ویرایش محتوا

مدیریت دورکاری و آموزش از راه دور

 آموزش از راه دور و مدیریت دورکاری

آموزش از راه دور: اگر سرپرستی تیمی با شرایط دورکاری  را بر عهده دارید و یا آموزش گروهی از دانش­ آموزان و یا دانش­جویان به شما سپرده شده و ناچارید از راه دور این مسئولیت را انجام دهید، در اینجا توصیه ­هایی برای شما آمده است:

لیستی از کارهایی که اعضای تیم یا دانش ­آموزان و شرکت­ کنندگان در دوره ­های آموزشی باید انجام دهند تهیه کنید. اگر هم به صورت انفرادی کار می­ کنید، لیست اولویت­ بندی انجام کارها فراموش نشود.

اگر هر کدام از اعضای تیم­ در کاری موفق شدند. حتماً داستان موفقیت و روش دستیابی به آن را برای دیگران بازگو کنید.

نکات مهم را یادداشت کرده و حتماً صورت­جلساتی شفاف تهیه کنید؛ هرچند جلسات مجازی باشند.
آموزش مجازی، آموزش غیر حضوری
آموزش از راه دور

از دیگر اعضا سؤال بپرسید. موضوعات مهم و روز را به دیگر اعضا اطلاع رسانی کنید.  و اگر قرار است اقدامی انجام دهند، حتماً اطمینان پیدا کنید که موضوع به اندازه ی کافی برایشان روشن است

به دغدغه ­های کارکنان و یا آموزش گیرندگان گوش فرا دهید. و بر این اساس به آنها بازخورد دهید. سعی کنید آنها را توانا به پیدا کردن راه حل کنید.

جلساتی برای به اشتراک گذاشتن دانش و آموزش اعضا برگزار کنید. آنها باید بتوانند این­گونه جلسات را هدایت کنند. این فرصت­ها در شرایط عادی و زمانی که کارهای روزمره تمام وقت شما را اشغال می­کنند به راحتی پیش نمی­ آیند.

سعی کنید با فراهم ­نمودن پشتیبانی ویژه در این دوران، به اندازه کافی انعطاف­ پذیر باشید. مخصوصاً برای آنهایی که ناتوانی جسمی دارند و یا اینکه با کاربرد تکنولوژی به اندازه کافی آشنایی ندارند یا به ابزارهای روز ارتباطی دسترسی ندارند.

آموزش مجازی

آموزش مجازی، آموزش اینترنتی، آموزش از راه دور
آموزش از راه دور، آموزش مجازی

مطالب و یادداشتها در مورد دورکاری:

واکسن هایی برای بهره وری در دورکاری

۹ فعالیت اساسی برای مدیریت مؤثر دورکاری

ویژگی‌های خاص کارگاه‌های آموزشی رایان راهبرد چیست؟

کارگاه‌های رایان راهبرد بر اساس مدل‌ها و روش‌های روز دنیا و با رویکرد ایجاد مهارت تخصصی تدارک دیده شده‌اند و یادگیری انجام موضوع آموزش پس از مشارکت فعال تضمین شده است. این مهارت‌ها برای مدیران و متخصصان منابع انسانی یک مزیت رقابتی ایجاد می‌کنند تا در موقعیت‌های شغلی مناسبی در این حرفه قرار گیرند.

رویکرد رایان راهبرد در ارائۀ خدمات مشاوره منابع انسانی چگونه است؟

رایان راهبرد تأکید زیادی به درونی‌سازی متدهای به کار گرفته‌شده در سازمان‌ها دارد. به طوری که تمامی پروژه‌های مشاوره پس از آموزش به ذینفعان و متولیان منابع انسانی سازمان آغاز می‌شوند. بدین ترتیب اجرا با آگاهی از دورنما و تسلط بر تکنیک همراه خواهد بود. سازمان نیز در آینده وابسته به مشاور نبوده و می‌تواند خود، به‌روز‌رسانی‌ها را متناسب با تغییرات پیش برد.

مطالب و یادداشت‌های وب سایت رایان راهبرد چابک چه ویژگی‌هایی دارد؟

کادر تحریریه رایان راهبرد چابک متشکل از متخصصان منابع انسانی با تسلط بر روزنامه‌نگاری است و متفاوت با فعالان دیجیتال مارکتینگ فعال در فضای مجازی و شبکه‌های اجتماعی، به کیفیت محتوا وفادارند. مطالب و یادداشت‌هایی که در وب سایت منتشر می‌شوند، عمدتاً محتوای تولیدی و یا ترجمه‌ای از روندها و سیگنال‌های موجود در فضای جهانی منابع انسانی است که خاص رایان راهبرد است. این محتواها برای اولین بار به زبان فارسی منتشر می‌شوند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Scroll to top
error: این محتوا محافظت شده است