ویرایش محتوا

استخدام و انتشار مقاله در رایان راهبرد چابک

مقاله منابع انسانی

انتشار مقاله منابع انسانی:

مقاله منابع انسانی
مقاله منابع انسانی

رایان راهبرد چابک علاوه بر ارائه خدمات منابع انسانی به شرکت ها و سازمان ها، سعی نموده تا با انتشار مقاله های علمی منابع انسانی و ترجمه های به روز در این زمینه از سایت های مرجع و معتبر بین المللی، گامی در جهت ارتقای این فن و دانش در زبان پارسی بردارد.

به همین مناسبت، رایان راهبرد چابک به عنوان یکی از سایت های فعال مدیریت منابع انسانی کشور، از کارشناسان و متخصصان منابع انسانی دعوت می نماید که مقالات علمی، تألیف و ترجمه خود را جهت انتشار در وب سایت به آدرس info@isurvey.ir ارسال نمایند.

مقاله منابع انسانی

استخدام (در مواقع نیاز اطلاع رسانی خواهد شد): رایان راهبرد چابک به عنوان مرجعی مستقل و مبتنی بر رقابت آزاد، از کارشناسان مدیریت و منابع انسانی خصوصاً از فارغ التحصیلان گرایش های مدیریت که دارای مهارت کاربرد کامپیوتر و زبان انگلیسی و دانش تجزیه و تحلیل آماری و سابقه مرتبط با منابع انسانی هستند، دعوت به همکاری می نماید.

این کارشناسان به عنوان مشاور پاره وقت در پروژه های منابع انسانی با شرکت مشاوره مدیریت منابع انسانی رایان راهبرد چابک همکاری خواهند نمود.

برنامه ی کارراهه منابع انسانی نیز برای فارغ التحصیلان جدید این رشته که هنوز جذب بازار کار نشده اند تهیه شده است. به کارورزان پیشنهاد می شود مفاد دوره منابع انسانی پایه ای جامع را مشاهده کنند.

این دوره به نحوی طراحی شده که شروع کار در حرفه ی مدیریت منابع انسانی را تسهیل کند و به عنوان یک عامل تقویت کننده پیشرفت ذر کارراهه، عمل کند.

از مقالات و یادداشت های کاربردی مخاطبان و نیز شرح تجربیات و درس آموخته های ایشان برای انتشار در وب سایت و نیز شبکه های اجتماعی استقبال می شود.

مقاله منابع انسانی

لینک تکمیل رزومه برای قرار گرفتن در بانک اطلاعات متخصصان منابع انسانی و در صورت لزوم معرفی به شرکت های متقاضی:

رزومه و اطلاعات شغلی و حرفه ای متخصصان مدیریت منابع انسانی

ویژگی‌های خاص کارگاه‌های آموزشی رایان راهبرد چیست؟

کارگاه‌های رایان راهبرد بر اساس مدل‌ها و روش‌های روز دنیا و با رویکرد ایجاد مهارت تخصصی تدارک دیده شده‌اند و یادگیری انجام موضوع آموزش پس از مشارکت فعال تضمین شده است. این مهارت‌ها برای مدیران و متخصصان منابع انسانی یک مزیت رقابتی ایجاد می‌کنند تا در موقعیت‌های شغلی مناسبی در این حرفه قرار گیرند.

رویکرد رایان راهبرد در ارائۀ خدمات مشاوره منابع انسانی چگونه است؟

رایان راهبرد تأکید زیادی به درونی‌سازی متدهای به کار گرفته‌شده در سازمان‌ها دارد. به طوری که تمامی پروژه‌های مشاوره پس از آموزش به ذینفعان و متولیان منابع انسانی سازمان آغاز می‌شوند. بدین ترتیب اجرا با آگاهی از دورنما و تسلط بر تکنیک همراه خواهد بود. سازمان نیز در آینده وابسته به مشاور نبوده و می‌تواند خود، به‌روز‌رسانی‌ها را متناسب با تغییرات پیش برد.

مطالب و یادداشت‌های وب سایت رایان راهبرد چابک چه ویژگی‌هایی دارد؟

کادر تحریریه رایان راهبرد چابک متشکل از متخصصان منابع انسانی با تسلط بر روزنامه‌نگاری است و متفاوت با فعالان دیجیتال مارکتینگ فعال در فضای مجازی و شبکه‌های اجتماعی، به کیفیت محتوا وفادارند. مطالب و یادداشت‌هایی که در وب سایت منتشر می‌شوند، عمدتاً محتوای تولیدی و یا ترجمه‌ای از روندها و سیگنال‌های موجود در فضای جهانی منابع انسانی است که خاص رایان راهبرد است. این محتواها برای اولین بار به زبان فارسی منتشر می‌شوند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Scroll to top
error: این محتوا محافظت شده است