دوره مدیریت عملکرد بر اساس توافقنامه عملکردی

مدیریت عملکرد کارکنان

دوره مدیریت عملکرد با هدف مشارکت و با تمرکز بر ارتقای شایستگی ها و توانمندی های مدیران ارشد سازمان ها و متخصصان منابع انسانی که متولی ساماندهی این امور در سازمان هستند برگزار می شود. 

در این دوره مدیران از نگرش های سنتی ارزیابی عملکرد فاصله گرفته و از اینکه فرم واحدی را برای ارزیابی تمامی افراد مورد استفاده قرار دهند دوری می کنند. بدین ترتیب مفهوم مدیریت عملکرد فراتر از تنها ارزیابی کارکنان دیده شده؛ ضمن اینکه با مفاهیم شاخص های کلیدی عملکرد، توافق نامه های عملکردی و دوره های ارزیابی و نحوه ارائه بازخورد و اقدامات اصلاحی نیز آشنا شده و فرم های طراحی شده بدین منظور را دریافت خواهند نمود.

منابعی نیز برای مطالعه بیشتر و فراتر از دوره به زبان های فارسی و انگلیسی در اختیار ایشان قرار خواهد گرفت.

دوره مدیریت عملکرد بر اساس توافقنامه عملکردی به صورت وبیناری در بهار ۱۴۰۲ از ساعت ۹:۳۰ تا ۱۶:۳۰ برگزار خواهد شد.

شایان ذکر است فرم های مورد استفاده در فرآیند مدیریت عملکرد توسط کارشناسان بین المللی طراحی شده و در داخل ترجمه و متناسب سازی شده نیز متناسب با مباحث مطروحه برای شرکت کنندگان ارسال خواهد گردید. ویژگی این فرم ها باز بودن فضای فعالیت برای هدف گذاری و پایش عملکرد متناسب با شرایط واحدها و هر شغل است.

به منظور تقویت تبحر، کارهای عملی نیز در دوره گنجانده شده که توسط مدرس دوره مورد بررسی قرار گرفته و بازخوردهای اصلاحی برای تک تک شرکت کنندگان ارسال خواهد گردید.

همچنین شرکت کنندگان امکان خواهند داشت تا سؤالات موردی خود را در خصوص مباحث دوره از طریق ایمیل و سایر شبکه های اجتماعی که در آن عضو خواهند گردید، به بحث گذاشته و راهکار مناسب را برای مشکلات عملی خود پیدا کنند.

در پایان دوره با توجه به فعالیت های عملی انجام شده گواهینامه دوزبانه طی دوره توسط شرکت مشاوره منابع انسانی رایان راهبرد چابک صادر خواهد شد.

با در نظر گرفتن این نکته که یکی از موانع مهم درتوسعه مدیران، عدم امکان اختصاص وقت برای توسعه فردی و بهبود مهارت های مدیریتی شان است و فاصله مکانی و زمان صرف شده در ترافیک های سنگین مزید بر علت شده و ایشان را از این امر حیاتی برای کارراهه مدیریتی دورتر می کند، این دوره به صورت غیرحضوری نیز برگزار می گردد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر از شما دعوت می شود پیامی به شماره واتساپ ۰۹۳۳۱۳۸۲۲۱۱ ارسال نموده و یا با شماره تلفن ۴۴۶۶۷۴۰۸ تماس برقرار نمایید.

دوره آموزش مدیریت عملکرد
دوره آموزش مدیریت عملکرد بر اساس توافق نامه عملکردی

از علاقه مندان به شرکت در دوره دعوت می شود جهت ثبت نام، با شماره واتساپی ۰۹۳۳۱۳۸۲۲۱۱ و یا تلفن ۰۲۱۴۴۶۶۷۴۰۹ هماهنگی نمایند.

دوره مدیریت عملکرد بر اساس توافقنامه عملکردی

 

تقویم آموزش منابع انسانی و کارگاه و دوره مدیریت
تقویم آموزشی و برنامه آموزش منابع انسانی و کارگاه های هی گروپ دیکوم کرک پاتریک سروکوال مرسر در زمستان ۱۴۰۱

گواهینامه های صادر شده برای شرکت کنندگان در این دوره

شرکت کنندگان دوره می توانند با وارد کردن شماره گواهینامه (۸ رقم) در قسمت زیر، گواهینامه خود را مشاهده کنند. یا این شماره را در اختیار شرکت مورد نظر قرار دهند تا از صحت گواهینامه ی صادره اطمینان پیدا کنند. شماره گواهینامه از طرف شرکت رایان راهبرد پس از قبولی در آزمون پایانی در اختیار شرکت کنندگان قرار خواهد گرفت.

 

مطالب و یادداشت های مرتبط با مدیریت عملکرد:

تحولات پیش روی مدیریتِ عملکرد

مدیریتِ عملکرد سنتی/ چابک

مدیریتِ عملکرد دورکاری و چالش های شیوع کرونا

مدیریت  عملکرد چابک کارکنان

بهبود مدیریت  عملکرد

مدیریت عملکرد در بحران (کرونا)

توزیع اجباری در مدیریت  عملکرد

گامهایی برای اجرای مدیریت  عملکرد اثربخش

منابع انسانی ایران

 

ویژگی‌های خاص کارگاه‌های آموزشی رایان راهبرد چیست؟

کارگاه‌های رایان راهبرد بر اساس مدل‌ها و روش‌های روز دنیا و با رویکرد ایجاد مهارت تخصصی تدارک دیده شده‌اند و یادگیری انجام موضوع آموزش پس از مشارکت فعال تضمین شده است. این مهارت‌ها برای مدیران و متخصصان منابع انسانی یک مزیت رقابتی ایجاد می‌کنند تا در موقعیت‌های شغلی مناسبی در این حرفه قرار گیرند.

رویکرد رایان راهبرد در ارائۀ خدمات مشاوره منابع انسانی چگونه است؟

رایان راهبرد تأکید زیادی به درونی‌سازی متدهای به کار گرفته‌شده در سازمان‌ها دارد. به طوری که تمامی پروژه‌های مشاوره پس از آموزش به ذینفعان و متولیان منابع انسانی سازمان آغاز می‌شوند. بدین ترتیب اجرا با آگاهی از دورنما و تسلط بر تکنیک همراه خواهد بود. سازمان نیز در آینده وابسته به مشاور نبوده و می‌تواند خود، به‌روز‌رسانی‌ها را متناسب با تغییرات پیش برد.

مطالب و یادداشت‌های وب سایت رایان راهبرد چابک چه ویژگی‌هایی دارد؟

کادر تحریریه رایان راهبرد چابک متشکل از متخصصان منابع انسانی با تسلط بر روزنامه‌نگاری است و متفاوت با فعالان دیجیتال مارکتینگ فعال در فضای مجازی و شبکه‌های اجتماعی، به کیفیت محتوا وفادارند. مطالب و یادداشت‌هایی که در وب سایت منتشر می‌شوند، عمدتاً محتوای تولیدی و یا ترجمه‌ای از روندها و سیگنال‌های موجود در فضای جهانی منابع انسانی است که خاص رایان راهبرد است. این محتواها برای اولین بار به زبان فارسی منتشر می‌شوند.

2 دیدگاه در مورد “دوره مدیریت عملکرد بر اساس توافقنامه عملکردی

 1. با سلام و احترام، ضمن تشکر از برگزاری دوره های مفیدتان
  نکته لازم به ذکر به نظرم این است که با توجه به محدودیت زمان دوره بعضا مطالب جدی تر و کلیدی تر معمولا به ساعتهای انتهای دوره موکول می شود، که به دلیل کمبود وقت فرصت کافی به این مطالب اختصاص نمی یابد. در صورت صلاحدید ترتیبی اتخاذ شود که این مباحث حداکثر در وقت اول و دوم جمع بندی شوند.
  ضمنا یک سوالی که از استاد محترم داشتم این بود که ایا دوره های اموزش عملکرد و برنامه ریزی کارراهه هم بر اساس روش گروه هی بود یا خیر.
  با تشکر مجدد و با امید شرکت در دوره های بعدی.

  1. با سلام و احترام و تشکر از بازخوردتان
   تلاش بر این است که در دوره ی برنامه ریزی کارراهه برای استعدادها (که در گذشته دو روزه بوده و لی با تازگی در یک روز برگزار می شود) و مباحث فنی و پیچیده ای دارد، این برنامه ریزی و تغییر را از دوره های آتی اعمال کنیم.
   در پاسخ به پرسش شما شایان ذکر است که
   دوره ی برنامه ریزی کارارهه شغلی بر اساس مدل خانواده های شغلی هی گروپ: Job Fam­i­ly Mod­el­ing Hay Group ارائه می شود.
   دوره ی مدیریت عملکرد بر اساس توافقنامه عملکردی، سازگار و بر اساس رویکرد موجود در مدل شناسنامه شغلی هی گروپ است. ولی محتوای آن در لیست آموزش های هی گروپ نمی باشد و با الگوبرداری از چند شرکت بین المللی توسعه داده شده است.
   با آرزوی موفقیت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Scroll to top