ویرایش محتوا

راه های ارتباطی مشاوره و آموزش منابع انسانی رایان راهبرد چابک

راه های ارتباطی شرکت مشاوره و آموزش مدیریت منابع انسانی رایان راهبرد چابک شامل تلفن های ثابت، تلفن همراه، واتساپ و تلگرام، ایمیل و فکس در زیر آمده است. در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر در خصوص خدمات آموزشی و مشاوره ای مدیریت منابع انسانی با یکی از راه های ارتباطی معرفی شده در ذیل تماس بگیرید. در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر در خصوص برنامه زمانی دوره ها و کارگاه های آموزشی منابع انسانی با این راه ها ارتباط برقرار نمایید و مطمئن شوید که پیامتان به دست ما رسیده است.

شماره های واتساپ و تلگرام تقریباً در تمام ساعات شبانه روز پیام هایتان را دریافت می کنند.

تلفن های ثابت مشاوره و آموزش منابع انسانی رایان راهبرد چابک:

۴۴۶۶۷۴۰۸ – ۲۱ – ۹۸+  و   ۴۴۶۶۷۴۰۹ – ۲۱ – ۹۸+  و   ۴۴۶۶۷۳۸۴ – ۲۱ – ۹۸+

 

همراه و واتساپ و تلگرام مشاوره و آموزش منابع انسانی رایان راهبرد چابک:

۱۳۸۲۲۱۱ – ۹۳۳ – ۹۸+

 

آدرس های ایمیل مشاوره و آموزش منابع انسانی رایان راهبرد چابک:

HR@isurvey.ir  و   Info@Isurvey.ir  و   ISURVEY.IR@Gmail.com  و   morad.ahmadipour@gmail.com

 

فکس مشاوره و آموزش منابع انسانی رایان راهبرد چابک:

۴۴۶۶۷۱۰۷  ۲۱ ۹۸+

آدرس پستی رایان راهبرد چابک

دوره ها

 

ویژگی‌های خاص کارگاه‌های آموزشی رایان راهبرد چیست؟

کارگاه‌های رایان راهبرد بر اساس مدل‌ها و روش‌های روز دنیا و با رویکرد ایجاد مهارت تخصصی تدارک دیده شده‌اند و یادگیری انجام موضوع آموزش پس از مشارکت فعال تضمین شده است. این مهارت‌ها برای مدیران و متخصصان منابع انسانی یک مزیت رقابتی ایجاد می‌کنند تا در موقعیت‌های شغلی مناسبی در این حرفه قرار گیرند.

رویکرد رایان راهبرد در ارائۀ خدمات مشاوره منابع انسانی چگونه است؟

رایان راهبرد تأکید زیادی به درونی‌سازی متدهای به کار گرفته‌شده در سازمان‌ها دارد. به طوری که تمامی پروژه‌های مشاوره پس از آموزش به ذینفعان و متولیان منابع انسانی سازمان آغاز می‌شوند. بدین ترتیب اجرا با آگاهی از دورنما و تسلط بر تکنیک همراه خواهد بود. سازمان نیز در آینده وابسته به مشاور نبوده و می‌تواند خود، به‌روز‌رسانی‌ها را متناسب با تغییرات پیش برد.

مطالب و یادداشت‌های وب سایت رایان راهبرد چابک چه ویژگی‌هایی دارد؟

کادر تحریریه رایان راهبرد چابک متشکل از متخصصان منابع انسانی با تسلط بر روزنامه‌نگاری است و متفاوت با فعالان دیجیتال مارکتینگ فعال در فضای مجازی و شبکه‌های اجتماعی، به کیفیت محتوا وفادارند. مطالب و یادداشت‌هایی که در وب سایت منتشر می‌شوند، عمدتاً محتوای تولیدی و یا ترجمه‌ای از روندها و سیگنال‌های موجود در فضای جهانی منابع انسانی است که خاص رایان راهبرد است. این محتواها برای اولین بار به زبان فارسی منتشر می‌شوند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Scroll to top
error: این محتوا محافظت شده است