ویرایش محتوا

توسعه یک برنامه کارراهه شغلی

کارراهه شغلی و مدیریت استعداد در منابع انسانی

برنامه کارراهه شغلی به شما کمک می کند سطح مهارت ها و علائق تان به همراه بهترین مسیر شغلی که با استعدادهایتان متناسب بوده را تعیین کرده و نوع مهارت ها و آموزش هایی که برای مسیر انتخاب شده لازم است را مشخص نمایید.

امروزه بسیاری از افراد حرفه ای به این موضوع و آینده ی شغلی خود که به تبع آن ساخته می شود بسیار توجه می کنند. آنها ریسک این موضوع را نمی پذیرند که آینده و مسیر شغلی خود را به سازمانی بسپارند که شاید این موضوع برای آنها در درجه یی اول اهمیت قرار ندارد. 

با توسعه این برنامه می‌توانید روی آنچه که می‌خواهید انجام دهید و اینکه چطور به آنجا برسید تمرکز نمایید تا در زمان ایجاد رزومه درک بهتری از مهارت ها و تجربیات تان برای مذاکره با کارفرمای بالقوه داشته باشید.

در فایل اینفوگرافیک موجود در لینک، مراحل لازم برای طراحی یک مسیر شغلی ذکر شده است که خصوصاً برای افرادی که در نظر دارند برای آینده شغلی خود تصمیم گیری کنند مفید است.

 

مطالب و یادداشت ها در این زمینه:

کارراهه به مثابه صخره نوردی

نردبان دو مسیره

آموزش کارراهه شغلی

مفاهیم مدیریت استعداد و مسیر شغلی

لینک دانلود فایل اینفوگرافیک

کلیپ شفافیت در جبران خدمت (یوتیوب)

ویژگی‌های خاص کارگاه‌های آموزشی رایان راهبرد چیست؟

کارگاه‌های رایان راهبرد بر اساس مدل‌ها و روش‌های روز دنیا و با رویکرد ایجاد مهارت تخصصی تدارک دیده شده‌اند و یادگیری انجام موضوع آموزش پس از مشارکت فعال تضمین شده است. این مهارت‌ها برای مدیران و متخصصان منابع انسانی یک مزیت رقابتی ایجاد می‌کنند تا در موقعیت‌های شغلی مناسبی در این حرفه قرار گیرند.

رویکرد رایان راهبرد در ارائۀ خدمات مشاوره منابع انسانی چگونه است؟

رایان راهبرد تأکید زیادی به درونی‌سازی متدهای به کار گرفته‌شده در سازمان‌ها دارد. به طوری که تمامی پروژه‌های مشاوره پس از آموزش به ذینفعان و متولیان منابع انسانی سازمان آغاز می‌شوند. بدین ترتیب اجرا با آگاهی از دورنما و تسلط بر تکنیک همراه خواهد بود. سازمان نیز در آینده وابسته به مشاور نبوده و می‌تواند خود، به‌روز‌رسانی‌ها را متناسب با تغییرات پیش برد.

مطالب و یادداشت‌های وب سایت رایان راهبرد چابک چه ویژگی‌هایی دارد؟

کادر تحریریه رایان راهبرد چابک متشکل از متخصصان منابع انسانی با تسلط بر روزنامه‌نگاری است و متفاوت با فعالان دیجیتال مارکتینگ فعال در فضای مجازی و شبکه‌های اجتماعی، به کیفیت محتوا وفادارند. مطالب و یادداشت‌هایی که در وب سایت منتشر می‌شوند، عمدتاً محتوای تولیدی و یا ترجمه‌ای از روندها و سیگنال‌های موجود در فضای جهانی منابع انسانی است که خاص رایان راهبرد است. این محتواها برای اولین بار به زبان فارسی منتشر می‌شوند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Scroll to top
error: این محتوا محافظت شده است