ویرایش محتوا

تیم متخصصان منابع انسانی رایان راهبرد

رایان راهبرد چابک، عضو رسمی انجمن مشاوران مدیریت ایران (IMCA) با شماره عضویت ۹۳۱۰۸۵۶ و شماره ثبت ۴۲۵۷۱۳ و شماره ملی ۱۰۳۲۰۷۷۰۷۱۴، در تاریخ ۱۳۹۰ در اداره ثبت شرکتها و مؤسسات تجاری با موضوع مشاوره مدیریت منابع انسانی، بهداشتی و ایمنی، تولید و پشتیبانی نرم افزار به ثبت رسیده است.

این شرکت از متخصصان و کارشناسان زبده منابع انسانی تشکیل شده که کار مشاوره را پس طی مدت زیادی کار اجرایی در زمینه مدیریت منابع انسانی آغاز کرده اند. ایشان علاوه بر دانش تخصصی ناشی از تحصیلات دانشگاهی، پس از فعالیت در صنایع مختلف، و ارتباط و همکاری با مدیران داخلی و خارجی و فعالیت تحت نظر مربیان کارآزموده بین المللی، به مشاوره روی آورده اند تا بتوانند با گامهای عملی معضلات صنایع را تشخیص داده و مدل مناسبی برای بهبود تجویز کنند.

دوره های تکمیلی در داخل و خارج از کشور که در زمینه های مرتبط با استراتژی منابع انسانی و منابع انسانی به عنوان شریک کسب و کار، موارد مربوط به طراحی سازمان، آنالیز و ارزیابی مشاغل برای ایشان برگزار شده، باعث تقویت کارآیی شان گردیده است.

این تیم به صورت مداوم به ارزیابی بازار کار ایران و روندهای منابع انسانی در خاورمیانه پرداخته و نتایج این تحلیلها را به صورت گزارش در نشریات، وب سایتها و شبکه های مختلف حرفه ای و مجازی منتشر می کنند به طوری که بسیاری از نسخه های این گزارشات به همراه تکنیکها و روشهای بهبود مدیریت منابع انسانی، هم اکنون در وب سایت شرکت نیز قابل دانلود کردن هستند.

کادر ثابت مشاوران شرکت رایان راهبرد چابک عبارتند از:

مراد احمدی پور – مدیر عامل — دکترای مدیریت منابع انسانی (دفاع از تز)

نسیم بهنود – رئیس هیئت مدیره و مدیر آموزش، دکترای تخصصی پزشکی — مشاورHSE

صادق پیوسته — مشاور و مدرس مدیریت دانش و آموزش — دکترای جامعه شناسی

حامد رحیم پور – مشاور و مدرس امور آموزش — دکترای مدیریت

مریم حسنی – کارمند هماهنگی آموزش

رایان احمدی پور — متصدی داده ها

آزاده احمدی – کارمند ورود داده ها

نگین مرادمند — کارمند ورود داده ها

نیکا مرادمند — کارمند ورود داده ها

بهرام پور – امور مالی و حسابداری

لطفی زاده — فنی وب سایت


تماس تلفنی:   
۰۲۱۴۴۶۶۷۴۰۸ و ۰۹

ایمیل:  HR@ISURVEY.IR

واتساپ/ تلگرام:  ۰۹۳۳۱۳۸۲۲۱۱

Scroll to top
error: این محتوا محافظت شده است