ویرایش محتوا

ارتباطات سازمانی و چارت

شبکه ارتباط کسب و کار اجتماعی

ارتباطات سازمانی بسیار فراتر از ترسیم چارت و نموداری است که مشاغل متجانس را به هم متصل می کند.

اینکه تعداد افراد مناسب برای اینکه گزارش دهی و جریان دستور به خوبی انجام شود تابع متغیرهای مختلفی است که طراح ساختار بایستی مورد توجه قرار دهد. طراحی سازمان در کسب و کارهایی که در خاور میانه واقع شده اند، متفاوت با طراحی سازمان در آمریکای لاتین و اروپاست. 

کارکنان نیز از مسیر شغلی خود انتظارات متفاوتی در این مناطق دارند. این عامل به عنوان نمونه باعث می شود که طراحی سازمان ها در خاورمیانه بیشتر عمودی و در کشورهای اروپایی تخت شود.

ساختار منابع انسانی و ارتباطات سازمانی
ساختار منابع انسانی و ارتباطات معمول روی کارآمدی سازمان اثرگذار است

عوامل مؤثر در طراحی ارتباطات سازمانی

میزان دانش کارکنان و میزان سرپرستی مورد نیاز با توجه به ماهیت کار، پراکندگی جغرافیایی شعبات (در صورت وجود) و نوع تکنولوژی همگی بر نحوه ارتباطات بین مشاغل و کارکنان با مدیران مؤثر است. ورود تکنولوژی های جدید ارتباطی از قبیل ایمیل، گروه های مجازی، شبکه های اجتماعی این ارتباطات را محتاج مداقه بیشتر نموده اند.

طراحی و ساختار ارتباطات در سازمان

ساختمان کلنگی؛ سازمان کلنگی

خلق فرهنگ ارتباطی در سازمان

نقش مزاج کارکنان در جذب شایسته و مدیریت عملکرد منابع انسانی

تفاوت منابع انسانی شرکت یار HRBP با سایر پارادایم های مدیریت منابع انسانی

ویژگی‌های خاص کارگاه‌های آموزشی رایان راهبرد چیست؟

کارگاه‌های رایان راهبرد بر اساس مدل‌ها و روش‌های روز دنیا و با رویکرد ایجاد مهارت تخصصی تدارک دیده شده‌اند و یادگیری انجام موضوع آموزش پس از مشارکت فعال تضمین شده است. این مهارت‌ها برای مدیران و متخصصان منابع انسانی یک مزیت رقابتی ایجاد می‌کنند تا در موقعیت‌های شغلی مناسبی در این حرفه قرار گیرند.

رویکرد رایان راهبرد در ارائۀ خدمات مشاوره منابع انسانی چگونه است؟

رایان راهبرد تأکید زیادی به درونی‌سازی متدهای به کار گرفته‌شده در سازمان‌ها دارد. به طوری که تمامی پروژه‌های مشاوره پس از آموزش به ذینفعان و متولیان منابع انسانی سازمان آغاز می‌شوند. بدین ترتیب اجرا با آگاهی از دورنما و تسلط بر تکنیک همراه خواهد بود. سازمان نیز در آینده وابسته به مشاور نبوده و می‌تواند خود، به‌روز‌رسانی‌ها را متناسب با تغییرات پیش برد.

مطالب و یادداشت‌های وب سایت رایان راهبرد چابک چه ویژگی‌هایی دارد؟

کادر تحریریه رایان راهبرد چابک متشکل از متخصصان منابع انسانی با تسلط بر روزنامه‌نگاری است و متفاوت با فعالان دیجیتال مارکتینگ فعال در فضای مجازی و شبکه‌های اجتماعی، به کیفیت محتوا وفادارند. مطالب و یادداشت‌هایی که در وب سایت منتشر می‌شوند، عمدتاً محتوای تولیدی و یا ترجمه‌ای از روندها و سیگنال‌های موجود در فضای جهانی منابع انسانی است که خاص رایان راهبرد است. این محتواها برای اولین بار به زبان فارسی منتشر می‌شوند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Scroll to top
error: این محتوا محافظت شده است