ویرایش محتوا

استراتژی رایان راهبرد چابک

ججذب، آموزش و پرورش زبده ترین استعدادهای منابع انسانی کشور، استراتژی رایان راهبرد چابک برای سفیران منابع انسانی سازمانها است. بدین ترتیب خزانه ای از متخصصان منابع انسانی به عنوان سفیران منابع انسانی سازمانها، آن را به عنوان شرکت یار و شریک استراتژیک کسب و کار و همراه سرمایه های انسانی سازمانها معرفی نموده است.

این متخصصان که با برنامه کارراهه منابع انسانی رایان راهبرد چابک سازگار شده اند، تحقیقات سالانه حقوق و مزایا را انجام می دهند. گروه و شبکه های اجتماعی منابع انسانی ایران که به عنوان بزرگترین گروه مجازی در زمینه مدیریت منابع انسانی در سال ۱۳۸۸ راه اندازی شده و بسیاری از کارشناسان و متولیان منابع انسانی کشور در آن عضویت دارند، به همراه شرکتهایی که علاقمند به همکاری در این تحقیق هستند، منابع داده ها را تشکیل می دهند.

استقرار سیستمهای مختلف منابع انسانی از قبیل جبران خدمت و مزایا، کارراهه و جانشین پروری، مدیریت استعدادها از دیگر راههایی است که رایان راهبرد چابک بدانها اتکا می نماید.

در کنار فعالیتهای مشاوره ای، این شرکت اطلاعات روز دنیا را فراهم نموده و به رایگان در اختیار علاقه مندان قرار می دهد. این یافته ها، علاوه بر وب سایت، در نشریات کشور نیز منتشر می گردند.

ویژگی‌های خاص کارگاه‌های آموزشی رایان راهبرد چیست؟

کارگاه‌های رایان راهبرد بر اساس مدل‌ها و روش‌های روز دنیا و با رویکرد ایجاد مهارت تخصصی تدارک دیده شده‌اند و یادگیری انجام موضوع آموزش پس از مشارکت فعال تضمین شده است. این مهارت‌ها برای مدیران و متخصصان منابع انسانی یک مزیت رقابتی ایجاد می‌کنند تا در موقعیت‌های شغلی مناسبی در این حرفه قرار گیرند.

رویکرد رایان راهبرد در ارائۀ خدمات مشاوره منابع انسانی چگونه است؟

رایان راهبرد تأکید زیادی به درونی‌سازی متدهای به کار گرفته‌شده در سازمان‌ها دارد. به طوری که تمامی پروژه‌های مشاوره پس از آموزش به ذینفعان و متولیان منابع انسانی سازمان آغاز می‌شوند. بدین ترتیب اجرا با آگاهی از دورنما و تسلط بر تکنیک همراه خواهد بود. سازمان نیز در آینده وابسته به مشاور نبوده و می‌تواند خود، به‌روز‌رسانی‌ها را متناسب با تغییرات پیش برد.

مطالب و یادداشت‌های وب سایت رایان راهبرد چابک چه ویژگی‌هایی دارد؟

کادر تحریریه رایان راهبرد چابک متشکل از متخصصان منابع انسانی با تسلط بر روزنامه‌نگاری است و متفاوت با فعالان دیجیتال مارکتینگ فعال در فضای مجازی و شبکه‌های اجتماعی، به کیفیت محتوا وفادارند. مطالب و یادداشت‌هایی که در وب سایت منتشر می‌شوند، عمدتاً محتوای تولیدی و یا ترجمه‌ای از روندها و سیگنال‌های موجود در فضای جهانی منابع انسانی است که خاص رایان راهبرد است. این محتواها برای اولین بار به زبان فارسی منتشر می‌شوند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Scroll to top
error: این محتوا محافظت شده است