ویرایش محتوا

شاخصهای سنجش برنامه ی جانشین پروری

شاخصهای سنجش برنامه ی جانشین پروری

که با رعایت پیش­ نیازهای آن تدوین شده. برنامه ی جانشین پروری

و برنامه­ ی توسعه­ ی برنامه­ ریزی شده هم پی گرفته شده باشد:

«شاخصهای درصد پر شدن»، «خزانه­ ی آماده»، «نرخ نگهداشت افراد با پتانسیل بالا». «درصد افرادی که به­ تازگی ارتقا یافته ­اند». «تعداد افراد با پتانسیل بالا که ارتقا یافتند» و «سمتهای بدون جانشین» پیشنهاد می­ شود. 

که در جدول زیر به صورت خلاصه معرفی شده اند.

برنامه ی جانشین پروری

 

برنامه ی جانشین پروری و شاخصهای سنجش . برای سنجش میزان موفقیت که با رعایت پیش­ نیازهای آن تدوین شده. و برنامه­ ی توسعه­ ی برنامه­ ریزی شده هم پی گرفته شده باشد:

«شاخصهای درصد پر شدن»، «خزانه­ ی آماده»، «نرخ نگهداشجانشین پروریت افراد با پتانسیل بالا». «درصد افرادی که به­ تازگی ارتقا یافته ­اند». «تعداد افراد با پتانسیل بالا که ارتقا یافتند» و «سمتهای بدون جانشین» پیشنهاد می­ شود. رنامه ی جانشین پروری و شاخصهای سنجش . برای سنجش میزان موفقیت که با رعایت پیش­ نیازهای آن تدوین شده. و برنامه­ ی توسعه­ ی برنامه­ ریزی شده هم پی گرفته شده باشد: «شاخصهای درصد پر شدن»، «خزانه­ ی آماده»، «نرخ نگهداشت افراد با پتانسیل بالا». «درصد افرادی که به­ تازگی ارتقا یافته ­اند». «تعداد افراد با پتانسیل بالا که ارتقا یافتند».

و «سمتهای بدون جانشین» پیشنهاد می­ شود. شاخصهای سنجش . بر ای سنجش میزان موفقیت که با رعایت پیش­ نیازهای آن تدوین شده. و برنامه­ ی توسعه­ ی برنامه­ ریزی شده هم پی گرفته شده باشد. «شاخصهای درصد پر شدن»، «خزانه­ ی آماده»، «نرخ نگهداشت افراد با پتانسیل بالا». «درصد افرادی که به­ تازگی ارتقا یافته ­اند». «تعداد افراد با پتانسیل بالا که ارتقا یافتند» و «سمتهای بدون جانشین» پیشنهاد می­ شود.

جانشین پروری

مطالب و یادداشت های مرتبط:

پیاده سازی سیستم جانشین پروری

گام های برنامه جانشین پروری

شناسایی سمت های کلیدی در سازمان

میزان حمایت شرکت های ایرانی از کارراهه

جانشین پروری

ویژگی‌های خاص کارگاه‌های آموزشی رایان راهبرد چیست؟

کارگاه‌های رایان راهبرد بر اساس مدل‌ها و روش‌های روز دنیا و با رویکرد ایجاد مهارت تخصصی تدارک دیده شده‌اند و یادگیری انجام موضوع آموزش پس از مشارکت فعال تضمین شده است. این مهارت‌ها برای مدیران و متخصصان منابع انسانی یک مزیت رقابتی ایجاد می‌کنند تا در موقعیت‌های شغلی مناسبی در این حرفه قرار گیرند.

رویکرد رایان راهبرد در ارائۀ خدمات مشاوره منابع انسانی چگونه است؟

رایان راهبرد تأکید زیادی به درونی‌سازی متدهای به کار گرفته‌شده در سازمان‌ها دارد. به طوری که تمامی پروژه‌های مشاوره پس از آموزش به ذینفعان و متولیان منابع انسانی سازمان آغاز می‌شوند. بدین ترتیب اجرا با آگاهی از دورنما و تسلط بر تکنیک همراه خواهد بود. سازمان نیز در آینده وابسته به مشاور نبوده و می‌تواند خود، به‌روز‌رسانی‌ها را متناسب با تغییرات پیش برد.

مطالب و یادداشت‌های وب سایت رایان راهبرد چابک چه ویژگی‌هایی دارد؟

کادر تحریریه رایان راهبرد چابک متشکل از متخصصان منابع انسانی با تسلط بر روزنامه‌نگاری است و متفاوت با فعالان دیجیتال مارکتینگ فعال در فضای مجازی و شبکه‌های اجتماعی، به کیفیت محتوا وفادارند. مطالب و یادداشت‌هایی که در وب سایت منتشر می‌شوند، عمدتاً محتوای تولیدی و یا ترجمه‌ای از روندها و سیگنال‌های موجود در فضای جهانی منابع انسانی است که خاص رایان راهبرد است. این محتواها برای اولین بار به زبان فارسی منتشر می‌شوند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Scroll to top
error: این محتوا محافظت شده است