بخشنامه های مزد در سالهای مختلف

لینک بخشنامه مزد وزارت کار

در لینکهای ذیل عین بخشنامه مزد صادره وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی (وزارت کار و امور اجتماعی سابق) از سال ۱۳۸۷ تاکنون قرار دارد. محتوای این بخشنامه ها شامل حداقل مزد ابلاغی، میزان افزایش مزد مصوب برای سایر سطوح مزدی، مزد سنوات، فوق العاده های خوار و بار و مسکن و نیز حق اولاد در هر کدام از این سالها می باشد.

این فایلها به صورت pdf هستند و برای دانلود کردن کافی است روی لینک دلخواه کلیک کنید. 

بخشنامه مزد ۱۴۰۰

بخشنامه مزد ۱۳۹۹

بخشنامه مزد ۱۳۹۸

بخشنامه مزد ۱۳۹۷

بخشنامه مزد ۱۳۹۶

بخشنامه مزد ۱۳۹۵

بخشنامه مزد ۱۳۹۴

بخشنامه مزد ۱۳۹۳

جدول خلاصه تغییرات مزد در سال ۱۳۹۳

مصوبه حق مسکن کارگران در سال ۱۳۹۳

بخشنامه مزد۱۳۹۲

بخشنامه تغییر کمک هزینه اقلام مصرفی در مرداد ۹۲

جدول خلاصه تغییرات مزد در ۹۲ با تغییرات مرداد ماه

بخشنامه مزد ۱۳۹۱

بخشنامه مزد ۱۳۹۰

بخشنامه مزد ۱۳۸۹

بخشنامه مزد ۱۳۸۸

بخشنامه مزد ۱۳۸۷

 

ویژگی‌های خاص کارگاه‌های آموزشی رایان راهبرد چیست؟

کارگاه‌های رایان راهبرد بر اساس مدل‌ها و روش‌های روز دنیا و با رویکرد ایجاد مهارت تخصصی تدارک دیده شده‌اند و یادگیری انجام موضوع آموزش پس از مشارکت فعال تضمین شده است. این مهارت‌ها برای مدیران و متخصصان منابع انسانی یک مزیت رقابتی ایجاد می‌کنند تا در موقعیت‌های شغلی مناسبی در این حرفه قرار گیرند.

رویکرد رایان راهبرد در ارائۀ خدمات مشاوره منابع انسانی چگونه است؟

رایان راهبرد تأکید زیادی به درونی‌سازی متدهای به کار گرفته‌شده در سازمان‌ها دارد. به طوری که تمامی پروژه‌های مشاوره پس از آموزش به ذینفعان و متولیان منابع انسانی سازمان آغاز می‌شوند. بدین ترتیب اجرا با آگاهی از دورنما و تسلط بر تکنیک همراه خواهد بود. سازمان نیز در آینده وابسته به مشاور نبوده و می‌تواند خود، به‌روز‌رسانی‌ها را متناسب با تغییرات پیش برد.

مطالب و یادداشت‌های وب سایت رایان راهبرد چابک چه ویژگی‌هایی دارد؟

کادر تحریریه رایان راهبرد چابک متشکل از متخصصان منابع انسانی با تسلط بر روزنامه‌نگاری است و متفاوت با فعالان دیجیتال مارکتینگ فعال در فضای مجازی و شبکه‌های اجتماعی، به کیفیت محتوا وفادارند. مطالب و یادداشت‌هایی که در وب سایت منتشر می‌شوند، عمدتاً محتوای تولیدی و یا ترجمه‌ای از روندها و سیگنال‌های موجود در فضای جهانی منابع انسانی است که خاص رایان راهبرد است. این محتواها برای اولین بار به زبان فارسی منتشر می‌شوند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Scroll to top