ویرایش محتوا

تایید دورکاری تامین اجتماعی

قبول دورکاری توسط تامین اجتماعی

بالاخره سازمان تأمین اجتماعی، دورکاری را به رسمیت شناخت. دورکاری به عنوان یکی از شیوه‌های کاری نوین، چند دهه است که در سازمان‌های مختلف دنیا شناخته شده و با استقبال مواجه شده‌است.

پراکندگی دورکاران در برخی از سازمان‌ها گاهی به چند قاره نیز می‌رسد. با این وصف اما به‌کارگیری این شیوه در داخل کشور محدودیت‌هایی داشت.
هرچند مدتی بود که با فراگیرشدن ویروس کرونا، این شیوه مورد توجه و خواست سازمان‌ها قرار گرفته بود. ولی سازمان تامین اجتماعی در بازرسی از کارگاه این شیوه‌ی کار را نمی‌پذیرفت.

خبر خوب اینکه طبق دستور اداری جدید رئیس سازمان تامین اجتماعی، این شیوه از هم‌اکنون مورد قبول بازرسان این سازمان خواهد بود. کافی است کارفرمایان درخواست خود را در پورتال تامین اجتماعی ثبت کرده و به صورت غیرحضوری از شعبه مربوطه موافقت بگیرند.

در خبر وب سایت تامین اجتماعی آمده است:

“در خصوص کارگاه‌هایی که در سال جاری به دلیل شیوع بیماری ویروس کرونا به واسطه دور کاری بسته. و یا با کسری از افراد شاغل در کارگاه مشغول فعالیت هستند، تداوم ارسال لیست و پرداخت حق بیمه کارکنان آنان بلامانع خواهد بود و بازرسان کارگاهی مکلفند در صورت اعلام و تایید مراتب دورکاری کارکنان شاغل. از سوی کارفرما، نسبت به درج اسامی آنان در گزارش بازرسی اقدام نمایند.”

 

دورکاری تامین اجتماعی  : (آموزش منابع انسانی و مشاوره منابع انسانی و ارائه شرح شغل. ، شناسنامه شغل، آنالیز شغل، ارزیابی شغل، جبران خدمت و مزایا )

یادداشت های مرتبط با دورکاری و تامین اجتماعی

کارگاه های آموزشی تخصصی مدیریت منابع انسانی رایان راهبرد چابک

مدل چهارسطحی ارزیابی اثربخشی کرک پاتریک

کرونا و منابع انسانی خلاق

دوره های آموزشی حرفه ای منابع انسانی

نقش منابع انسانی شرکت یار HRBP

کمبود استعدادها برای سمتهای سازمان

دانشگاه کارآفرین را فراموش کن!

تکنیکهای مصاحبه خروج خدمت

شناسنامه و شرح شغل مدیر منابع انسانی (۰۰-۳۰۴۰-۱۱)

شرح شغل مدیر کارخانه صنعتی

مهارت های نرم، مکمل مهارت های فنی

واکسن هایی برای بهره وری در دورکاری

برون رفت از دام جوایز و مدلها

دورکاری

 

ویژگی‌های خاص کارگاه‌های آموزشی رایان راهبرد چیست؟

کارگاه‌های رایان راهبرد بر اساس مدل‌ها و روش‌های روز دنیا و با رویکرد ایجاد مهارت تخصصی تدارک دیده شده‌اند و یادگیری انجام موضوع آموزش پس از مشارکت فعال تضمین شده است. این مهارت‌ها برای مدیران و متخصصان منابع انسانی یک مزیت رقابتی ایجاد می‌کنند تا در موقعیت‌های شغلی مناسبی در این حرفه قرار گیرند.

رویکرد رایان راهبرد در ارائۀ خدمات مشاوره منابع انسانی چگونه است؟

رایان راهبرد تأکید زیادی به درونی‌سازی متدهای به کار گرفته‌شده در سازمان‌ها دارد. به طوری که تمامی پروژه‌های مشاوره پس از آموزش به ذینفعان و متولیان منابع انسانی سازمان آغاز می‌شوند. بدین ترتیب اجرا با آگاهی از دورنما و تسلط بر تکنیک همراه خواهد بود. سازمان نیز در آینده وابسته به مشاور نبوده و می‌تواند خود، به‌روز‌رسانی‌ها را متناسب با تغییرات پیش برد.

مطالب و یادداشت‌های وب سایت رایان راهبرد چابک چه ویژگی‌هایی دارد؟

کادر تحریریه رایان راهبرد چابک متشکل از متخصصان منابع انسانی با تسلط بر روزنامه‌نگاری است و متفاوت با فعالان دیجیتال مارکتینگ فعال در فضای مجازی و شبکه‌های اجتماعی، به کیفیت محتوا وفادارند. مطالب و یادداشت‌هایی که در وب سایت منتشر می‌شوند، عمدتاً محتوای تولیدی و یا ترجمه‌ای از روندها و سیگنال‌های موجود در فضای جهانی منابع انسانی است که خاص رایان راهبرد است. این محتواها برای اولین بار به زبان فارسی منتشر می‌شوند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Scroll to top
error: این محتوا محافظت شده است