ویرایش محتوا

روند مدیریت استعدادها طبق گزارش مرسر

مدیریت استعدادها

شرکت مشاوره ای مرسر مطالعه ای در سال ۲۰۱۸ انجام داد و بر اساس یافته های حاصل از آن، موارد ذیل را به عنوان شایستگی های تأکید شده در روندهای جهانی مدیریت استعدادها، گزارش کرده است.

شایستگی های تأکید شده در روند جهانی استعدادها بر اساس گزارش مرسر:

  • سرعت تغییرات: توانایی تغییر سریع به عنوان یک شایستگی متمایز کننده کسب و کار ظهور یافته است.
  • کار با هدف: جانمایی سطح بالاتری از هدفمندی در بسته جبران خدمت (ارزشهای پیشنهاد شده به کارکنان) پتانسیلهای افراد را شکوفا کرده و انگیزه ای ایجاد می کند تا عامل تغییر شوند.
  • انعطاف پذیری همیشگی: انعطاف پذیری چیزی بیش از توانایی کار کردن در هر جایی و هر زمانی است. انعطاف پذیری شامل تفکر دوباره در مورد آنچه که باید انجام شود و حیطه انجام دادن آن و نیز اینکه توسط چه کسی انجام شود، می باشد.
  • مبنایی برای استعدادها: سازمانها در حال تبدیل شدن به مبناهایی هوشمند برای متناسب کردن مهارتهای عرضه شده با کار مورد تقاضا هستند. در عین حالی که خلاقیتهای انسانی و تلاش را حداکثر می کنند.
  • دیجیتالی شدن از دورن به بیرون: تکنولوژی برای باز کردن قفل رشد در فضایی انسانی، باید تجربه کاری انسان را بیافزاید.

در راستای این روندهای مدیریت استعدادها، تمرکز نقش مدیران بر روی موارد ذیل خواهد بود:

الف – روشن کردن جهت و آماده سازی برای تغییر

ب – فرماندهی تغییر، پذیرفتن چیزهای جدید و مدله کردن مفهوم یادگیری در تمام طول عمر

ج – تشویق وضوح و عینیت در بازخورد دادن به منظور تشویق یادگیری برای آینده.

لینک دانلود گزارش کامل مرسر در مورد روند استعدادها

روند مدیریت استعدادها طبق گزارش مرسر

جنگ استعدادها و بازیگران A, B, C

افراد دخیل در فرآیند کسب استعدادها

جنگ استعدادها و افزایش دستمزدها

ویژگی‌های خاص کارگاه‌های آموزشی رایان راهبرد چیست؟

کارگاه‌های رایان راهبرد بر اساس مدل‌ها و روش‌های روز دنیا و با رویکرد ایجاد مهارت تخصصی تدارک دیده شده‌اند و یادگیری انجام موضوع آموزش پس از مشارکت فعال تضمین شده است. این مهارت‌ها برای مدیران و متخصصان منابع انسانی یک مزیت رقابتی ایجاد می‌کنند تا در موقعیت‌های شغلی مناسبی در این حرفه قرار گیرند.

رویکرد رایان راهبرد در ارائۀ خدمات مشاوره منابع انسانی چگونه است؟

رایان راهبرد تأکید زیادی به درونی‌سازی متدهای به کار گرفته‌شده در سازمان‌ها دارد. به طوری که تمامی پروژه‌های مشاوره پس از آموزش به ذینفعان و متولیان منابع انسانی سازمان آغاز می‌شوند. بدین ترتیب اجرا با آگاهی از دورنما و تسلط بر تکنیک همراه خواهد بود. سازمان نیز در آینده وابسته به مشاور نبوده و می‌تواند خود، به‌روز‌رسانی‌ها را متناسب با تغییرات پیش برد.

مطالب و یادداشت‌های وب سایت رایان راهبرد چابک چه ویژگی‌هایی دارد؟

کادر تحریریه رایان راهبرد چابک متشکل از متخصصان منابع انسانی با تسلط بر روزنامه‌نگاری است و متفاوت با فعالان دیجیتال مارکتینگ فعال در فضای مجازی و شبکه‌های اجتماعی، به کیفیت محتوا وفادارند. مطالب و یادداشت‌هایی که در وب سایت منتشر می‌شوند، عمدتاً محتوای تولیدی و یا ترجمه‌ای از روندها و سیگنال‌های موجود در فضای جهانی منابع انسانی است که خاص رایان راهبرد است. این محتواها برای اولین بار به زبان فارسی منتشر می‌شوند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Scroll to top
error: این محتوا محافظت شده است