استراتژی رایان راهبرد چابک

ججذب، آموزش و پرورش زبده ترین استعدادهای منابع انسانی کشور، استراتژی رایان راهبرد چابک برای سفیران منابع انسانی سازمانها است. بدین ترتیب خزانه ای از متخصصان منابع انسانی به عنوان سفیران منابع انسانی سازمانها، آن را به عنوان شرکت یار و شریک استراتژیک کسب و کار و همراه سرمایه های انسانی سازمانها معرفی نموده است.

این متخصصان که با برنامه کارراهه منابع انسانی رایان راهبرد چابک سازگار شده اند، تحقیقات سالانه حقوق و مزایا را انجام می دهند. گروه و شبکه های اجتماعی منابع انسانی ایران که به عنوان بزرگترین گروه مجازی در زمینه مدیریت منابع انسانی در سال ۱۳۸۸ راه اندازی شده و بسیاری از کارشناسان و متولیان منابع انسانی کشور در آن عضویت دارند، به همراه شرکتهایی که علاقمند به همکاری در این تحقیق هستند، منابع داده ها را تشکیل می دهند.

استقرار سیستمهای مختلف منابع انسانی از قبیل جبران خدمت و مزایا، کارراهه و جانشین پروری، مدیریت استعدادها از دیگر راههایی است که رایان راهبرد چابک بدانها اتکا می نماید.

در کنار فعالیتهای مشاوره ای، این شرکت اطلاعات روز دنیا را فراهم نموده و به رایگان در اختیار علاقه مندان قرار می دهد. این یافته ها، علاوه بر وب سایت، در نشریات کشور نیز منتشر می گردند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Scroll to top