ویرایش محتوا

نقش منابع انسانی شرکت یار HRBP

یک کارشناس شرکت یار منابع ­انسانی موفق به­ عنوان یک مدافع کارکنان و عامل تغییر عمل می­ کند.

او نیازهای مرتبط با منابع­ انسانی را پیش ­نگری و ارزیابی کرده و این نیازها را به ­صورت پیش­ دستانه به واحد منابع ­انسانی و مدیریت کسب ­وکار اطلاع ­رسانی می ­کند و در جستجوی راه هایی برای توسعه­ ی راهکارهای منسجم است.

کارشناس شرکتیار همکاری در بین بخش های موجود در منابع ­انسانی را روش ­مند کرده تا بتواند خدماتی با ارزش ­افزوده به مدیریت و کارکنان ارائه نماید و منعکس ­کننده­ ی اهداف کسب­ وکاری سازمان باشد.

این نقش که حالت ترجمه نشده ی آن بیزینس پارتنر خوانده می شود، ممکن است دربرگیرنده مسئولیت های منابع­ انسانی در عرصه ­ی بین­ المللی نیز باشد. او همچنین سطح مؤثری از سواد کسب­ وکار در مورد وضعیت مالی بخش های مختلف، برنامه های میان­ مدت، فرهنگ و وضعیت رقابتی را ایجاد می­ کند.

منابع انسانی شرکت یار، بیزینس پارتنر
منابع انسانی شرکتیار

منابع انسانی شرکتیار

HR Busi­ness Part­ner در ۲۰۲۵

دوره آموزش منابع انسانی شرکت یار HR Busi­ness Partner

نسخه ی به روز از منابع انسانی شرکت یار (HR Busimess Part­ner 2.0)

ویژگی‌های خاص کارگاه‌های آموزشی رایان راهبرد چیست؟

کارگاه‌های رایان راهبرد بر اساس مدل‌ها و روش‌های روز دنیا و با رویکرد ایجاد مهارت تخصصی تدارک دیده شده‌اند و یادگیری انجام موضوع آموزش پس از مشارکت فعال تضمین شده است. این مهارت‌ها برای مدیران و متخصصان منابع انسانی یک مزیت رقابتی ایجاد می‌کنند تا در موقعیت‌های شغلی مناسبی در این حرفه قرار گیرند.

رویکرد رایان راهبرد در ارائۀ خدمات مشاوره منابع انسانی چگونه است؟

رایان راهبرد تأکید زیادی به درونی‌سازی متدهای به کار گرفته‌شده در سازمان‌ها دارد. به طوری که تمامی پروژه‌های مشاوره پس از آموزش به ذینفعان و متولیان منابع انسانی سازمان آغاز می‌شوند. بدین ترتیب اجرا با آگاهی از دورنما و تسلط بر تکنیک همراه خواهد بود. سازمان نیز در آینده وابسته به مشاور نبوده و می‌تواند خود، به‌روز‌رسانی‌ها را متناسب با تغییرات پیش برد.

مطالب و یادداشت‌های وب سایت رایان راهبرد چابک چه ویژگی‌هایی دارد؟

کادر تحریریه رایان راهبرد چابک متشکل از متخصصان منابع انسانی با تسلط بر روزنامه‌نگاری است و متفاوت با فعالان دیجیتال مارکتینگ فعال در فضای مجازی و شبکه‌های اجتماعی، به کیفیت محتوا وفادارند. مطالب و یادداشت‌هایی که در وب سایت منتشر می‌شوند، عمدتاً محتوای تولیدی و یا ترجمه‌ای از روندها و سیگنال‌های موجود در فضای جهانی منابع انسانی است که خاص رایان راهبرد است. این محتواها برای اولین بار به زبان فارسی منتشر می‌شوند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Scroll to top
error: این محتوا محافظت شده است