؟

  آیا نام واحد منابع انسانی مناسب است؟

 • تحولات پیش روی مدیریت عملکرد

  تحولات پیش روی مدیریت عملکرد

 • رویارویی جلسات و رونوشتها با بهره وری

  رویارویی جلسات و رونوشتها با بهره وری

 • برچسبهای منقضی شده برخی از مدیران

  برچسبهای منقضی شده برخی از مدیران

 • حمایتهای کارراهه ای از کارکنان

  حمایتهای کارراهه ای از کارکنان

 • روند مدیریت استعدادها طبق گزارش مرسر

  روند مدیریت استعدادها طبق گزارش مرسر

 • درسی از آشپزی برای پروژه های بهبود

  درسی از آشپزی برای پروژه های بهبود

 • مصاحبه با مدیر منابع انسانی گوگل

  مصاحبه با مدیر منابع انسانی گوگل

 • بهاریه و شکل دهی منابع انسانی

  بهاریه و شکل دهی منابع انسانی

 • سال نو و آرزوی شادکامی و مدارا

  سال نو و آرزوی شادکامی و مدارا

 • دانشگاه کارآفرین را فراموش کن!

  دانشگاه کارآفرین را فراموش کن!

 • نتیجه گرایی و نیاز به بازآرایی سازمان

  نتیجه گرایی و نیاز به بازآرایی سازمان

 • اتومبیل استخدام کننده؛ نوآوری ولوو

  اتومبیل استخدام کننده؛ نوآوری ولوو

 • دگرگونی­های پیشِ­ روی HRM در دنیا

  دگرگونی­های پیشِ­ روی HRM در دنیا

 • مهارتهای فروش و بازاریابی در HR

  مهارتهای فروش و بازاریابی در HR

 • HRBP* در 2025

  HRBP* در 2025

 • مزیت مدلهای جهانی HR

  مزیت مدلهای جهانی HR

 • منابع انسانی فعال یا منفعل

  منابع انسانی فعال یا منفعل

 • زود بازنشسته شویم یا دیر؟

  زود بازنشسته شویم یا دیر؟

 • شرکتهای با استاندارد بالای اخلاقی High Road

  شرکتهای با استاندارد بالای اخلاقی High Road

 • برنامه ریزی بودجه جبران خدمت برای سال 2019

  برنامه ریزی بودجه جبران خدمت برای سال 2019

 • مزایا برای کارکنان فردا

  مزایا برای کارکنان فردا

 • مدرک تحصیلی یا عملکرد و شایستگی؟

  مدرک تحصیلی یا عملکرد و شایستگی؟

 • طرح منابع انسانی چابک در گردهمایی مدیران HR دنیا

  طرح منابع انسانی چابک در گردهمایی مدیران HR دنیا

 • لایه زدایی برای چابکی

  لایه زدایی برای چابکی

 • برپایی تعهدو تعلق در سازمان

  برپایی تعهدو تعلق در سازمان

 • رویکردهای آتی در سازماندهی کار

  رویکردهای آتی در سازماندهی کار

 • کوفی عنان و نقش CHRO as Ambassador

  کوفی عنان و نقش CHRO as Ambassador

 • رویکرد کارراهه ای به پاداش

  رویکرد کارراهه ای به پاداش

 • ابعاد کار انعطاف پذیر

  ابعاد کار انعطاف پذیر

 • نقشها و مسئولیتها  در تغییر سازمانی

  نقشها و مسئولیتها  در تغییر سازمانی

 • مدل چهارسطحی ارزیابی اثربخشی کرک پاتریک

  مدل چهارسطحی ارزیابی اثربخشی کرک پاتریک

 • گامهایی برای پذیرفته شدن نقش منابع انسانی

  گامهایی برای پذیرفته شدن نقش منابع انسانی

 • حیطه نظارت مناسب مدیران

  حیطه نظارت مناسب مدیران

 • دسته بندی واحدهای عملکردی در خصوص میزان چابکی

  دسته بندی واحدهای عملکردی در خصوص میزان چابکی

 • منابع انسانی چابک

  منابع انسانی چابک

 • تعداد کارکنان منابع انسانی

  تعداد کارکنان منابع انسانی

 • پیچیدگی برنامه ریزی نیروی انسانی در صنعت انرژی

  پیچیدگی برنامه ریزی نیروی انسانی در صنعت انرژی

 • مربی گری:دیدن،گفتن،انجام

  مربی گری:دیدن،گفتن،انجام

 • ابزار خط زندگی (Lifeline)

  ابزار خط زندگی (Lifeline)

 • پارادوکس سیمسون در پرداختهای عملکردی

  پارادوکس سیمسون در پرداختهای عملکردی

 • الگوهای مرخصی استحقاقی

  الگوهای مرخصی استحقاقی

 • گزارش بانک جهانی در مورد بازار کار ایران

  گزارش بانک جهانی در مورد بازار کار ایران

 • واحد منابع‎انسانی یا تکنولوژی‎اطلاعات

  واحد منابع‎انسانی یا تکنولوژی‎اطلاعات

 • مدیریت عملکرد چابک کارکنان

  مدیریت عملکرد چابک کارکنان

 • پرورش رهبران آینده؛ فعالیت مهم منابع انسانی

  پرورش رهبران آینده؛ فعالیت مهم منابع انسانی

 • چالش کسب و کار: نسل Y

  چالش کسب و کار: نسل Y

 • گامهای اصلاح جبران خدمت

  گامهای اصلاح جبران خدمت

 • محاسبه ROI در آموزش

  محاسبه ROI در آموزش

 • بازطراحی واحد منابع انسانی

  بازطراحی واحد منابع انسانی

 • 9 نشانه فرهنگ کاری سمی

  9 نشانه فرهنگ کاری سمی

 • مزایای مشوق جذب کارکنان

  مزایای مشوق جذب کارکنان

 • انجمن مجازی منابع انسانی

  انجمن مجازی منابع انسانی

یادداشتها و مقالات منتشر شده در وب سایت به ترتیب بیشترین بازدیدها