ویرایش محتوا

دوره ها و کارگاه های آموزش منابع انسانی رایان راهبرد هی گروپ و …

هر دوره آموزش منابع انسانی در رایان راهبرد بر اساس یکی از روش های هی گروپ، دیکوم، کرک پاتریک، مرسر و سایر متدهای جهانی طراحی و اجرا می شود.

کارگاه های تخصصی مدیریت منابع انسانی توسط اساتید باتجربه در اجرا و آموزش دیده و دارای گواهینامه از مؤسسات معتبر بین المللی در رایان راهبرد برگزار می شوند.

دوره های منابع انسانی رایان راهبرد کاربردی بوده و با رویکرد توانمندسازی شرکت کنندگان برای اجرا برگزار می شوند. به طوری که هر کدام از یادگیرندگان در حین دوره یک نمونه ی واقعی از موضوع دوره را انتخاب و آن را تا پایان ادامه می دهند.

تسهیل گر هر دوره نیز نمونه کارها را دیده و با ارائه ی بازخورد، شرکت کننده را از مشکلات احتمالی در نمونه ی منتخب خود آگاه می کند. بدین ترتیب شرکت کنندگان در کارگاه آموزشی توانا می شوند پس از پایان دوره، آموخته های خود را در سازمان استقرار دهند.

برخی از دوره های آموزش منابع انسانی کارگاهی که در حال حاضر به صورت فصلی ارائه می شوند عبارتند از:

آنالیز مشاغل و تهیه شناسنامه شغلی با روش هی گروپ، ارزیابی مشاغل با روش هی گروپ، سیستم جبران خدمت و مزایا به روش هی گروپ، مدیریت عملکرد کارکنان با توافق نامه عملکردی،

همچنین برنامه ریزی کارراهه شغلی برای استعدادها، منابع انسانی شرکت یار (HRBP)، مدیریت ارتباطات و مذاکره و صدای کارکنان، سنجش اثربخشی کارکنان با مدل هی گروپ، سنجش اثربخشی آموزش یا مدل کرک پاتریک، تجزیه و تحلیل شغل و تهیه شناسنامه آموزشی مشاغل با روش دیکوم و … .

این دوره ها و آموزش های منابع انسانی که در ارتباط با مسائل منابع انسانی، ساختار، شغل، عملکرد و توسعه و از این قبیل هستند، بر اساس یکی از متدهای جهانی از جمله هی گروپ، دیکوم، کرک پاتریک و مرسر در هر فصل یک بار در محل شرکت رایان راهبرد و یا به شکل آنلاین برگزار می شوند.

شایان ذکر است که هر یک از دوره ها به همراه برخی دیگر از برنامه های آموزشی مورد نیاز، قابل برنامه ریزی برای برگزاری در داخل سازمان ها نیز می باشند. تاکنون شرکت های مختلفی در صنایع نفت و گاز و پتروشیمی، دارویی، نرم افزار، ارتباطات، فولاد، ساختمان و نصب، سیمان و … از آموزش و خدمات مشاوره ای رایان راهبرد در این زمینه ها بهره گرفته اند.

یکی از موارد مورد تأکید ما این است که رایان راهبرد، یادگیری را در هر کدام از دوره های آموزش در زمینه منابع انسانی، از جمله هی گروپ و سایر دوره هایی که اطلاع رسانی می شوند، تضمین می کند.

گفتنی است اساتید دوره ها و تسهیل گران هر کدام از کارگاه ها که سرمایه های اصلی رایان راهبرد هستند، با دقت بسیار انتخاب می شوند به طوری که علاوه بر دانش تخصصی و دانشگاهی در سطوح تکمیلی، دارا بودن گواهینامه های دوره های بین المللی و تجربیات حرفه ای اجرا و مشاوره ویژگی هایی بوده که منجر به انتخاب شان برای همکاری بوده است.

توضیحات مربوط به محتوا و زمان برگزاری هر یک از دوره ها در ذیل آمده است. جهت کسب اطلاع درخصوص محتوای دوره ها می توانید روی دوره ی مورد نظر کلیک کنید. علاوه بر این، رایان راهبرد آماده ی پاسخ گویی به ابهامات و یا درخواست های شما است.

بدین منظور با شماره تلفن های شرکت (۰۲۱۴۴۶۶۷۴۰۸ و ۰۹) تماس گرفته و یا از طریق واتساپ (۰۹۳۳۱۳۸۲۲۱۱) یا ایمیل (HR@ISURVEY.IR) ، پیام ارسال فرمایید.

کارراهه شغلی

برنامه ریزی کارراهه شغلی

برای استعدادها (دو مسیره)

minimum_wage

مدیریت عملکرد

بر اساس توافقنامه عملکردی

آموزش سنجش اثریخشی کارکنان با روش هی گروپ

سنجش اثربخشی کارکنان

با روش هی گروپ

دوره روابط کار

سازماندهی و طراحی ساختار

نحوه طراحی چارت سازمان

non_productive_meeting

منابع انسانی شرکت یار

HR Busi­ness Part­ner Model

اثربخشی آموزش کرک پاتریک

سنجش اثربخشی آموزش

با مدل کرک پاتریک

نقش منابع انسانی در تغییر و تحول سازمان

مدیریت تغییر

تکنیک هایی برای استقرار موفقیت آمیز

non_productive_meeting

منابع انسانی پایه

برای کارشناسان پیگیر پیشرفت حرفه ای

Scroll to top
error: این محتوا محافظت شده است