آموزش منابع انسانی پایه

آموزش منابع انسانی پایه

یکی از مهمترین مشکلاتی که صنایع در پیاده سازی اصول مدیریت منابع انسانی با آن مواجهند، عدم توانمندی کافی در کارجویان برای اجرای اصول و تکنیکهای مربوطه در سازمان است.

آموزش منابع انسانی پایه که توسط مؤسسه آموزش منابع انسانی رایان راهبرد چابک به این منظور سازماندهی شده تا مشکلات بسیاری از فارغ التحصیلان دانشگاهی را رفع کند.

مخاطبین دوره آموزش منابع انسانی پایه کسانی هستند که پس از طی نمودن انبوهی از واحدهای درسی مرتبط و گاهی نامرتبط، از شایستگی کافی و متناسب با مشاغل موجود در بازار کار برخوردار نیستند. بدین ترتیب شکاف هایی که بین نیاز بازار کار و توانمندی های فارغ التحصیلان وجود دارد که باید پر شود.

ضمن اینکه بسیاری از فعالین این رسته شغلی، از تحصیلات در رشته های دیگر برخوردارند و پس از تغییر جهت در کارراهه شغلی شان نیاز به تقویت برخی از این اصول را به قوت احساس می کنند. به همین منظور دوره آموزش مدیریت حرفه ای منابع انسانی پایه، متفاوت با سرفصلهای دوره های معمول تأمین کننده های آموزشی و به منظور ایجاد شایستگی های اولیه لازم برای ورود به بازار کار این زمینه و بر اساس مدل های نوین و کاربردی در جریان در بین شرکت های موفق دنیا طراحی شده است.

مؤسسه آموزش منابع انسانی شریک استراتژیک کسب و کار
مؤسسه آموزش منابع انسانی رایان راهبرد دوره های منابع انسانی مختلف از جمله شریک استراتژیک کسب و کار  (یا منابع انسانی شریک تجاری ) را برگزار می کند

پیگیری آموزش

ضمن اینکه شرکت کنندگان علاقه مند، پس از طی این دوره فشرده و تقویت پایه های توانمندی حرفه ای خود می توانند دوره های تکمیلی و تخصصی منابع انسانی در این مؤسسه آموزش منابع انسانی را نیز گذرانده و در کنار تجربیات در دنیای واقعی منابع انسانی به متخصصین خبره ای در هر یک از این زمینه ها تبدیل شوند.

مخاطبین آموزش منابع انسانی پایه : کارشناسان منابع انسانی

مدت دوره: دو روز فشرده (۱۶ ساعت)

تاریخ برگزاری: ۱۳۹۹

سرفصل محتویات دوره آموزش منابع انسانی پایه :

 • تاریخچه منابع انسانی مدرن
 • جایگاه مدیریت منابع انسانی در مدیریت
 • فعالیت ها و فرآیندهای اصلی در مدیریت منابع انسانی
 • سازماندهی واحد منابع انسانی
 • منابع انسانی شرکتیار HR Busi­ness Partner
 • نقش مدیران عملیاتی در مدیریت منابع انسانی
 • قوانین و مقررات در مدیریت منابع انسانی
 • مدیریت عملکرد و بهبود
 • مدیریت تغییر
 • مدیریت استعدادها و تکنیک های آن
 • اصول جبران خدمت و مزایا و تحلیل بازار کار
 • سیستم های اطلاعاتی در مدیریت منابع انسانی
 • ممیزی منابع انسانی
 • موانع پیش روی پیاده سازی منابع انسانی کارآمد
 • پرسش و پاسخ

جهت ثبت نام در دوره با شرکت رایان راهبرد چابک به شماره تلفن ۰۲۱۴۴۶۶۷۴۰۸ و ۰۲۱۴۴۶۶۷۳۸۴ تماس برقرار فرمایید.

تقویم آموزشی و برنامه آموزش منابع انسانی پاییز 1401
تقویم آموزشی و برنامه آموزش منابع انسانی کارگاه های پاییز ۱۴۰۱ مؤسسه آموزش منابع انسانی رایان راهبرد

لیست دوره های آموزشی

کارگاه های آموزشی

مدیریت منابع انسانی و تکنولوژی

 

 

ویژگی‌های خاص کارگاه‌های آموزشی رایان راهبرد چیست؟

کارگاه‌های رایان راهبرد بر اساس مدل‌ها و روش‌های روز دنیا و با رویکرد ایجاد مهارت تخصصی تدارک دیده شده‌اند و یادگیری انجام موضوع آموزش پس از مشارکت فعال تضمین شده است. این مهارت‌ها برای مدیران و متخصصان منابع انسانی یک مزیت رقابتی ایجاد می‌کنند تا در موقعیت‌های شغلی مناسبی در این حرفه قرار گیرند.

رویکرد رایان راهبرد در ارائۀ خدمات مشاوره منابع انسانی چگونه است؟

رایان راهبرد تأکید زیادی به درونی‌سازی متدهای به کار گرفته‌شده در سازمان‌ها دارد. به طوری که تمامی پروژه‌های مشاوره پس از آموزش به ذینفعان و متولیان منابع انسانی سازمان آغاز می‌شوند. بدین ترتیب اجرا با آگاهی از دورنما و تسلط بر تکنیک همراه خواهد بود. سازمان نیز در آینده وابسته به مشاور نبوده و می‌تواند خود، به‌روز‌رسانی‌ها را متناسب با تغییرات پیش برد.

مطالب و یادداشت‌های وب سایت رایان راهبرد چابک چه ویژگی‌هایی دارد؟

کادر تحریریه رایان راهبرد چابک متشکل از متخصصان منابع انسانی با تسلط بر روزنامه‌نگاری است و متفاوت با فعالان دیجیتال مارکتینگ فعال در فضای مجازی و شبکه‌های اجتماعی، به کیفیت محتوا وفادارند. مطالب و یادداشت‌هایی که در وب سایت منتشر می‌شوند، عمدتاً محتوای تولیدی و یا ترجمه‌ای از روندها و سیگنال‌های موجود در فضای جهانی منابع انسانی است که خاص رایان راهبرد است. این محتواها برای اولین بار به زبان فارسی منتشر می‌شوند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Scroll to top