ویرایش محتوا

ویژگی های رهبران بالقوه

رهبران بالقوه

ویژگی های رهبران بالقوه چیست؟

و سازمانهای امروزی چگونه رهبران بالقوه را مشخص می کنند؟

مشخص است که هیچ راه جادویی جهانشمول که به مدیران ارشد در پیدا کردن رهبران بالقوه آینده کمک کند وجود ندارد؛ ولی اعتقاد بر این است که سه فرآیند آزموده شده در صورتی که بخواهید به رهبران احتمالی چشم دوخته و معلوم کنید که آیا آنها دارای صفات لازم برای رهبری هستند یا خیر وجود دارد. این گوی های شیشه ای می توانند در مشخص کردن سه صفت حیاتی برای رهبری خوب به شما کمک کنند:

  • فرد مورد نظر چگونه فکر می کند؟
  • با دیگران چگونه کار می کند؟
  • چقدر انعطاف پذیر است؟

رهبران بالقوه

در حالی که ویژگی های توانمندساز افراد برای اقدام مناسب در این آوردگاه ملموس نیستند، اما تحقیقات نشان داده که این موارد قابل تعریف و توسعه دادن یا تغییر دادن در طول زمان هستند.

رهبران بالقوه

رهبران بالقوه

Mur­ray M. Dalziel – Man­ag­ing Direc­tor North Amer­i­can Oper­a­tion – HayGroup

ترجمه: رایان راهبرد چابک، مشاوره و آموزش مدیریت منابع انسانی

ویژگی‌های خاص کارگاه‌های آموزشی رایان راهبرد چیست؟

کارگاه‌های رایان راهبرد بر اساس مدل‌ها و روش‌های روز دنیا و با رویکرد ایجاد مهارت تخصصی تدارک دیده شده‌اند و یادگیری انجام موضوع آموزش پس از مشارکت فعال تضمین شده است. این مهارت‌ها برای مدیران و متخصصان منابع انسانی یک مزیت رقابتی ایجاد می‌کنند تا در موقعیت‌های شغلی مناسبی در این حرفه قرار گیرند.

رویکرد رایان راهبرد در ارائۀ خدمات مشاوره منابع انسانی چگونه است؟

رایان راهبرد تأکید زیادی به درونی‌سازی متدهای به کار گرفته‌شده در سازمان‌ها دارد. به طوری که تمامی پروژه‌های مشاوره پس از آموزش به ذینفعان و متولیان منابع انسانی سازمان آغاز می‌شوند. بدین ترتیب اجرا با آگاهی از دورنما و تسلط بر تکنیک همراه خواهد بود. سازمان نیز در آینده وابسته به مشاور نبوده و می‌تواند خود، به‌روز‌رسانی‌ها را متناسب با تغییرات پیش برد.

مطالب و یادداشت‌های وب سایت رایان راهبرد چابک چه ویژگی‌هایی دارد؟

کادر تحریریه رایان راهبرد چابک متشکل از متخصصان منابع انسانی با تسلط بر روزنامه‌نگاری است و متفاوت با فعالان دیجیتال مارکتینگ فعال در فضای مجازی و شبکه‌های اجتماعی، به کیفیت محتوا وفادارند. مطالب و یادداشت‌هایی که در وب سایت منتشر می‌شوند، عمدتاً محتوای تولیدی و یا ترجمه‌ای از روندها و سیگنال‌های موجود در فضای جهانی منابع انسانی است که خاص رایان راهبرد است. این محتواها برای اولین بار به زبان فارسی منتشر می‌شوند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Scroll to top
error: این محتوا محافظت شده است