ویرایش محتوا

بهبود مدیریت عملکرد

توصیه هایی برای مدیریت عملکرد و رهبری تیم

بهبود مدیریت عملکرد : تحقیقات کورن فری نشان می دهد

که مدیریت عملکرد در حال تبدیل شدن به دومین عامل مهم شرکت ها برای تمرکز و بهبود آن در طی ۶ ماه تا دو سال آینده است.

با این وصف، گام های زیر برای بهبود مدیریت عملکرد در شرایط عدم اطمینان فعلی گریزناپذیر هستند. با اجرای توصیه های زیر می توان انتظار داشت که فرآیند مدیریت عملکرد منابع انسانی کارآمدتر شود.

موفقیت در این اصلاحات به توانایی شما برای روشن کردن آن و نقش هر فرد و اطلاع رسانی انتظارات جدید از مدیران و منابع انسانی بستگی دارد. علاوه بر این نیاز است که دیگرانی نیز برای تقویت رفتارهای عملکردی جدید مسئولیت بر عهده گیرند. همچنین لازم است که روی مدیران برای مربی گری و کوچینگ عملکرد سرمایه گذاری شود. هرچند هیچ کدام از این کارها آسان نیست. اما در عوض کسانی که برای این چالش ها آماده شده اند، بازگشت سرمایه ی بالایی از سوی سرمایه انسانی سازمان انتظار می رود.

  • عملکرد فردی و تیمی را با توجه به آنچه که در حال حاضر مهمتر است، بازتعریف کنید
  • جلسات بازخورد درخصوص عملکرد را مرتب و با نظم انجام دهید.
  • فرآیند بهبود و چرخه مدیریت عملکرد تان را پویا و قابل تغییر و متناسب شدن نگه دارید.
  • برای تقدیر از کارکنان، از بسته جبران خدمت متنوع و قابل انتخاب استفاده کنید.
  • فرآیند مدیریت عملکرد تان که بدین طریق بهبود داده شده را به یک عامل جهت­ دهنده به موفقیت سازمان تبدیل کنید.

یکی از مهم ترین پیش نیازها برای مدیریت عملکرد مؤثر، انتظارات روشن از شغل و نقش منابع انسانی است. تحلیل شغل و تهیه شناسنامه شغل اگر به درستی انجام شود، می توان گفت که گام اول مدیریت عملکرد به خوبی برداشته شده است. یادآوری و توافق مجدد روی انتظارات و بازخورد دوطرفه و مداوم تضمین کننده موفقیت است.

بهبود مدیریت عملکرد

بهبود مدیریت عملکرد

بهبود مدیریت عملکرد

ویژگی‌های خاص کارگاه‌های آموزشی رایان راهبرد چیست؟

کارگاه‌های رایان راهبرد بر اساس مدل‌ها و روش‌های روز دنیا و با رویکرد ایجاد مهارت تخصصی تدارک دیده شده‌اند و یادگیری انجام موضوع آموزش پس از مشارکت فعال تضمین شده است. این مهارت‌ها برای مدیران و متخصصان منابع انسانی یک مزیت رقابتی ایجاد می‌کنند تا در موقعیت‌های شغلی مناسبی در این حرفه قرار گیرند.

رویکرد رایان راهبرد در ارائۀ خدمات مشاوره منابع انسانی چگونه است؟

رایان راهبرد تأکید زیادی به درونی‌سازی متدهای به کار گرفته‌شده در سازمان‌ها دارد. به طوری که تمامی پروژه‌های مشاوره پس از آموزش به ذینفعان و متولیان منابع انسانی سازمان آغاز می‌شوند. بدین ترتیب اجرا با آگاهی از دورنما و تسلط بر تکنیک همراه خواهد بود. سازمان نیز در آینده وابسته به مشاور نبوده و می‌تواند خود، به‌روز‌رسانی‌ها را متناسب با تغییرات پیش برد.

مطالب و یادداشت‌های وب سایت رایان راهبرد چابک چه ویژگی‌هایی دارد؟

کادر تحریریه رایان راهبرد چابک متشکل از متخصصان منابع انسانی با تسلط بر روزنامه‌نگاری است و متفاوت با فعالان دیجیتال مارکتینگ فعال در فضای مجازی و شبکه‌های اجتماعی، به کیفیت محتوا وفادارند. مطالب و یادداشت‌هایی که در وب سایت منتشر می‌شوند، عمدتاً محتوای تولیدی و یا ترجمه‌ای از روندها و سیگنال‌های موجود در فضای جهانی منابع انسانی است که خاص رایان راهبرد است. این محتواها برای اولین بار به زبان فارسی منتشر می‌شوند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Scroll to top
error: این محتوا محافظت شده است