ویرایش محتوا

HRBP* در ۲۰۲۵

منابع انسانی شرکت یار HRBP

گزارش مؤسسه ­ی گارتنر در مورد پیش بینی وضعیت منابع انسانی شرکت یار HRBP در سال ۲۰۲۵

رهبران منابع انسانی در مدیریت کردن تغییرات کسب و کار بر کارکنان بخش خودشان خبره شده اند؛ ولی امروزه تغییر در مقیاس فزاینده­ای در حال رخ دادن است و بدین ترتیب واکنش در برابر تغییر و پیش بینی تغییرات در داخل کسب و کار در حال تبدیل شدن به یک چالش برای کارشناسان منابع انسانی شرکت یار (HR Busi­ness Part­ner) است.

در حال حاضر یکی از بزرگترین پیشرانه های تغییر، دیجیتالی شدن است. اگر به دور نمایی از سال ۲۰۲۵ بنگریم، به راحتی می توان گفت که دیجیتالی شدن به طور عمده ای روی نقش شرکتیاری منابع انسانی تأثیر گذار خواهد بود؛ بنابراین باید از هم اکنون برای آن آماده شد.

یافته های اصلی تحقیق گارتنر در خصوص منابع انسانی شرکت یار عبارتند از:

  • دیجیتالی شدن، اولویت اول مدیران منابع انسانی و شرکتیاران منابع انسانی در سال ۲۰۱۸ است.
  • رهبران کسب و کار انتظار دارند دیجیتالی شدن عملکرد کسب و کار را بهبود داده و صرفه جویی در هزینه ها را به دنبال داشته باشد و به طور کلی وضعیت رقابتی شرکت را بهبود دهد.
  • کارکنان انتظار دارند دیجیتالی شدن تجربیات روزمره مرتبط با کار را از طریق روشهایی همچون پشتیبانی دقیق و متناسب، شفافیت و راه حلهای سریع بهبود دهد.
  • واحد منابع انسانی باید به طریقی تجربیات کارکنان را بهبود دهد که همزمان، عملکرد را نیز پیش براند.

* “منابع انسانی شرکتیار” معادل عبارت HR Busi­ness Part­ner است.

مطالب مرتبط:

دوره آموزش منابع انسانی شرکت یار HR Busi­ness Partner

نسخه ی به روز از منابع انسانی شرکت یار (HRBP 2.0)

نقشهای کلیدی HR از دید اولریش (HR Busi­ness Partner)

دگرگونی ­های پیشِ­ روی HRM در دنیا

ویژگی‌های خاص کارگاه‌های آموزشی رایان راهبرد چیست؟

کارگاه‌های رایان راهبرد بر اساس مدل‌ها و روش‌های روز دنیا و با رویکرد ایجاد مهارت تخصصی تدارک دیده شده‌اند و یادگیری انجام موضوع آموزش پس از مشارکت فعال تضمین شده است. این مهارت‌ها برای مدیران و متخصصان منابع انسانی یک مزیت رقابتی ایجاد می‌کنند تا در موقعیت‌های شغلی مناسبی در این حرفه قرار گیرند.

رویکرد رایان راهبرد در ارائۀ خدمات مشاوره منابع انسانی چگونه است؟

رایان راهبرد تأکید زیادی به درونی‌سازی متدهای به کار گرفته‌شده در سازمان‌ها دارد. به طوری که تمامی پروژه‌های مشاوره پس از آموزش به ذینفعان و متولیان منابع انسانی سازمان آغاز می‌شوند. بدین ترتیب اجرا با آگاهی از دورنما و تسلط بر تکنیک همراه خواهد بود. سازمان نیز در آینده وابسته به مشاور نبوده و می‌تواند خود، به‌روز‌رسانی‌ها را متناسب با تغییرات پیش برد.

مطالب و یادداشت‌های وب سایت رایان راهبرد چابک چه ویژگی‌هایی دارد؟

کادر تحریریه رایان راهبرد چابک متشکل از متخصصان منابع انسانی با تسلط بر روزنامه‌نگاری است و متفاوت با فعالان دیجیتال مارکتینگ فعال در فضای مجازی و شبکه‌های اجتماعی، به کیفیت محتوا وفادارند. مطالب و یادداشت‌هایی که در وب سایت منتشر می‌شوند، عمدتاً محتوای تولیدی و یا ترجمه‌ای از روندها و سیگنال‌های موجود در فضای جهانی منابع انسانی است که خاص رایان راهبرد است. این محتواها برای اولین بار به زبان فارسی منتشر می‌شوند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Scroll to top
error: این محتوا محافظت شده است