گزارش روند جهانی جبران خدمت

گزارش جبران خدمت یکی از مهمترین اطلاعاتی است که مبنای بسیاری از تصمیم‌گیری‌ها در منابع انسانی است. اینکه چه بسته‌ای و شامل چه محتویاتی از اجزای مختلف بسته (پرداخت مستقیم، مزایا و جبران خدمت غیر ملموس و …) باشد و اینکه در مذاکرات تا چه حدی می‌تواند بهینه باشد همه اطلاعاتی است که از یک سنجش مناسب بازار کار به دست می آید. ضمن اینکه در برنامه‌ریزی نیروی انسانی بایستی تحلیل درستی از روندهای منابع انسانی داشت و ترسیم و تجزیه و تحلیل روند، تنها با اطلاعات بازار کار قابل انجام هستند.

مؤسسه و سایت Payscale یکی از مراکزی است که این اطلاعات را در اختیار جویندگان و تحلیل‌کنندگان قرار می‌دهد. گزارش جبران خدمت این مؤسسه که به مرور اتفاقات و تغییرات سال ۲۰۱۲ می‌پردازد و نمایی از سال ۲۰۱۳ را نیز به دست می‌دهد، در درک فضا و ویژگی‌های محیط کار بین‌المللی مؤثر بوده و می‌تواند در برنامه‌ریزی نیروی انسانی کسب‌و‌کارها مورد استفاده قرار گیرد. لینک گزارش با فرمت JPG:

روند جهانی جبران خدمت 2013

رایان راهبرد چابک علاوه بر ترجمه این گزارش و گزارشهای مشابه، درصدد جمع‌آوری داده‌ها و سازماندهی گزارشی ملی با در نظر گرفتن مقتضیات بازار کار ایران می‌باشد. توضیحات بیشتر در مورد زمان‌بندی گزارش مزبور در وب سایت درج گردیده است.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Scroll to top