ویرایش محتوا

مسئول کارراهه شغلی خود باشید

کارراهه شغلی

کارراهه شغلی … تاکنون برای خود چه کاری کرده اید؟

بدین معنی که تاکنون به منظور بهبود مهارتهای شخصی خود، ارتقای عملکرد خود و هدایت کارراهه شغلی خود به سمتی که می خواهید، چه کرده اید؟

کارراهه شغلی

تقاضاهای ضروری محیط کار به راحتی می تواند نیازهای شما را برای تمرکز روی رشد خود و رضایت شغلیتان لگدمال کند. در عین حال مخصوصاً در زمان ضعف، اگر خودتان را مدیریت نکنید، هیچ کس دیگری این کار را نخواهد کرد. نکاتی که مجله مروری بر کسب و کار هاروارد در این زمینه بیان می کند، به شما در این زمینه کمک خواهد کرد.

· مسئول روابط خود با رئیستان باشید

· گفت و گو های استرس زا را انجام دهید

· توانایی سخنرانی عمومی خود را بهبود بخشید

· از اشتباهات حین تصمیم گیری پرهیز کنید

· صورت کارهای خود را اولویت بندی کنید

· از موضع خودآگاهی و اعتبار رهبری را انجام دهید

مروری بر کسب و کار هاروارد

ترجمه — رایان راهبرد چابک، مشاوره و آموزش مدیریت منابع انسانی

ویژگی‌های خاص کارگاه‌های آموزشی رایان راهبرد چیست؟

کارگاه‌های رایان راهبرد بر اساس مدل‌ها و روش‌های روز دنیا و با رویکرد ایجاد مهارت تخصصی تدارک دیده شده‌اند و یادگیری انجام موضوع آموزش پس از مشارکت فعال تضمین شده است. این مهارت‌ها برای مدیران و متخصصان منابع انسانی یک مزیت رقابتی ایجاد می‌کنند تا در موقعیت‌های شغلی مناسبی در این حرفه قرار گیرند.

رویکرد رایان راهبرد در ارائۀ خدمات مشاوره منابع انسانی چگونه است؟

رایان راهبرد تأکید زیادی به درونی‌سازی متدهای به کار گرفته‌شده در سازمان‌ها دارد. به طوری که تمامی پروژه‌های مشاوره پس از آموزش به ذینفعان و متولیان منابع انسانی سازمان آغاز می‌شوند. بدین ترتیب اجرا با آگاهی از دورنما و تسلط بر تکنیک همراه خواهد بود. سازمان نیز در آینده وابسته به مشاور نبوده و می‌تواند خود، به‌روز‌رسانی‌ها را متناسب با تغییرات پیش برد.

مطالب و یادداشت‌های وب سایت رایان راهبرد چابک چه ویژگی‌هایی دارد؟

کادر تحریریه رایان راهبرد چابک متشکل از متخصصان منابع انسانی با تسلط بر روزنامه‌نگاری است و متفاوت با فعالان دیجیتال مارکتینگ فعال در فضای مجازی و شبکه‌های اجتماعی، به کیفیت محتوا وفادارند. مطالب و یادداشت‌هایی که در وب سایت منتشر می‌شوند، عمدتاً محتوای تولیدی و یا ترجمه‌ای از روندها و سیگنال‌های موجود در فضای جهانی منابع انسانی است که خاص رایان راهبرد است. این محتواها برای اولین بار به زبان فارسی منتشر می‌شوند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Scroll to top
error: این محتوا محافظت شده است