مشاور منابع انسانی رایان راهبرد چابک — همکاران

مشاور منابع انسانی رایان راهبرد چابک

رایان راهبرد چابک از متخصصان و کارشناسان و مشاور ان منابع انسانی تشکیل شده که کار مشاوره را پس مدت زیادی کار اجرایی آغاز کرده اند.

ایشان علاوه بر دانش تخصصی ناشی از تحصیلات دانشگاهی، پس از فعالیت در صنایع مختلف در زمینه های نفت و گاز و پتروشیمی، فولاد، صنایع دارویی، مخابرات و … به مشاوره روی آورده اند

تا بتوانند با گامهای عملی معضلات صنایع را حل کنند.

دوره های تکمیلی در داخل و خارج از کشور که در زمینه های مرتبط با استراتژی منابع انسانی و منابع انسانی به عنوان شریک کسب و کار برای ایشان برگزار شده، باعث تقویت کارآیی شان همراستا با دستاوردهای کسب و کارهای بین المللی گردیده است.

علاوه بر کادر ثابت، تعدادی از کارشناسان منابع انسانی نیز در پروژه ها با این مجموعه همکارند 

که با توجه به تخصصشان و نیاز صنایع، دعوت به کار می شوند.

کادر ثابت و پاره وقت مشاور منابع انسانی رایان راهبرد چابک عبارتند از:

 

مراد احمدی پور مدیر عامل — دانشجوی دکتری مدیریت منابع انسانی — مشاور آنالیز و ارزیابی مشاغل و نظام جبران خدمت به روش هی گروپ

نسیم بهنود دکتری — پزشک متبحر در طب صنعتی و بهداشت شغلی — رئیس هیئت مدیره و مدیر آموزش

صادق پیوسته — دکتری — مدرس و مشاور مدیریت دانش و آموزش در صنایع

حامد ساسانی فر — کارشناس ارشد — مشاور منابع انسانی و طبقه بندی مشاغل

حامد رحیم پور - دانشجوی دکتری مدیریت — مدرس و مشاور استاندارد آموزشی مشاغل

کریم محمدی — کارشناس فنی

مریم حسنی — امور اداری و دفتری

آزاده احمدی — متصدی داده ها

نگین مرادمند — متصدی داده ها

نیکا مرادمند — متصدی داده ها

ویژگی‌های خاص کارگاه‌های آموزشی رایان راهبرد چیست؟

کارگاه‌های رایان راهبرد بر اساس مدل‌ها و روش‌های روز دنیا و با رویکرد ایجاد مهارت تخصصی تدارک دیده شده‌اند و یادگیری انجام موضوع آموزش پس از مشارکت فعال تضمین شده است. این مهارت‌ها برای مدیران و متخصصان منابع انسانی یک مزیت رقابتی ایجاد می‌کنند تا در موقعیت‌های شغلی مناسبی در این حرفه قرار گیرند.

رویکرد رایان راهبرد در ارائۀ خدمات مشاوره منابع انسانی چگونه است؟

رایان راهبرد تأکید زیادی به درونی‌سازی متدهای به کار گرفته‌شده در سازمان‌ها دارد. به طوری که تمامی پروژه‌های مشاوره پس از آموزش به ذینفعان و متولیان منابع انسانی سازمان آغاز می‌شوند. بدین ترتیب اجرا با آگاهی از دورنما و تسلط بر تکنیک همراه خواهد بود. سازمان نیز در آینده وابسته به مشاور نبوده و می‌تواند خود، به‌روز‌رسانی‌ها را متناسب با تغییرات پیش برد.

مطالب و یادداشت‌های وب سایت رایان راهبرد چابک چه ویژگی‌هایی دارد؟

کادر تحریریه رایان راهبرد چابک متشکل از متخصصان منابع انسانی با تسلط بر روزنامه‌نگاری است و متفاوت با فعالان دیجیتال مارکتینگ فعال در فضای مجازی و شبکه‌های اجتماعی، به کیفیت محتوا وفادارند. مطالب و یادداشت‌هایی که در وب سایت منتشر می‌شوند، عمدتاً محتوای تولیدی و یا ترجمه‌ای از روندها و سیگنال‌های موجود در فضای جهانی منابع انسانی است که خاص رایان راهبرد است. این محتواها برای اولین بار به زبان فارسی منتشر می‌شوند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Scroll to top