آموزش مجازی مدیریت منابع انسانی

آموزش مجازی مدیریت منابع انسانی

همیشه درخواستهایی از سوی متخصصین و مدیران منابع انسانی و مخاطبان سایت داشته ایم

که علاقه مند به شرکت در دوره های آموزشی تخصصی منابع انسانی بودند (آموزش مجازی مدیریت منابع-انسانی)

ولی به علت مشغله های کاری، دوری مسافت و یا عدم تناسب زمانبندی کلاس با برنامه شخصی شان و اخیرا به علت کرونا، امکان حضور در دوره ها را نیافته اند. (آموزش مجازی مدیریت منابع-انسانی)

گفتنی است دوره های غیر حضوری مدیریت استعدادها، مدیریت عملکرد به روش توافقنامه عملکردی، برنامه ریزی کارراهه شغلی، جانشین پروری. ، طراحی ساختار سازمانی و ساختار منابع انسانی پیشرو در اولویت قرار گرفته اند. محتوای دوره به صورت فیلم، عکس و نمودار به زبان فارسی است. که به همراه توضیحات صوتی به صورت روزانه ارائه می گردد. در مواردی مطالب تکمیلی به زبان انگلیسی نیز در راستای موضوعات مورد آموزش، در اختیار مخاطبین قرار خواهد گرفت.

در کنار این آموزشها، ارائه مطالب و فایلهای تخصصی و در صورت لزوم، تهیه مطالب بر اساس نیازهای خاص مخاطبان و سفارش ایشان در دستور کار قرار گرفته است.

برای سازمانهایی نیز که آموزش الکترونیکی مدیرانشان به صورت جمعی را در اولویت قرار داده اند. نیز تسهیلاتی در نظر گرفته شده است.

شایان ذکر است که گواهینامه دوره ها نیز پس از طی دوره و ارائه نمونه تمرینی خواسته شده / آزمون نهایی به صورت الکترونیکی قابل ارائه خواهد بود؛ ضمن اینکه امکان ارائه گواهینامه پرینت شده صادره از سوی شرکت رایان راهبرد چابک نیز وجود خواهد داشت.

تلاش شده تا علاوه بر ارائه محتوای تخصصی، امکان مربی گری در زمینه آموزشی انتخاب شده نیز برای یادگیرندگان فراهم گردد. بدین منظور علاوه بر اینکه نمونه های تمرینی توسط استاد دوره مورد بازبینی قرار خواهد گرفت،. شرکت کنندگان امکان رفع سؤالات خود و یا بیان نظرات خود در طی دوره و حتی پس از آن. در انجمنهای مجازی منابع انسانی وب سایت رایان راهبرد چابک و یا از طریق ایمیل به استاد را نیز خواهند داشت؛ ایشان با هماهنگی قبلی می توانند دو بار در طول دوره به صورت مستقیم با یکی از اساتید آموزش منابع انسانی رایان راهبرد چابک صحبت نموده و راهنمایی بخواهند.

به منظور ثبت نام و شرکت در دوره های غیرحضوری لازم است گامهای ذیل پیگیری شوند:

  1. ورود به وب سایت isurvey.ir 
  2. انتخاب دوره 
  3. خرید دوره
  4. واریز الکترونیکی مبلغ شهریه
  5. شرکت در دوره با مرور مطالب روزانه قابل دسترس در وب سایت
  6. در صورت نیاز به گواهینامه و یا جزوه پرینت شده نیاز به انتخاب این خدمات به صورت جداگانه می باشد.

کارشناسان آموزش رایان راهبرد چابک از طریق شماره تلفن ۴۴۶۶۷۴۰۸ آماده راهنمایی برای ثبت نام و شروع دوره خواهند بود.

آموزش مجازی مدیریت منابع انسانی
آموزش مجازی مدیریت منابع انسانی

با آرزوی موفقیت

خدمات غیرحضوری شرکت رایان راهبرد چابک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Scroll to top