دوره مدیریت عملکرد بر اساس توافقنامه عملکردی

برگزاری: به صورت دوره اختصاصی؛ بنا به تقاضا و هماهنگی با شرکت متقاضی

 “مدیریت عملکرد بر مبنای توافقنامه های عملکردی با هدف مشارکت و با تمرکز بر ارتقای شایستگی ها و توانمندی های مدیران ارشد سازمانها و متخصصان منابع انسانی که متولی ساماندهی این امور در سازمان هستند برگزار خواهد گردید. در این دوره مدیران از نگرش های سنتی ارزیابی عملکرد فاصله گرفته و از اینکه فرم واحدی را برای ارزیابی تمامی افراد مورد استفاده قرار دهند دوری می کنند. بدین ترتیب مفهوم مدیریت عملکرد فراتر از تنها ارزیابی کارکنان دیده شده؛ ضمن اینکه با مفاهیم شاخصهای کلیدی عملکرد، توافقنامه های عملکردی و دوره های ارزیابی و نحوه ارائه بازخورد و اقدامات اصلاحی نیز آشنا شده و فرمهای طراحی شده بدین منظور را دریافت خواهند نمود. منابعی نیز برای مطالعه بیشتر و فراتر از دوره به زبانهای فارسی و انگلیسی در اختیار ایشان قرار خواهد گرفت.

شایان ذکر است تمامی فرمهایی مورد استفاده در فرآیند مدیریت عملکرد توسط کارشناسان بین المللی طراحی شده و در داخل ترجمه و متناسب سازی شده نیز متناسب با مباحث مطروحه برای شرکت کنندگان ارسال خواهد گردید. به منظور تقویت تبحر، کارهای عملی نیز در دوره گنجانده شده که توسط مدرس دوره مورد بررسی قرار گرفته و بازخوردهای اصلاحی برای تک تک شرکت کنندگان ارسال خواهد گردید. همچنین شرکت کنندگان امکان خواهند داشت تا سؤالات موردی خود را در خصوص مباحث دوره از طریق ایمیل و سایر شبکه های اجتماعی که در آن عضو خواهند گردید، به بحث گذاشته و راهکار مناسب را برای مشکلات عملی خود پیدا کنند.

در پایان دوره با توجه به فعالیتهای عملی انجام شده گواهینامه دوزبانه طی دوره توسط شرکت مشاوره منابع انسانی رایان راهبرد چابک صادر خواهد شد.

با در نظر گرفتن این نکته که یکی از موانع مهم درتوسعه مدیران، عدم امکان اختصاص وقت برای توسعه فردی و بهبود مهارتهای مدیریتیشان است و فاصله مکانی و زمان صرف شده در ترافیکهای سنگین مزید بر علت شده و ایشان را از این امر حیاتی برای کارراهه مدیریتی دورتر می کند، این دوره به صورت غیرحضوری نیز برگزار می گردد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر از شما دعوت می شود با شماره تلفن ۴۴۶۶۷۴۰۸ داخلی ۳ تماس برقرار نمایید.

لینک دانلود بروشور و محتویات دوره

از علاقه مندان به شرکت در دوره دعوت می شود جهت ثبت نام، فرم زیر را تکمیل نموده و به آدرس HRلینک فرم ثبت نام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Scroll to top