ویرایش محتوا

دسته بندی واحدهای عملکردی در خصوص میزان چابکی

مؤسسه ­ی مک­ کینزی

در خصوص میزان چابکی (Agile) واحدهای عملکردی (سازمان، شرکت، واحد عملیاتی و …)

تحقیقی انجام داده و واحدها را به چهار دسته تقسیم کرده است.

در این نمونه گیری و قضاوت در خصوص چابکی، به دو جنبه­ ی “شیوه­ های پویا” (که سرعت، پاسخگویی و سازگاری ایجاد می­ کنند.)(واحدهای عملکردی)

و “شیوه­ های باثبات” (که کارآیی، قابلیت اطمینان و رشد ایجاد می­ کنند) تکیه شده است.

واحد های عملکردی
دسته بندی واحدهای عملکردی در خصوص میزان چابکی

متناسب با وضعیت استارتآپهای بسیار کوچک عمل می کنند. و مقصود از آن استارتآپ به معنای واقعی نیست. مؤسسه ­ی مک­ کینزی. در خصوص میزان چابکی (Agile) (سازمان، شرکت، واحد عملیاتی و …) تحقیقی انجام داده. و واحدها را به چهار دسته تقسیم کرده است. در این نمونه گیری و قضاوت در خصوص چابکی، به دو جنبه­ ی “شیوه­ های پویا” (که سرعت، پاسخگویی و سازگاری ایجاد می­ کنند.). و “شیوه­ های باثبات” (که کارآیی، قابلیت اطمینان و رشد ایجاد می­ کنند) تکیه شده است.

واحدهای عملکردی که متناسب با وضعیت استارتآپهای بسیار کوچک عمل می کنند. و مقصود از آن استارتآپ به معنای واقعی نیست. مؤسسه ­ی مک­ کینزی. در خصوص میزان چابکی (Agile) (سازمان، شرکت،  و …) تحقیقی انجام داده. و واحدها را به چهار دسته تقسیم کرده است. در این نمونه گیری و قضاوت در خصوص چابکی، به دو جنبه­ ی “شیوه­ های پویا” (که سرعت، پاسخگویی و سازگاری ایجاد می­ کنند.). و “شیوه­ های باثبات” (که کارآیی، قابلیت اطمینان و رشد ایجاد می­ کنند) تکیه شده است.(واحدهای عملکردی)

shin­ing objec­tive یا “اهداف درخشان”

حیطه نظارت مناسب مدیران

شناسنامه و شرح شغل مدیر منابع انسانی (۰۰-۳۰۴۰-۱۱)

چه کسانی پروفایلم را در لینکدین چک کرده اند؟

تایید دورکاری تامین اجتماعی

مدل چهارسطحی ارزیابی اثربخشی کرک پاتریک

آموزش مجازی مدیریت منابع انسانی

توصیه مرسر برای صد روز اول CHRO

نسخه ی به روز از منابع انسانی شرکت یار (HRBP 2.0)

مؤسسه ­ی مک­ کینزی

ویژگی‌های خاص کارگاه‌های آموزشی رایان راهبرد چیست؟

کارگاه‌های رایان راهبرد بر اساس مدل‌ها و روش‌های روز دنیا و با رویکرد ایجاد مهارت تخصصی تدارک دیده شده‌اند و یادگیری انجام موضوع آموزش پس از مشارکت فعال تضمین شده است. این مهارت‌ها برای مدیران و متخصصان منابع انسانی یک مزیت رقابتی ایجاد می‌کنند تا در موقعیت‌های شغلی مناسبی در این حرفه قرار گیرند.

رویکرد رایان راهبرد در ارائۀ خدمات مشاوره منابع انسانی چگونه است؟

رایان راهبرد تأکید زیادی به درونی‌سازی متدهای به کار گرفته‌شده در سازمان‌ها دارد. به طوری که تمامی پروژه‌های مشاوره پس از آموزش به ذینفعان و متولیان منابع انسانی سازمان آغاز می‌شوند. بدین ترتیب اجرا با آگاهی از دورنما و تسلط بر تکنیک همراه خواهد بود. سازمان نیز در آینده وابسته به مشاور نبوده و می‌تواند خود، به‌روز‌رسانی‌ها را متناسب با تغییرات پیش برد.

مطالب و یادداشت‌های وب سایت رایان راهبرد چابک چه ویژگی‌هایی دارد؟

کادر تحریریه رایان راهبرد چابک متشکل از متخصصان منابع انسانی با تسلط بر روزنامه‌نگاری است و متفاوت با فعالان دیجیتال مارکتینگ فعال در فضای مجازی و شبکه‌های اجتماعی، به کیفیت محتوا وفادارند. مطالب و یادداشت‌هایی که در وب سایت منتشر می‌شوند، عمدتاً محتوای تولیدی و یا ترجمه‌ای از روندها و سیگنال‌های موجود در فضای جهانی منابع انسانی است که خاص رایان راهبرد است. این محتواها برای اولین بار به زبان فارسی منتشر می‌شوند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Scroll to top
error: این محتوا محافظت شده است