ویرایش محتوا

کلیپی برای نشان دادن مرز دانش و درک

دانش : “دستین” برای اینکه مرز دانش و درک (یادگیری) را نشان دهد،

دانش : در آزمایش جالبی شرکت کرد.

آزمایشی که ۶ ماه طول کشید.

سعی کرد مهارت دوچرخه سواری را از ذهنش پاک کند!

دانش :  ببیند چگونه چیزی را که می داند. (دوچرخه سواری) نمی تواند در رفتارش نشان دهد. در نهایت سعی کرد مهارت قدیمی را دوباره بیاموزد. این کلیپ ما را به فکر دوباره در مورد دانش، مهارت، نگرش می برد.

درک دانش، ، شناسنامه شغل
مرز درک و دانش

دانلود کلیپ

کلیپی برای نشان دادن مرز دانش و درک

“دستین” برای اینکه مرز دانش و درک (یادگیری) را نشان دهد. در آزمایش جالبی شرکت کرد.  آزمایشی که ۶ ماه طول کشید.  سعی کرد مهارت دوچرخه سواری را از ذهنش پاک کند. سپس ببیند چگونه چیزی را که می داند. (دوچرخه سواری) نمی تواند. در رفتارش نشان دهد. و در نهایت سعی کرد مهارت قدیمی را دوباره بیاموزد. این کلیپ ما را به فکر دوباره در مورد. مهارت، نگرش می برد.

دستین” برای اینکه مرز  و درک (یادگیری) را نشان دهد. در آزمایش جالبی شرکت کرد. آزمایشی که ۶ ماه طول کشید. سعی کرد مهارت دوچرخه سواری را از ذهنش پاک کند. سپس ببیند چگونه چیزی را که می داند. (دوچرخه سواری) نمی تواند. در رفتارش نشان دهد. و در نهایت سعی کرد مهارت قدیمی را دوباره بیاموزد. این کلیپ ما را به فکر دوباره در مورد دانش، مهارت، نگرش می برد:“دستین” برای اینکه مرز و درک (یادگیری) را نشان دهد. در آزمایش جالبی شرکت کرد. آزمایشی که ۶ ماه طول کشید. سعی کرد مهارت دوچرخه سواری را از ذهنش پاک کند. سپس ببیند چگونه چیزی را که می داند.  (دوچرخه سواری) نمی تواند. در رفتارش نشان دهد. و در نهایت سعی کرد مهارت قدیمی را دوباره بیاموزد. این کلیپ ما را به فکر دوباره.  در مورد مهارت، نگرش می برد.

آزمایشی که ۶ ماه طول کشید.

مطالب و یادداشت های مرتبط:

نمودار فراموشی و یادگیری

ویژگی‌های خاص کارگاه‌های آموزشی رایان راهبرد چیست؟

کارگاه‌های رایان راهبرد بر اساس مدل‌ها و روش‌های روز دنیا و با رویکرد ایجاد مهارت تخصصی تدارک دیده شده‌اند و یادگیری انجام موضوع آموزش پس از مشارکت فعال تضمین شده است. این مهارت‌ها برای مدیران و متخصصان منابع انسانی یک مزیت رقابتی ایجاد می‌کنند تا در موقعیت‌های شغلی مناسبی در این حرفه قرار گیرند.

رویکرد رایان راهبرد در ارائۀ خدمات مشاوره منابع انسانی چگونه است؟

رایان راهبرد تأکید زیادی به درونی‌سازی متدهای به کار گرفته‌شده در سازمان‌ها دارد. به طوری که تمامی پروژه‌های مشاوره پس از آموزش به ذینفعان و متولیان منابع انسانی سازمان آغاز می‌شوند. بدین ترتیب اجرا با آگاهی از دورنما و تسلط بر تکنیک همراه خواهد بود. سازمان نیز در آینده وابسته به مشاور نبوده و می‌تواند خود، به‌روز‌رسانی‌ها را متناسب با تغییرات پیش برد.

مطالب و یادداشت‌های وب سایت رایان راهبرد چابک چه ویژگی‌هایی دارد؟

کادر تحریریه رایان راهبرد چابک متشکل از متخصصان منابع انسانی با تسلط بر روزنامه‌نگاری است و متفاوت با فعالان دیجیتال مارکتینگ فعال در فضای مجازی و شبکه‌های اجتماعی، به کیفیت محتوا وفادارند. مطالب و یادداشت‌هایی که در وب سایت منتشر می‌شوند، عمدتاً محتوای تولیدی و یا ترجمه‌ای از روندها و سیگنال‌های موجود در فضای جهانی منابع انسانی است که خاص رایان راهبرد است. این محتواها برای اولین بار به زبان فارسی منتشر می‌شوند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Scroll to top
error: این محتوا محافظت شده است