ویرایش محتوا

مشاوره قانون کار و سایر قوانین

فعالیت موفقیت آمیز منابع انسانی در فضای کسب و کار نیازمند تسلط و احاطه بر قوانین اصلی کار و فعالیت است. در این راستا قانون و آئین نامه های کار، تأمین اجتماعی و مالیات بر حقوق و دستمزد از الزامات کار هستند.

شرکت مشاور منابع انسانی رایان راهبرد چابک در مورد این قوانین و خدمات مربوطه توسط متخصصان خبره راهنمایی و راهکار ارائه می دهد.

بخش دیگر خدمات مشاوره ای قوانین در خصوص آئین نامه ها و دستورالعملها و بخشنامه های مرتبط با طبقه بندی مشاغل است که رابطه نزدیکی با سیستم های آنالیز و ارزیابی مشاغل و جبران خدمت کارکنان دارد.

آقای دکتر مراد احمدی پور مشاور طراح طبقه بندی مشاغل دارای مجوز و مورد تأیید وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی است که مدیریت شرکت رایان راهبرد چابک را بر عهده دارد.

ایشان تاکنون در چندین مقطع، دوره های آموزشی تخصصی حضوری و آفلاین را برای کارشناسان ستادی وزارت خانه به دعوت مؤسسه کار و تأمین اجتماعی که بازوی آموزشی و پژوهشی وزارت کار می باشد، برگزار نموده است.

  • مشاوره قانون کار

مشاوره قانون کار

قانون و بخشنامه های مرتبط با کار و کارگر

مدیریت عملکرد در قانون کار

طرح طبقه بندی مشاغل؛ الزامات و ملاحظات

بخشنامه های مزد در سال های مختلف

روند تغییر مزد ( جبران خدمت ) در پنج سال گذشته و مقایسه آن با تورم رسمی (۹۲ – ۸۶)

مشاوره قانون و مقررات تأمین اجتماعی

ویژگی‌های خاص کارگاه‌های آموزشی رایان راهبرد چیست؟

کارگاه‌های رایان راهبرد بر اساس مدل‌ها و روش‌های روز دنیا و با رویکرد ایجاد مهارت تخصصی تدارک دیده شده‌اند و یادگیری انجام موضوع آموزش پس از مشارکت فعال تضمین شده است. این مهارت‌ها برای مدیران و متخصصان منابع انسانی یک مزیت رقابتی ایجاد می‌کنند تا در موقعیت‌های شغلی مناسبی در این حرفه قرار گیرند.

رویکرد رایان راهبرد در ارائۀ خدمات مشاوره منابع انسانی چگونه است؟

رایان راهبرد تأکید زیادی به درونی‌سازی متدهای به کار گرفته‌شده در سازمان‌ها دارد. به طوری که تمامی پروژه‌های مشاوره پس از آموزش به ذینفعان و متولیان منابع انسانی سازمان آغاز می‌شوند. بدین ترتیب اجرا با آگاهی از دورنما و تسلط بر تکنیک همراه خواهد بود. سازمان نیز در آینده وابسته به مشاور نبوده و می‌تواند خود، به‌روز‌رسانی‌ها را متناسب با تغییرات پیش برد.

مطالب و یادداشت‌های وب سایت رایان راهبرد چابک چه ویژگی‌هایی دارد؟

کادر تحریریه رایان راهبرد چابک متشکل از متخصصان منابع انسانی با تسلط بر روزنامه‌نگاری است و متفاوت با فعالان دیجیتال مارکتینگ فعال در فضای مجازی و شبکه‌های اجتماعی، به کیفیت محتوا وفادارند. مطالب و یادداشت‌هایی که در وب سایت منتشر می‌شوند، عمدتاً محتوای تولیدی و یا ترجمه‌ای از روندها و سیگنال‌های موجود در فضای جهانی منابع انسانی است که خاص رایان راهبرد است. این محتواها برای اولین بار به زبان فارسی منتشر می‌شوند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Scroll to top
error: این محتوا محافظت شده است