ویرایش محتوا

بخشنامه های مزد وزارت کار در سال های مختلف

بخشنامه حداقل مزد کارگران در سال های مختلف

لینک بخشنامه مزد وزارت کار

در لینک های ذیل عین بخشنامه های صادره وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی (وزارت کار و امور اجتماعی سابق) از سال ۱۳۸۷ تاکنون قرار دارد.

محتوای این بخشنامه ها شامل حداقل دستمزد ابلاغی، میزان افزایش مزد مصوب برای سایر سطوح، سنوات، فوق العاده های خوار و بار و مسکن و نیز حق اولاد در هر کدام از این سال هاست.

دانلود اصل پی دی اف بخشنامه های دستمزد دربرگیرنده افزایش حداقل حقوق و نیز افزایش سایر سطوح دستمزد کارگران و تصویب نامه شورای عالی کار در سال های مختلف برای متخصصان و کارشناسان جبران خدمت و نیز طرح طبقه بندی مشاغل مفید و کاربردی است.

به طوری که می توانند با ارجاع به آن، صحت محاسبات سال های گذشته را سنجیده و نیز پاسخگوی ابهامات کارکنان درخصوص مسائل جبران خدمت باشند.

این فایلها به صورت pdf هستند و برای دانلود کردن کافی است روی لینک دلخواه کلیک کنید. هر کدام از این فایل ها در سال صدور طی نوشته های جداگانه توضیح داده شده اند که با جستجو در قسمت جستجوی بالای صفحه ی اصلی قابل یافتن و مطالعه هستند.

بخشنامه مزد ۱۴۰۳ (جدید)

بخشنامه مزد ۱۴۰۲

بخشنامه مزد ۱۴۰۱

بخشنامه مزد ۱۴۰۰

بخشنامه مزد ۱۳۹۹

بخشنامه مزد ۱۳۹۸

بخشنامه مزد ۱۳۹۷

بخشنامه مزد ۱۳۹۶

بخشنامه مزد ۱۳۹۵

بخشنامه مزد ۱۳۹۴

بخشنامه مزد ۱۳۹۳

جدول خلاصه تغییرات مزد در سال ۱۳۹۳

مصوبه حق مسکن کارگران در سال ۱۳۹۳

بخشنامه مزد۱۳۹۲

بخشنامه تغییر کمک هزینه اقلام مصرفی در مرداد ۹۲

جدول خلاصه تغییرات مزد در ۹۲ با تغییرات مرداد ماه

بخشنامه مزد ۱۳۹۱

بخشنامه مزد ۱۳۹۰

بخشنامه مزد ۱۳۸۹

بخشنامه مزد ۱۳۸۸

بخشنامه مزد ۱۳۸۷

شفافیت جبران خدمت

ویژگی‌های خاص کارگاه‌های آموزشی رایان راهبرد چیست؟

کارگاه‌های رایان راهبرد بر اساس مدل‌ها و روش‌های روز دنیا و با رویکرد ایجاد مهارت تخصصی تدارک دیده شده‌اند و یادگیری انجام موضوع آموزش پس از مشارکت فعال تضمین شده است. این مهارت‌ها برای مدیران و متخصصان منابع انسانی یک مزیت رقابتی ایجاد می‌کنند تا در موقعیت‌های شغلی مناسبی در این حرفه قرار گیرند.

رویکرد رایان راهبرد در ارائۀ خدمات مشاوره منابع انسانی چگونه است؟

رایان راهبرد تأکید زیادی به درونی‌سازی متدهای به کار گرفته‌شده در سازمان‌ها دارد. به طوری که تمامی پروژه‌های مشاوره پس از آموزش به ذینفعان و متولیان منابع انسانی سازمان آغاز می‌شوند. بدین ترتیب اجرا با آگاهی از دورنما و تسلط بر تکنیک همراه خواهد بود. سازمان نیز در آینده وابسته به مشاور نبوده و می‌تواند خود، به‌روز‌رسانی‌ها را متناسب با تغییرات پیش برد.

مطالب و یادداشت‌های وب سایت رایان راهبرد چابک چه ویژگی‌هایی دارد؟

کادر تحریریه رایان راهبرد چابک متشکل از متخصصان منابع انسانی با تسلط بر روزنامه‌نگاری است و متفاوت با فعالان دیجیتال مارکتینگ فعال در فضای مجازی و شبکه‌های اجتماعی، به کیفیت محتوا وفادارند. مطالب و یادداشت‌هایی که در وب سایت منتشر می‌شوند، عمدتاً محتوای تولیدی و یا ترجمه‌ای از روندها و سیگنال‌های موجود در فضای جهانی منابع انسانی است که خاص رایان راهبرد است. این محتواها برای اولین بار به زبان فارسی منتشر می‌شوند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Scroll to top
error: این محتوا محافظت شده است