آموزش کارراهه شغلی

دوره کارراهه شغلی، منابع انسانی، شرح شغل و شناسنامه شغل، شرح وظایف، آموزش مدیریت استعداد ها ، مدیریت عملکرد، ارزیابی عملکرد، جانشین پروری، آنالیز شغل، ارزیابی شغل، جبران خدمات و مزایا

دوره برنامه ریزی کارراهه شغلی یا Career Path Planning دوره ای است با رویکرد کارراهه دو مسیره (Dual Career Path) که توسط شرکت رایان راهبرد چابک، برای اولین بار در کشور ارائه شده است.

تاریخ برگزاری دوره وبیناری برنامه ریزی کارراهه شغلی در۲۱ بهمن ۱۴۰۰ است. ساعت شروع وبینار ۹:۳۰ و ساعت پایان آن نیز ۱۶:۳۰ است.

این دوره حاوی مفاهیم مرتبط با مدیریت استعدادها. است که به مرور مفاهیم مرتبط با نگهداشت و بهسازی منابع انسانی و برنامه ریزی منابع انسانی می پردازد و ضمن بررسی مدلهای نوین جهانی برای برنامه ریزی کارراهه شغلی. به مثالهای کاربردی نظیر کارراهه های شغلی دو گانه و دو مسیره می پردازد. شایان ذکر است که مفهوم خانواده شغلی هی گروپ مبنای برنامه ریزی قرار گرفته است.

برنامه ریزی کارراهه یکی از روشهای مناسب برای پاسخگویی به نیاز کارکنان. به پیشرفت است. که ضمن آن از افزایش سلسله مراتب غیرضروری به سازمان به علت. فشار کارکنان پیشگیری می کند.

در این دوره همچنین یک نمونه مسیر شغلی. به صورت کامل ارائه می شود. و پیوستگی آن با شایستگی ها نشان داده می شود.

این نظام برای سازمانهایی که می خواهند. از سیستمهای نوین جبران خدمت و مزایا بر اساس گرید/ گروه شغلی و شایستگی و عملکرد استفاده کنند، توصیه می شود.

دوره کارراهه شغلی : آموزش کارراهه شغلی، منابع انسانی، مشاوره منابع انسانی، آموزش منابع انسانی، شرح شغل و شناسنامه شغل، شرح وظایف، آموزش مدیریت استعداد ها ، مدیریت عملکرد، ارزیابی عملکرد، جانشین پروری، آنالیز شغل، ارزیابی شغل، جبران خدمات و مزایا

سرفصل مباحث دوره کارراهه شغلی:

آموزش برنامه ریزی کارراهه شغلی استعدادها
آموزش برنامه ریزی کارراهه شغلی استعدادها از سری آموزش منابع انسانی کارگاهی حرفه ای
آموزش مدیریت منابع انسانی زمستان 1400
تقویم آموزش مدیریت منابع انسانی در فصل زمستان ۱۴۰۰ منابع انسانی رایان راهبرد چابک

مطالب و یادداشت های مرتبط با کارراهه شغلی:

نردبان دو مسیره برای کارراهه شغلی

حمایتهای کارراهه ای از کارکنان

میزان حمایت شرکت های ایرانی از کارراهه

کارراهه به مثابه صخره نوردی

مفاهیم مدیریت استعداد و کارراهه

توسعه یک برنامه کارراهه شغلی

شرکت های برتر در کارراهه

کارگاه های آموزشی تخصصی مدیریت منابع انسانی رایان راهبرد چابک

منابع انسانی ایران

 

 

ویژگی‌های خاص کارگاه‌های آموزشی رایان راهبرد چیست؟

کارگاه‌های رایان راهبرد بر اساس مدل‌ها و روش‌های روز دنیا و با رویکرد ایجاد مهارت تخصصی تدارک دیده شده‌اند و یادگیری انجام موضوع آموزش پس از مشارکت فعال تضمین شده است. این مهارت‌ها برای مدیران و متخصصان منابع انسانی یک مزیت رقابتی ایجاد می‌کنند تا در موقعیت‌های شغلی مناسبی در این حرفه قرار گیرند.

رویکرد رایان راهبرد در ارائۀ خدمات مشاوره منابع انسانی چگونه است؟

رایان راهبرد تأکید زیادی به درونی‌سازی متدهای به کار گرفته‌شده در سازمان‌ها دارد. به طوری که تمامی پروژه‌های مشاوره پس از آموزش به ذینفعان و متولیان منابع انسانی سازمان آغاز می‌شوند. بدین ترتیب اجرا با آگاهی از دورنما و تسلط بر تکنیک همراه خواهد بود. سازمان نیز در آینده وابسته به مشاور نبوده و می‌تواند خود، به‌روز‌رسانی‌ها را متناسب با تغییرات پیش برد.

مطالب و یادداشت‌های وب سایت رایان راهبرد چابک چه ویژگی‌هایی دارد؟

کادر تحریریه رایان راهبرد چابک متشکل از متخصصان منابع انسانی با تسلط بر روزنامه‌نگاری است و متفاوت با فعالان دیجیتال مارکتینگ فعال در فضای مجازی و شبکه‌های اجتماعی، به کیفیت محتوا وفادارند. مطالب و یادداشت‌هایی که در وب سایت منتشر می‌شوند، عمدتاً محتوای تولیدی و یا ترجمه‌ای از روندها و سیگنال‌های موجود در فضای جهانی منابع انسانی است که خاص رایان راهبرد است. این محتواها برای اولین بار به زبان فارسی منتشر می‌شوند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Scroll to top