ویرایش محتوا

دوره آموزشی اثربخشی آموزش با مدل کرک پاتریک

اثربخشی آموزش کرک پاتریک

انتظار مدیران کسب و کارها این است که اطمینان پیدا کنند سرمایه‌گذاری شان در آموزش و توسعه نتیجه داده و اثربخشی آموزش بازگشت سرمایه مناسبی همچون دیگر سرمایه‌گذاری‌ها داشته باشد.

آنها می‌خواهند مطمئن شوند که آیا مبالغی که به آموزش کارکنان اختصاص داده‌اند، حقیقتاً به رشد کسب و کار کمک کرده است؟

این نتیجه گیری را از مدیران و متخصصان آموزش می خواهند. ایشان باید بتوانند اثربخشی تمام تلاش های شان در نیازسنجی، طراحی دوره ها و برگزاری آنها را که به توسعه و توانمند شدن کارکنان می انجامد را اندازه‌گیری کنند.

مدل کِرک پاتریک در این ارزیابی به کمک آمده و ضمن تقسیم اثربخشی به سطوح یک تا چهار، ویژگی‌ها و مختصات و دایره اثر آموزش به همراه روش اندازه‌گیری در هر سطح را معرفی می کند.

دوره ی آموزشی سنجش اثربخشی آموزش به روش کِرک پاتریک به مفهوم هر یک از این چهار سطح و نیز ابزارها و روش اندازه گیری اثربخشی در این سطوح می پردازد.

مدرس دوره: آقای دکتر صادق پیوسته با سال ها تجربه در فرآیندهای عملیاتی و نیز منابع انسانی در صنایع فولاد، ساخت تجهیزات نفت و گاز و پتروشیمی و نیز سردبیری نشریات علمی

دانلود رزومه مدرس

شایان ذکر است که این دوره در تاریخ ۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۳ برگزار می شود و به مدیران منابع انسانی و رؤسا و کارشناسان آموزش سازمان ها توصیه می شود این دوره را از دست ندهند.

اثربخشی آموزش کرک پاتریک
سنجش اثربخشی آموزش با مدل کرک پاتریک

 

سرفصل های دوره سنجش اثربخشی آموزش به روش کرک پاتریک عبارت است از:

 • مفهوم اثربخشی
 • شایستگی های شغلی و عملکرد
 • نیازسنجی آموزشی
 • ظرافت های اجرای دوره های آموزشی
 • مفهوم و ابزارها و روش اندازه گیری در:

اثربخشی در آموزش — در سطح واکنش

اثربخشی در آموزش — در سطح یادگیری

اثربخشی در آموزش — در سطح رفتار

اثربخشی در آموزش — در سطح نتیجه

 • کرک پاتریک و مدل فیلیپس

به شرکت کتندگان دوره که ضمن حضور فعال در وبینار کار عملی خواسته شده را انجام داده و در آزمون پایانی موفق شوند، گواهینامه ی حضور در دوره از طرف شرکت مشاوره و آموزش منابع انسانی رایان راهبرد چابک اعطا خواهد شد.

جهت ثبت نام دوره و قطعی کردن حضورتان با شماره واتساپی ۰۹۳۳۱۳۸۲۲۱۱ و یا شماره تلفن های ۰۲۱۴۴۶۶۷۴۰۸ و ۰۹ هماهنگی فرمایید.

تقویم آموزش منابع انسانی و برنامه کارگاه ها و دوره کاربردی مدیریت به صورت آنلاین و مجازی
تقویم آموزشی و برنامه آموزش منابع انسانی و کارگاه های هی گروپ دیکوم کرک پاتریک سروکوال مرسر ۱۴۰۲ شرکت مشاوره منابع انسانی رایان راهبرد

 

جستجوی گواهینامه برای شرکت کنندگان در دوره:

یادداشت های مرتبط:

ارزیابی اثربخشی در سطح سوم (تغییر رفتار)

دانلود کلیپ اثربخشی آموزش

دامهای ارزیابی اثربخشی آموزش

ویژگی‌های خاص کارگاه‌های آموزشی رایان راهبرد چیست؟

کارگاه‌های رایان راهبرد بر اساس مدل‌ها و روش‌های روز دنیا و با رویکرد ایجاد مهارت تخصصی تدارک دیده شده‌اند و یادگیری انجام موضوع آموزش پس از مشارکت فعال تضمین شده است. این مهارت‌ها برای مدیران و متخصصان منابع انسانی یک مزیت رقابتی ایجاد می‌کنند تا در موقعیت‌های شغلی مناسبی در این حرفه قرار گیرند.

رویکرد رایان راهبرد در ارائۀ خدمات مشاوره منابع انسانی چگونه است؟

رایان راهبرد تأکید زیادی به درونی‌سازی متدهای به کار گرفته‌شده در سازمان‌ها دارد. به طوری که تمامی پروژه‌های مشاوره پس از آموزش به ذینفعان و متولیان منابع انسانی سازمان آغاز می‌شوند. بدین ترتیب اجرا با آگاهی از دورنما و تسلط بر تکنیک همراه خواهد بود. سازمان نیز در آینده وابسته به مشاور نبوده و می‌تواند خود، به‌روز‌رسانی‌ها را متناسب با تغییرات پیش برد.

مطالب و یادداشت‌های وب سایت رایان راهبرد چابک چه ویژگی‌هایی دارد؟

کادر تحریریه رایان راهبرد چابک متشکل از متخصصان منابع انسانی با تسلط بر روزنامه‌نگاری است و متفاوت با فعالان دیجیتال مارکتینگ فعال در فضای مجازی و شبکه‌های اجتماعی، به کیفیت محتوا وفادارند. مطالب و یادداشت‌هایی که در وب سایت منتشر می‌شوند، عمدتاً محتوای تولیدی و یا ترجمه‌ای از روندها و سیگنال‌های موجود در فضای جهانی منابع انسانی است که خاص رایان راهبرد است. این محتواها برای اولین بار به زبان فارسی منتشر می‌شوند.

2 دیدگاه در مورد “دوره آموزشی اثربخشی آموزش با مدل کرک پاتریک

  1. سرکار خانم نافعی
   شرکت کننده محترم دوره سنجش اثربخشی آموزش با روش کرک پاتریک
   سپاس از بازخوردتان. تلاش مان این است که دوره های آموزش منابع انسانی کاربردی باشد و شرکت کنندگان بتوانند موضوعی که آموزش دیده اند را در سازمان خود جاری کنند.
   با آرزوی موفقیت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Scroll to top
error: این محتوا محافظت شده است