ویرایش محتوا

مزایا و معایب برونسپاری منابع انسانی

برونسپاری منابع انسانی

برونسپاری منابع انسانی

برونسپاری منابع انسانی : چه شما پنج کارمند داشته باشید و چه ۵۰۰ نفر، فرقی نمی کند؛ یک فراهم کننده و یا پیمانکار خدمات برونسپاری منابع انسانی می تواند افراد حرفه ای این کار را به منظور انجام امور پرسنلی شرکتتان به کار گیرد.

برونسپاری منابع انسانی

از حقوق و دستمزد و جذب و استخدام گرفته تا تدوین مقررات و جبران خدمت و مزایا. این کارشناسان حرفه ای منابع انسانی حتی می توانند اطمینان ببخشند که شما اقداماتتان را بر اساس قوانین و بخشنامه های رسمی انجام خواهید داد.

ولی به هر حال این کار موجب می شود که:

کنترل کمتری بر نحوه انجام کار داشته و نیز اطلاعات حساسی نیز می تواند به خارج از شرکت منتقل شود.

برونسپاری منابع انسانی 1

وقتی که فراهم کنندگان این خدمات را ارزیابی می کنید، مطمئن شوید که ایشان در برابر این تهدیدات چه تمهیداتی را پیشنهاد می کنند.

مشاوره مدیریت منابع انسانی رایان راهبرد چابک می تواند شما را در برونسپاری منابع انسانی کمک کند

برونسپاری منابع انسانی

ویژگی‌های خاص کارگاه‌های آموزشی رایان راهبرد چیست؟

کارگاه‌های رایان راهبرد بر اساس مدل‌ها و روش‌های روز دنیا و با رویکرد ایجاد مهارت تخصصی تدارک دیده شده‌اند و یادگیری انجام موضوع آموزش پس از مشارکت فعال تضمین شده است. این مهارت‌ها برای مدیران و متخصصان منابع انسانی یک مزیت رقابتی ایجاد می‌کنند تا در موقعیت‌های شغلی مناسبی در این حرفه قرار گیرند.

رویکرد رایان راهبرد در ارائۀ خدمات مشاوره منابع انسانی چگونه است؟

رایان راهبرد تأکید زیادی به درونی‌سازی متدهای به کار گرفته‌شده در سازمان‌ها دارد. به طوری که تمامی پروژه‌های مشاوره پس از آموزش به ذینفعان و متولیان منابع انسانی سازمان آغاز می‌شوند. بدین ترتیب اجرا با آگاهی از دورنما و تسلط بر تکنیک همراه خواهد بود. سازمان نیز در آینده وابسته به مشاور نبوده و می‌تواند خود، به‌روز‌رسانی‌ها را متناسب با تغییرات پیش برد.

مطالب و یادداشت‌های وب سایت رایان راهبرد چابک چه ویژگی‌هایی دارد؟

کادر تحریریه رایان راهبرد چابک متشکل از متخصصان منابع انسانی با تسلط بر روزنامه‌نگاری است و متفاوت با فعالان دیجیتال مارکتینگ فعال در فضای مجازی و شبکه‌های اجتماعی، به کیفیت محتوا وفادارند. مطالب و یادداشت‌هایی که در وب سایت منتشر می‌شوند، عمدتاً محتوای تولیدی و یا ترجمه‌ای از روندها و سیگنال‌های موجود در فضای جهانی منابع انسانی است که خاص رایان راهبرد است. این محتواها برای اولین بار به زبان فارسی منتشر می‌شوند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Scroll to top
error: این محتوا محافظت شده است