ویرایش محتوا

گزارش روند جهانی جبران خدمت

گزارش جبران خدمت یکی از مهمترین اطلاعاتی است که مبنای بسیاری از تصمیم‌گیری‌ها در منابع انسانی است. اینکه چه بسته‌ای و شامل چه محتویاتی از اجزای مختلف بسته (پرداخت مستقیم، مزایا و جبران خدمت غیر ملموس و …) باشد و اینکه در مذاکرات تا چه حدی می‌تواند بهینه باشد همه اطلاعاتی است که از یک سنجش مناسب بازار کار به دست می آید. ضمن اینکه در برنامه‌ریزی نیروی انسانی بایستی تحلیل درستی از روندهای منابع انسانی داشت و ترسیم و تجزیه و تحلیل روند، تنها با اطلاعات بازار کار قابل انجام هستند.

مؤسسه و سایت Payscale یکی از مراکزی است که این اطلاعات را در اختیار جویندگان و تحلیل‌کنندگان قرار می‌دهد. گزارش جبران خدمت این مؤسسه که به مرور اتفاقات و تغییرات سال ۲۰۱۲ می‌پردازد و نمایی از سال ۲۰۱۳ را نیز به دست می‌دهد، در درک فضا و ویژگی‌های محیط کار بین‌المللی مؤثر بوده و می‌تواند در برنامه‌ریزی نیروی انسانی کسب‌و‌کارها مورد استفاده قرار گیرد. لینک گزارش با فرمت JPG:

روند جهانی جبران خدمت 2013

رایان راهبرد چابک علاوه بر ترجمه این گزارش و گزارشهای مشابه، درصدد جمع‌آوری داده‌ها و سازماندهی گزارشی ملی با در نظر گرفتن مقتضیات بازار کار ایران می‌باشد. توضیحات بیشتر در مورد زمان‌بندی گزارش مزبور در وب سایت درج گردیده است.

 

ویژگی‌های خاص کارگاه‌های آموزشی رایان راهبرد چیست؟

کارگاه‌های رایان راهبرد بر اساس مدل‌ها و روش‌های روز دنیا و با رویکرد ایجاد مهارت تخصصی تدارک دیده شده‌اند و یادگیری انجام موضوع آموزش پس از مشارکت فعال تضمین شده است. این مهارت‌ها برای مدیران و متخصصان منابع انسانی یک مزیت رقابتی ایجاد می‌کنند تا در موقعیت‌های شغلی مناسبی در این حرفه قرار گیرند.

رویکرد رایان راهبرد در ارائۀ خدمات مشاوره منابع انسانی چگونه است؟

رایان راهبرد تأکید زیادی به درونی‌سازی متدهای به کار گرفته‌شده در سازمان‌ها دارد. به طوری که تمامی پروژه‌های مشاوره پس از آموزش به ذینفعان و متولیان منابع انسانی سازمان آغاز می‌شوند. بدین ترتیب اجرا با آگاهی از دورنما و تسلط بر تکنیک همراه خواهد بود. سازمان نیز در آینده وابسته به مشاور نبوده و می‌تواند خود، به‌روز‌رسانی‌ها را متناسب با تغییرات پیش برد.

مطالب و یادداشت‌های وب سایت رایان راهبرد چابک چه ویژگی‌هایی دارد؟

کادر تحریریه رایان راهبرد چابک متشکل از متخصصان منابع انسانی با تسلط بر روزنامه‌نگاری است و متفاوت با فعالان دیجیتال مارکتینگ فعال در فضای مجازی و شبکه‌های اجتماعی، به کیفیت محتوا وفادارند. مطالب و یادداشت‌هایی که در وب سایت منتشر می‌شوند، عمدتاً محتوای تولیدی و یا ترجمه‌ای از روندها و سیگنال‌های موجود در فضای جهانی منابع انسانی است که خاص رایان راهبرد است. این محتواها برای اولین بار به زبان فارسی منتشر می‌شوند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Scroll to top
error: این محتوا محافظت شده است