دوره مدیریت عملکرد بر اساس توافقنامه عملکردی

مدیریت عملکرد کارکنان

 “دوره مدیریت عملکرد بر مبنای توافقنامه عملکردی

دوره مدیریت عملکرد با هدف مشارکت و با تمرکز بر ارتقای شایستگی ها و توانمندی های مدیران ارشد سازمانها و متخصصان منابع انسانی که متولی ساماندهی این امور در سازمان هستند برگزار خواهد گردید. 

در این دوره مدیران از نگرش های سنتی ارزیابی عملکرد فاصله گرفته و از اینکه فرم واحدی را برای ارزیابی تمامی افراد مورد استفاده قرار دهند دوری می کنند. بدین ترتیب مفهوم مدیریت عملکرد فراتر از تنها ارزیابی کارکنان دیده شده؛ ضمن اینکه با مفاهیم شاخصهای کلیدی عملکرد، توافقنامه های عملکردی و دوره های ارزیابی و نحوه ارائه بازخورد و اقدامات اصلاحی نیز آشنا شده و فرمهای طراحی شده بدین منظور را دریافت خواهند نمود.

منابعی نیز برای مطالعه بیشتر و فراتر از دوره به زبانهای فارسی و انگلیسی در اختیار ایشان قرار خواهد گرفت.

دوره مدیریت عملکرد بر اساس توافقنامه عملکردی به صورت وبیناری در ۱۹ اسفند ۱۴۰۰ از ساعت ۹:۳۰ تا ۱۶:۳۰ برگزار خواهد شد.

شایان ذکر است تمامی فرمهایی مورد استفاده در فرآیند مدیریت عملکرد توسط کارشناسان بین المللی طراحی شده و در داخل ترجمه و متناسب سازی شده نیز متناسب با مباحث مطروحه برای شرکت کنندگان ارسال خواهد گردید.

به منظور تقویت تبحر، کارهای عملی نیز در دوره گنجانده شده که توسط مدرس دوره مورد بررسی قرار گرفته و بازخوردهای اصلاحی برای تک تک شرکت کنندگان ارسال خواهد گردید.

همچنین شرکت کنندگان امکان خواهند داشت تا سؤالات موردی خود را در خصوص مباحث دوره از طریق ایمیل و سایر شبکه های اجتماعی که در آن عضو خواهند گردید، به بحث گذاشته و راهکار مناسب را برای مشکلات عملی خود پیدا کنند.

در پایان دوره با توجه به فعالیتهای عملی انجام شده گواهینامه دوزبانه طی دوره توسط شرکت مشاوره منابع انسانی رایان راهبرد چابک صادر خواهد شد.

دوره مدیریت عملکرد
 “دوره مدیریت عملکرد بر مبنای توافقنامه های عملکردی

با در نظر گرفتن این نکته که یکی از موانع مهم درتوسعه مدیران، عدم امکان اختصاص وقت برای توسعه فردی و بهبود مهارتهای مدیریتیشان است و فاصله مکانی و زمان صرف شده در ترافیکهای سنگین مزید بر علت شده و ایشان را از این امر حیاتی برای کارراهه مدیریتی دورتر می کند، این دوره به صورت غیرحضوری نیز برگزار می گردد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر از شما دعوت می شود پیامی به شماره واتساپ ۰۹۳۳۱۳۸۲۲۱۱ ارسال نموده و یا با شماره تلفن ۴۴۶۶۷۴۰۸ تماس برقرار نمایید.

دوره آموزش مدیریت عملکرد
دوره آموزش مدیریت عملکرد بر اساس توافق نامه آموزشی

از علاقه مندان به شرکت در دوره دعوت می شود جهت ثبت نام، با شماره واتساپی ۰۹۳۳۱۳۸۲۲۱۱ و یا تلفن ۰۲۱۴۴۶۶۷۴۰۹ هماهنگی نمایند.

دوره مدیریت عملکرد بر اساس توافقنامه عملکردی

آموزش مدیریت منابع انسانی زمستان 1400
تقویم آموزش مدیریت منابع انسانی در فصل زمستان ۱۴۰۰ منابع انسانی رایان راهبرد چابک

مطالب و یادداشت های مرتبط با مدیریت عملکرد:

تحولات پیش روی مدیریت عملکرد

مدیریت عملکرد سنتی/ چابک

مدیریت عملکرد دورکاری و چالش های شیوع کرونا

مدیریت عملکرد چابک کارکنان

بهبود مدیریت عملکرد

مدیریت عملکرد در بحران (کرونا)

توزیع اجباری در مدیریت عملکرد

گامهایی برای اجرای مدیریت عملکرد اثربخش

منابع انسانی ایران

 

ویژگی‌های خاص کارگاه‌های آموزشی رایان راهبرد چیست؟

کارگاه‌های رایان راهبرد بر اساس مدل‌ها و روش‌های روز دنیا و با رویکرد ایجاد مهارت تخصصی تدارک دیده شده‌اند و یادگیری انجام موضوع آموزش پس از مشارکت فعال تضمین شده است. این مهارت‌ها برای مدیران و متخصصان منابع انسانی یک مزیت رقابتی ایجاد می‌کنند تا در موقعیت‌های شغلی مناسبی در این حرفه قرار گیرند.

رویکرد رایان راهبرد در ارائۀ خدمات مشاوره منابع انسانی چگونه است؟

رایان راهبرد تأکید زیادی به درونی‌سازی متدهای به کار گرفته‌شده در سازمان‌ها دارد. به طوری که تمامی پروژه‌های مشاوره پس از آموزش به ذینفعان و متولیان منابع انسانی سازمان آغاز می‌شوند. بدین ترتیب اجرا با آگاهی از دورنما و تسلط بر تکنیک همراه خواهد بود. سازمان نیز در آینده وابسته به مشاور نبوده و می‌تواند خود، به‌روز‌رسانی‌ها را متناسب با تغییرات پیش برد.

مطالب و یادداشت‌های وب سایت رایان راهبرد چابک چه ویژگی‌هایی دارد؟

کادر تحریریه رایان راهبرد چابک متشکل از متخصصان منابع انسانی با تسلط بر روزنامه‌نگاری است و متفاوت با فعالان دیجیتال مارکتینگ فعال در فضای مجازی و شبکه‌های اجتماعی، به کیفیت محتوا وفادارند. مطالب و یادداشت‌هایی که در وب سایت منتشر می‌شوند، عمدتاً محتوای تولیدی و یا ترجمه‌ای از روندها و سیگنال‌های موجود در فضای جهانی منابع انسانی است که خاص رایان راهبرد است. این محتواها برای اولین بار به زبان فارسی منتشر می‌شوند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Scroll to top